Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler Boşandı!

Podyumların en güzel mankenlerinden ve sinema oyunculuğu da yapan Seçkin Piriler ile Duman grubunun solisti Kaan Tangöze 6 yıllık evliliklerine son noktayı koydular. 6 sene mutlu bir evliliği sürdüren çift 5 dakika gibi kısa sürede boşandı. İşte detaylar..

Ünlü duman grubunun solistliğini yapan Kaan Tangöze ile 6 senedir evli olan güzel manken Seçkin Piriler 5 dakika gibi kısa bir sürede boşandı. İstanbul 16. Aile Mahkemesi’nde yapılan duruşmaya solist Kaan Tangöze avukatıyla beraber geldi. Piriler ise eski manken arkadaşlarıyla beraber adliyeye geldi. Her şeyi ile aradığım erkekti sözlerini sarf ettiği kocasından tek celsede boşanarak sosyete camiasını şoke etti.

Hakim mahkeme salonunda gazetecilerin bulunmasını istemedi. Duruşma esnasında hakim gizlilik kararı aldığını belirterek tüm izleyicileri dışarıya çıkardı. Mahkeme, Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler’in anlaşmalı olarak boşanmasına kısa bir sürede karar verdi. 5 dakika süren duruşmada tarafların boşanmak istediklerini, evlilik birliklerini fikren ve ruhen bitirdiklerini söyledikleri aktarıldı. Mahkemeyi yürüten hakim, çifti boşarken ortak çocuklarının velayetini anneye verdi. Sebebi ise henüz bilinmiyor.

Duruşma sona erdikten sonra ilk olarak salondan Seçkin Piriler çıktı. Piriler güvenlik eşliğinde çıkarken magazin muhabirlerinin sorularına maruz kaldı. Güvenlik güçleri muhabirlerin soru sormasına engel olamasa da yanıt verilmeyeceğini belirtti. Piriler muhabirleri yanıtsız bırakarak adliyeden avukatı ve arkadaşlarıyla beraber ayrıldı. Boşanmanın akabinde salondan avukatıyla beraber ayrılan Kaan Tangöze’ni de ağzını bıçak açmadı. Adliye çıkışında taksiye binerek uzaklaşan Kaan Tangöze de basın muhabirlerine tek kelime etmedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir