Kadife Sesli Gelin Adayı Songül Talibi ile Müthiş Düet Yaptı!

Gelin adayı Songül talibi ile düet yaptı. Sosyal medya yıkıldı. Türkiye onu, Zuhal Topal’ın evlilik programında tanıdı. Kadife sesi ile kısa sürede sosyal medyanın fenomeni oldu. Hadise’nin şarkılarını kendine has üslubu ile seslendiren Songül, şimdi de kendine talip olarak gelen damat adayı ile düet yaptı.

İşte Prenses Songül ve talibi Kurtuluş beyin özel düeti…

Hem stüdyodakileri hem de ekran başında izleyenlere keyifli anlar yaşatan düet ile Songül, yine sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Prenses Songül olarak nam salan gelin adayı, Beyazıt Öztürk ile de düet yapmıştı.

Bu videoda kısa sürede kendinden bahsettirdi. Ve yaklaşık 2 buçuk milyon tıklanarak internette en çok izlenenler arasına girdi.

 

Mihail Saakaşvili . Gürcü siyasetçi ve Gürcistan ‘ın 3. devlet başkanı .

  • Gelin adayı Songül talibi ile düet yaptı . Sosyal medya yıkıldı. Türkiye onu, Zuhal Topal’ın evlilik programında tanıdı. Kadife sesi ile kısa sürede sosyal medyanın fenomeni oldu.
  • Gelin adayı Songül talibi ile düet yaptı . Sosyal medya yıkıldı. Türkiye onu, Zuhal Topal’ın evlilik programında tanıdı.
  • İzdivaç Songül 'ün Talibiyle Yaptığı Müthiş Düet Zuhal Topal'ın evlilik programında gelin adayı Songül hanımın, talibi Kurtuluş Bey ile yaptığı Neredesin Aşkım düet .
  • Tüm Türkiye onu Zuhal Topal'ın izdivaç programında Prenses Songül olarak tanıdı.
  • ile bir anda sosyal medyada gündeme oturan ve paylaşım rekorları kıran en popüler gelin de   gelin adaylarından Songül , şimdi de talibiyle düet yaptı sosyal medya yıkıldı.
  • Şarkıları ile milyonlara ulaşan Songül bir izdivaç programından starlığa erişebilen nadir insanlardan. Bu videoda ise ona talip olan bir beyefendi ile düet yaptı .
  • Fox TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programının, en popüler gelin adaylarından Songül , şimdi de talibiyle düet yaptı . Milliyet .tr, 24 Şubat 2016 Çarşamba.
  • Songül Ve Talibinden Düet Gelin adayı Songül talibi ile düet yaptı . Sosyal medya yıkıldı. Türkiye onu, Zuhal Topal’ın evlilik programında tanıdı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir