Justin Bieber ya da Beckham’la düğünde halay çekin :)

Ünlülerin inanılmaz benzerleri ortaya çıktı. Hollywood’un yıldız oyuncularının ve Amerikan başkanlarının tıpatıp benzerlerini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Şaşırtıcı benzerlikleri olan yabancı ünlülerin fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz.

David Beckham


İngiliz bir futbol efsanesi olan David Beckham’ın tıpatıp benzeri; sizleri şaşkına çevirecek. Özel partilere, doğum günlerine ve özel her anınıza davet edebileceğiniz David Becham’ın inanılmaz benzeri olan kişi…

Abraham Lincoln

 

Amerikan başkanı Abraham Lincoln’ün kendine tıpatıp benzeri; görenleri kendine hayran bırakıyor. Gözlerinize inanamayacağınız kadar benzer olan bu kişilerden biri  Amerikan başkanıyken diğeri sadece onun benzeri. Sokaklarda görenlerini etkilemeyi başaran bu Abraham Lincoln benzeri sizleri de etkisi altına alacak.

Marilyn Monroe

 

Bir Amerikan efsanesi olan Marilyn Monroe; muhteşem sinema oyuncusu, şarkıcı ve model. Dünya’da 7 tane benzeri olduğu söylenen Marilyn Monroe; benzerleri bile hem o yaşarken hemde öldükten sonra pek çok şirketin reklam filmlerinde oynadı.  Suzie Kenndy ise bu benzerlerden en popüler olanı denilebilir. Pek çok yapımda Marilyn Monroe yerine rol aldı ve başarılı işler çıkardı.

Kate Middleton

 

Cambridge Dükü ve Prens William’ın eşi Kate Middleton’un kendine tıpatıp benzeri; görenlerini şaşırtıyor. İşte iki çocuk annesi olan Kate Middleton’ın Birleşik Krallık’da sıklıkla karıştırılan benzeri ve harika benzerlikleri…

Johnny Depp

 

Jack Sparrow; Johnny Depp’in benzerlerinden sadece biri. Johnny Depp yerine pek çok meşhur filmde, reklamda ve yapımda oynadı ve izleyenleri büyüleyen sahneleriyle şaşırttı. Hala Johnny Depp yerine oynayarak seyircileri etkilemeye devam ediyor.

Charlie Chaplin

 

İngiliz sinema yönetmeni efsane oyuncu, yazar ve komedyen olan Charlie Chaplin’in benzeri; sizleri hayran bırakacak. Özel partileriniz için kiralayabileceğiniz bu oyuncular misafirlerinizi şaşırtacak.

Winston Churchill

 

Britanyalı politikacı Winston Churchill; başarısızlığın karşısındaki adam olarak tanınır ve Winston Churchill’in benzerini gerçeğinden ayırt edemeyeceksiniz.

Sherlock Holmes ve John Watson

 

Sherlock Holmes ve John Watson bir İngiliz efsanesi. Suç, ajanlık ve dedektifllik denilince ilk akla gelen isimlerden olan Sherlock Holmes ve John Watson’un benzerleri; de gerçekleri kadar dikkat çekiyor. Efsane ikilinin benzerlerini asıllarından ayırt edemeyeceğiniz gibi özel partilerinize de davet edebiliyorsunuz.

Ülkemizde Cristiano Ronaldo ve Müslüm Gürses’in benzerleri gözlerinizin önünde canlanmıştır.

Bu ünlüleri düğününüze çağırıp halaya da dahil edebilirsiniz. Tabii ücretini ödedikten sonra 🙂

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir