Jennifer Lopez Malikanesini Dudak Uçuklatan Fiyata Satıyor!

Amerikalı ünlü sanatçı Jennifer Lopez evini satılığa çıkardı. ABD’li sanatçı Lopez, Marc Anthony ile evli olduğu dönemde yaşadığı Los Angeles’taki malikanesini satıyor. Sinema salonunun bile olduğu malikanenin, satış fiyatı ise 12.5 milyon dolar yani yaklaşık 36 milyon TL…

 

Kaliforniya’da Hidden Hills’te bulunan malikane 1600 metrekare. Lopez ve eski eşi malikaneyi 2010 senesinde 8.2 milyon dolara yani yaklaşık 23 milyon TL’ye satın almıştı. 9 yatak odası ve 13 banyosu bulunan evde yok yok: Profesyonel kayıt stüdyosu, özel sinema salonu, giyinme odası, dans stüdyosu, masaj odası, bar alanı…

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lopez’in Evinden resimler

Jennifer Lynn López , ABD’li oyuncu , şarkıcı , moda tasarımcısı , dansçı ve yapımcı .

Gösteri dünyasına katılmaya 1986’da oynadığı My Little Girl filminde aldığı küçük bir rolden sonra karar verdi. Lopez 1993’te oyuncu olmaya karar verinceye kadar kaldığı In Living Color’da Fly Girl dansçısı olarak 1991’de ilk büyük işini elde etmiştir. Lopez’in ilk başrol filmi 1997’de oynadığı Selena adlı biyografik bir filmdir. Gelecek yılda Lopez Out of Sight filmiyle 1 milyon $ üzerinde kazanan ilk Latin oyuncusu olmuştur. 1999’da ilk stüdyo albümü On the 6 ‘le müzik kariyerine giriş yapmıştır.

2001’de ikinci stüdyo albümü J. Lo ve filmi The Wedding Planner’ın aynı anda yayınlanmasıyla Lopez aynı haftada albümü ve filmi 1 numaralı olan ilk kişidir. 2002’deki remix albümü J to tha L–O! The Remixes tarihte ilk kez US Billboard 200 ‘e 1 numaradan giriş yaparken 2007’deki beşinci stüdyo albümü Como Ama una Mujer Amerika’daki İspanyolca bir albüm için ilk haftada en yüksek satış rakamlarına sahip olmuştur. Lopez kendini film ve müzik endüstrilerinde önemli bir kişi olarak belirler. 75 milyon albüm satışlarıyla ve giderek artan 2 milyar $ film satışıyla Lopez Amerika’daki en etkili Latin sanatçı olmasının yanında aynı zamanda en çok para kazanan Latin oyuncudur.

Lopez’in halk imajı ve özel hayatı dünya basınının dikkatini çeker. Lopez’in en çok dikkat çeken ilk ilişkisi 2000 Grammy Ödülleri ‘nde eşilk ona eden Sean Combs ‘tur. Daha sonra This Is Me… Then üçüncü stüdyo albümünde ona esin kaynağı olan Ben Affleck ile ikinci kocası Chris Judd ile evliyken ilişkisi olmuştur. Lopez uzun süredir arkadaşı olan Marc Anthony ile 2004’te evlenmiştir ve 2008 yılında Emme ve Maximilian adlı ikizleri dünyaya gelmiştir. 2016’da Lopez’in net serveti 300 milyon $ olarak belirlenmiştir.

Jennifer Lopez Latin müziğin kadın öncüsü olup Latin müziğin patlama yapmasını sağlamıştır. 2000’li yılların en başarılı 3. kadın sanatçısıdır, 2000’li yılların en çok radyoda dinlenen 8. kadın sanatçısıdır, 2000’li yılların en başarılı 8. dans/club sanatçısıdır, ” Ain’t It Funny ” şarkısı 2000’li yılların en popüler 2. şarkısı, en iyi 2. pop şarkısı ve en iyi 3. R&B şarkısı seçilmiştir. 2010 yılında Dünya Müzik Ödülleri’nde sanata üstün katkılarından dolayı efsane ödülünü kazanmıştır. 2013 yılında müziğe katkılarından dolayı Hollywood Bulvarı ‘ndaki Şöhret Yolu’nda 2500. yıldıza sahip olmuştur.

  • Ana Sayfa Dünya Jennifer Lopez Malikanesini Dudak Uçuklatan Fiyata Satıyor !  Marc Anthony ile evli olduğu dönemde yaşadığı Los Angeles’taki malikanesini satıyor .
  • Jennifer Lopez artık yeni bir malikane sahibi oldu.  Air'de özellikleriyle dudak uçuklatan bir malikane satın aldı.  bir türlü satamayan Lopez , fiyatı düşürme yoluna gidiyor.
  • Jennifer Lopez artık yeni bir malikane sahibi oldu. Güzel oyuncu; birçok meslektaşının gözde mekanı olan Bell Air'de özellikleriyle dudak uçuklatan bir malikane satın aldı.
  • portföyüne katan Jennifer Lopez muhteşem bir malikanenin daha sahibi oldu.  gözde mekanı olan Bell Air'de özellikleriyle dudak uçuklatan bir malikane satın aldı.
  • Altın fiyatlarında yükseliş devam ediyor!  Jennifer Lopez 'in yeni evi. facebook. twitter. gplus.  mekanı olan Bell Air'de özellikleriyle dudak uçuklatan bir malikane satın aldı.
  • Güzel oyuncu; birçok meslektaşının gözde mekanı olan Bell Air'de özellikleriyle dudak uçuklatan bir malikane satın aldı. Lopez yeni mülkü için 28 milyon dolar ödedi. 27 2.
  • Ünlülere ait evlerin dudak uçuklatan fiyatları . 24 Kasım 2015 Salı. 1.  Jennifer Lopez Yaz aylarını rahatça geçirmek için kullandığı bu ev Hamptons'da.
  • Güzel oyuncu; birçok meslektaşının gözde mekanı olan Bell Air’de özellikleriyle dudak uçuklatan bir malikane satın aldı.  Jennifer Lopez Malikanesini Satıyor .
  • meslektaşının gözde mekanı olan Bell Air'de özellikleriyle dudak uçuklatan bir malikane satın aldı.
  • Pratik ve Özel Tasarım Bıçaklar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir