Jon Snow Sakallarını Kesti Sosyal Medya Sallandı!

Jon Snow sakal kesti ortalık karıştı! Dünyada en çok izlenen dizilerden biri olan Game Of Thrones’in Jon Snow’u sakalsız görüntülendi, sosyal medya çalkalandı. 29 yaşındaki aktör Kit Harrington, Londra’daki ‘Doctor Faustus’ tiyatro oyunundan sonra hayranları ile selfie çektirdi. Ünlü aktörün sakalsız hali sosyal medyada olay oldu.

Efsane dizi Game of Thrones’un ünlü karakteri Jon Snow’u oynayan 29 yaşındaki aktör Kit Harrington, sakallarını kesti. Sosyal medyada günün konusu oldu.

Kit Harrington, Londra’daki Tiyatro oyunundaki karakteri için sakallarını kesti. Üstüne bir de göz makyaj yapınca hayranları büyük şaşkınlık yaşadı.

 

Ünlü oyuncu tiyatro çıkışında hayranlarıyla selfie çektirdi.

 

Harrington’ın sakalsız halini gören hayranları sosyal medyada komik yorumlar yaptı: ‘Sakalını kesmeye nasıl cüret edebilir anlamıyorum’, ‘Kit Harrington sakalını kesti ve gözyaşlarıma hakim olamıyorum’, ‘Sakalsız Jon Snow peynirsiz pizzaya benziyor.’

 

Genç aktör, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajında Hollywood’da yaşanan cinsiyetçi yaklaşımdan şikayet etmişti.

 

Harrington “Saç ve görüntüden fazlası olduğumu düşünüyorum. Sinema ve dizi sektöründe kadınlara olduğu gibi, erkeklere karşı da bir cinsiyetçilik var. Fotoğraf çekimleri sırasında soyunmam istendiğinde dış görünüşüm nedeniyle önemsendiğimi hissediyorum. Ayrıca çifte standart var. Bir kadına ‘Bebek diye çağrılmaktan hoşlanıyor musun?’ deseler, cevabı ‘Hayır’ olur. Haklıdır da. Ben de saçım, kaslarım ve aşk hayatım hakkında soru sorulmasından bıktım. Görünüşüm için işe alındığımı hissetsem, işi bırakırım” demişti.

Jon Snow, Amerikalı yazar George R. R. Martin ‘in Buz ve Ateşin Şarkısı adlı fantezi türünde roman serisinden ve serinin televizyon uyarlaması olan Taht Oyunları ‘ndan bir karakterdir.

Jon Snow,’un babası son ejder Rhaegar Targaryen Annesinin Lyanna Stark ‘dır. Babası Rhaegar Targaryen olduğu için hayatı tehlikede olan yeğenini Ned Stark kendi piç oğlu olarak tanıtmıştır. Gerçek kimliği 6.sezon finalinde Bran’in geçmişe yaptığı bir yolculukta babası ve ölmek üzere olan halası Lyanna’nın Tower Of Joy’da ki son konuşmasında gösterilmiştir. Dayısının ve kuzenlerinin yanında yetiştirilen Jon yetişkin bir adam olmaya yaklaştığı zaman Gece Nöbetçileri’ne katıldı. Çoğunlukla yanında kendi albino ulukurdu Hayalet yer alır. Taht Oyunları serisi başladığında, Jon on dört yaşındadır. Jon Snow karakteri serinin en önemli karakterlerinden biridir. Dizide Jon Snow karakterini İngiliz aktör Kit Harington canlandırmaktadır. 5. Sezon finalinde Sör Alliser Thorne, Olly ve Gece Nöbeti kardeşleri tarafından hain damgası vurularak bıçaklamıştır. 6. Sezonda Kızıl Kadın Melisandre tarafından diriltilmiştir.

  • Jon Snow sakal kesti ortalık karıştı! Dünyada en çok izlenen dizilerden biri olan Game Of Thrones’in Jon Snow ’u sakalsız görüntülendi, sosyal medya çalkalandı.
  • 29 yaşındaki aktör kendisiyle özdeşleşen sakalını kesince sosyal medyayı salladı .  kesti ve gözyaşlarıma hakim olamıyorum', 'Sakalsız Jon Snow peynirsiz pizzaya benziyor.
  • Haberler. Günaydın Haberleri. Sakalsız hali sosyal medyayı salladı .  Harrington sakalını kesti ve gözyaşlarıma hakim olamıyorum', 'Sakalsız Jon Snow peynirsiz pizzaya benziyor.
  • Bizi sosyal medyada takip edin.  cüret edebilir anlamıyorum', 'Kit Harrington sakalını kesti ve gözyaşlarıma hakim olamıyorum', 'Sakalsız Jon Snow peynirsiz pizzaya benziyor.
  • Game of Thrones’un efsane karakteri Jon Snow ’u canlandıran 29 yaşındaki aktör Kit Harrington, kendisiyle özdeşleşen sakalını kesince sosyal medyada tozu dumana kattı.
  • 03.06.2016 16:05. Jon Snow 'un bu hali sosyal medyayı salladı !  'Kit Harrington sakalını kesti ve gözyaşlarıma hakim olamıyorum', 'Sakalsız Jon Snow peynirsiz pizzaya benziyor.
  • Game of Thrones'un efsane karakteri Jon Snow 'u canlandıran 29 yaşındaki aktörKit Harrington, kendisiyle özdeşleşen sakalını kesince sosyal medyada tozu dumana kattı.
  • Game of Thrones'un efsane karakteri Jon Snow 'u canlandıran 29 yaşındaki aktör Kit Harrington, kendisiyle özdeşleşen sakalını kesince sosyal medyada tozu dumana kattı.
  • "Sakalsız Jon Snow , peynirsiz pizzaya benziyor".
  • Game of Thrones'un efsane karakteri Jon Snow 'u canlandıran 29 yaşındaki aktör Kit Harrington, kendisiyle özdeşleşen sakalını kesince sosyal medyada tozu dumana kattı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir