Jon Snow’un Babası Kim? ‘Siri’den Game of Thrones Spoiler’ı

Apple’ın akıllı Siri’si Game of Thrones ‘spoiler’ı verdi. Jon Snow’un babası kim? İşte detaylar.

Dünyanın en çok izlenen dizilerin başında yer alan Game Of Thrones’da Jon Snow’un babasının Ned Stark olmadığı ortaya çıkmıştı.

Apple’ın uygulaması olan Siri, bir kullanıcının “Jon Snow’un babası kim?” sorusuna, “Şöyle diyelim; Snow’un içinde biraz ateş var!” diye cevap verdi.

Game Of Thrones’un 6’ncı sezonu sona erdi ve geride yüzlerce soru kaldı. Bu sorular arasında en çok merak edileni, Jon Snow’un babasının kim olduğu. Sezon finalinde Bran’in geçmiş vizyonları sayesinde Jon Snow’un annesinin Lyanna Stark olduğunu ve babasının Ned Stark olmadığını öğrenmiştik. HBO’nun yayınladığı aile haritası Jon Snow’un babasının Daenerys’in Robert İsyanı’nda ölen abisi Rhaegar Targaryen olduğunu gösteriyordu.

Konu ile ilgili olarak bir sürü açıklama ve yorum olsa da en ilginç cevaplardan biri Apple’ın Siri’sinden geldi. Bir kullanıcının “Jon Snow’un babası kim?” sorusuna program “Şöyle diyelim; Snow (Kar)’un içinde biraz ateş var!” diye cevap verdi.

Bu durum Game Of Thrones dizisinin resmi hesabından da yayınlandı.

Jon Snow, Amerikalı yazar George R. R. Martin ‘in Buz ve Ateşin Şarkısı adlı fantezi türünde roman serisinden ve serinin televizyon uyarlaması olan Taht Oyunları ‘ndan bir karakterdir.

Jon Snow,’un babası son ejder Rhaegar Targaryen Annesinin Lyanna Stark ‘dır. Babası Rhaegar Targaryen olduğu için hayatı tehlikede olan yeğenini Ned Stark kendi piç oğlu olarak tanıtmıştır. Gerçek kimliği 6.sezon finalinde Bran’in geçmişe yaptığı bir yolculukta babası ve ölmek üzere olan halası Lyanna’nın Tower Of Joy’da ki son konuşmasında gösterilmiştir. Dayısının ve kuzenlerinin yanında yetiştirilen Jon yetişkin bir adam olmaya yaklaştığı zaman Gece Nöbetçileri’ne katıldı. Çoğunlukla yanında kendi albino ulukurdu Hayalet yer alır. Taht Oyunları serisi başladığında, Jon on dört yaşındadır. Jon Snow karakteri serinin en önemli karakterlerinden biridir. Dizide Jon Snow karakterini İngiliz aktör Kit Harington canlandırmaktadır. 5. Sezon finalinde Sör Alliser Thorne, Olly ve Gece Nöbeti kardeşleri tarafından hain damgası vurularak bıçaklamıştır. 6. Sezonda Kızıl Kadın Melisandre tarafından diriltilmiştir.

Jon Snow’un Babası Kim? ‘siri’den Game Of Thrones Spoiler’ı Özet Bilgiler

 • Apple’ın uygulaması olan Siri , bir kullanıcının ” Jon Snow ‘ un babası kim ?” sorusuna, “Şöyle diyelim ; Snow ‘ un içinde biraz ateş var!” diye cevap verdi.
 • Apple’ın akıllı Siri ’si Game of Thrones ‘ spoiler ’ ı verdi. Jon Snow ’ un babası kim ?  Game Of Thrones ’un 6’ncı sezonu sona erdi ve geride yüzlerce soru kaldı.
 • Apple’ın uygulaması olan Siri , bir kullanıcının ” Jon Snow ‘ un babası kim ?” sorusuna, “Şöyle diyelim ; Snow ‘ un içinde biraz ateş var!” diye cevap verdi.
 • Medya Radar » Gündem » ‘ Siri ‘ den Game of Thrones ‘ spoiler ‘ ı ; Jon Snow ‘ un babası kim ?  Game Of Thrones ‘un 6’ncı sezonu sona erdi ve geride binlerce soru kaldı.
 • Ana Sayfa KÜLTÜR SANAT ‘ Siri ‘ den Game of Thrones ‘ spoiler ‘ ı ; Jon Snow ‘ un babası kim ?  Game Of Thrones ‘un 6’ncı sezonu sona erdi ve geride binlerce soru kaldı.
 • ‘ Siri ‘ den Game of Thrones ‘ spoiler ‘ ı ; Jon Snow ‘ un babası kim ?  Konu ile ilgili olarak bir sürü açıklama ve yorum olsa da en ilginç cevaplardan biri Apple’ın Siri ’sinden geldi.
 • ‘ Siri ‘ den Game of Thrones ‘ spoiler ‘ ı ; Jon Snow ‘ un babası kim ?  Konu ile ilgili olarak bir sürü açıklama ve yorum olsa da en ilginç cevaplardan biri Apple’ın Siri ’sinden geldi.
 • Game Of Thrones ’un 6’ncı sezonu sona erdi ve geride binlerce soru kaldı. Bu sorular arasında yükselen bir soru var ki o da Jon Snow ’ un babasının kim olduğu.
 • DUVAR Efsane dizi Game of Thrones , 6  Siri , yanıtı çok merak edilen “ Jon Snow ’ un babası kim ?” sorusuna, “Şöyle diyelim ; Snow ’ un içinde biraz ateş var!” diye cevap verdi.
 • ‘ Siri ‘ den Game of Thrones ‘ spoiler ‘ ı ; Jon Snow ‘ un babası kim ? başlıklı 30 Haziran 2016 13:23 tarihli T24 Gazetesi sitesine ait içerik.
 • Okul, dershane, sınıf için sıra modellerine buradan ulaşın ve satın alın.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir