Jon Snow Geri Döndü Game Of Thrones Hayranları Çıldırdı!

Game Of Thrones’ta Jon Snow canlandı! Dünyanın en çok izlenen Game Of Thrones dizisinde Jon Snow heyecanı yaşanmaya devame diyor. Dizinin 5. sezonunun son bölümünde Jon Snow’un öldürüldüğü görülüyordu. 6. sezonun 2. bölümünde Jon Snow, yeniden hayata döndü. Snow hayranları, canlandığı sahneyle resmen çıldırdı.

Fenomen dizi ‘Game of Thrones’un geçtiğimiz sezon finalinde öldürüldüğü görülen ve akıbeti en çok merak edilen karakteri Jon Snow ‘dirilerek’ diziye döndü.

Fenomen dizi Game Of Thrones (Taht Oyunları) 6. sezonunda izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Dizinin sezon finalinde dizinin ana karakterlerinden Jon Snow, bıçak darbeleriyle öldürülmüştü.

Aylardır herkes Jon Snow’un öldüğü konuşuluyor. Ve yeni sezonda olmayacağı ifade ediliyordu. Öyle ki dizinin yapımcısı, yönetmeni hatta Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington bile karakterin öldüğünü söylemişlerdi.

6. sezonun ikinci bölümünde ise herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Ve Jon Snow, büyü meziyetleri bulunan Melisandre tarafından uyandırıldı.

Milyonlarca Snow hayranı ise bu sahne sonrasında sevinçten adeta çıldırdı! Yaklaşık 10 aydır yapımcılardan yönetmenine, oyunculardan bizzat Snow’u oynayan Kit Harington’a kadar birçok kişinin bu gerçeği gizlediği ortaya çıktı.

Kit Harington özür diledi.

1_9003_1

Harington aylardır ısrarla Snow karakterini oynamaktan büyük zevk aldığını ancak yapımcıların kendisine karakterin öldüğünü söylediğini anlatıyordu. Gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte, Harington’ın ilk tepkisi, “Özür dilerim” oldu: Harington’ın “Herkesten yalan söylediğim için özür dilerim İnsanların onun ölümüne üzülmesine sevindim. Sanırım en büyük korkum insanların umursamaması olurdu. Ya da sadece ‘İyi, John Snow öldü’ diyebilirlerdi. Ancak belli ki ben ve yapımcılar doğru bir şey yapıyoruz.” dedi.

Jon Snow, Amerikalı yazar George R. R. Martin ‘in Buz ve Ateşin Şarkısı adlı fantezi türünde roman serisinden ve serinin televizyon uyarlaması olan Taht Oyunları ‘ndan bir karakterdir.

Jon Snow,’un babası son ejder Rhaegar Targaryen Annesinin Lyanna Stark ‘dır. Babası Rhaegar Targaryen olduğu için hayatı tehlikede olan yeğenini Ned Stark kendi piç oğlu olarak tanıtmıştır. Gerçek kimliği 6.sezon finalinde Bran’in geçmişe yaptığı bir yolculukta babası ve ölmek üzere olan halası Lyanna’nın Tower Of Joy’da ki son konuşmasında gösterilmiştir. Dayısının ve kuzenlerinin yanında yetiştirilen Jon yetişkin bir adam olmaya yaklaştığı zaman Gece Nöbetçileri’ne katıldı. Çoğunlukla yanında kendi albino ulukurdu Hayalet yer alır. Taht Oyunları serisi başladığında, Jon on dört yaşındadır. Jon Snow karakteri serinin en önemli karakterlerinden biridir. Dizide Jon Snow karakterini İngiliz aktör Kit Harington canlandırmaktadır. 5. Sezon finalinde Sör Alliser Thorne, Olly ve Gece Nöbeti kardeşleri tarafından hain damgası vurularak bıçaklamıştır. 6. Sezonda Kızıl Kadın Melisandre tarafından diriltilmiştir.

  • Fenomen dizi ‘ Game of Thrones ’un geçtiğimiz sezon finalinde öldürüldüğü görülen ve akıbeti en çok merak edilen karakteri Jon Snow ‘dirilerek’ diziye döndü .
  • Game Of Thrones 'ın ana karakteri Jon Snow , "Öldü" tartışmalarının ardından yeni sezonda yeniden hayata döndü .
  • 6.sezonun 2.bölümünde Jon Snow , yeniden hayata döndü . Snow hayranları , canlandığı sahneyle resmen çıldırdı . Game Of Thrones 'da Jon Snow canlandı hayranları delirdi.
  • Uyarı ! Diziyi izlememiş olanlar varsa, bu içerik aşırı derecede spoiler içerebilir.. Şimdiye kadar, Game of Thrones hayranları birçok teori kurdu.
  • Game of Thrones 6. sezon 3. bölümü ile diziye geri dönen Jon Snow hayranlarına büyük mutluluk yaşattı. Game of Thrones 6. sezon 3.
  • Uzun bir aranın ardından geçtiğimiz hafta yayınlanan 6. sezon 1. bölümüyle ekranlara geri dönen Game of Thrones , yeni sezonuna oldukça durgun başlamıştı.
  • Game Of Thrones dizisinin setinden yayınlanan bir fotoğraf , ölümüyle geniş yankı uyandıran Jon Snow hayranlarını sevindirdi.
  • ' Game of Thrones 'un geçtiğimiz sezon finalinde öldürüldüğü görülen ve akıbeti en çok merak edilen karakteri Jon Snow 'dirilerek' diziye döndü .
  • Game of Thrones hayranları , 6. sezonun 2. bölümünde ölen Jon Snow 'un yeniden dirilmesiyle çok şaşırmıştı. Kızıl Kadın (Melisandre) sayesinde hayata geri dön .
  • Game Of Thrones 'da şoke den bir gelişme yaşandı.  Game Of Thrones 'ın ana karakterlerinden Jon Snow öldü derken, yeni sezonda geri döndü .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir