İzmir’de Suların Sürekli Kesilmesiyle Sosyal Medyada Mizah Patlaması Yaşandı!

En komik tweetler… Bizim milletin mizah anlayışı süper. Öyle olaylara öyle yorumlar yapıyoruz ki gülme krizine girmemek elde değil. İşte sizi kahkahaya boğacak çok güzel bir örnek. İzmir’de suların sürekli kesilmesi sosyal medyanın gündemine girdi.  M,zah sever halkımız en güzel tepkileri attıkları tweetlerle gösterdiler.

Gülmekten kendinizi alamayacağınız bazı komik tweetler.

Her şer’de bi hayır vardır

Ferdi Tayfur’un İzmir’e özel şarkısı 🙂

Her şey bilim için 🙂

Çok zor bi durum çok

Adamlara yazık ya 🙂

Ayıp oluyor İzsu ama…

Damacana ile duş mu?

Marsta su var İzmir’de su yok 🙂

Allah korusun!

Vefasız su 🙂

O kadar yani…

Eee belediye haklı tabi… İsraf İsraf

https://twitter.com/Harbi_Yim/status/729617635399348224?ref_src=twsrc%5Etfw

Koordinatlar : 38°26′N, 27°09′E

Yukarıdan aşağıya: Konak Meydanı ve Saat Kulesi ,
Tarihî Asansör , İzmir Agorası ,
Efes ‘teki Celsus Kütüphanesi , Pergamon ,
Foça

İzmir, Türkiye ‘nin bir ili ve en kalabalık üçüncü şehri. 2016 TÜİK verilerine göre İzmir’in nüfusu 4.223.545’tir.

Anadolu Yarımadası ‘nın batısında, Ege Bölgesi ‘nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı ‘nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir. Yüz ölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir. Batısında Ege Denizi ve Ege Adaları , güneyinde Aydın , kuzeyinde Balıkesir , doğusunda ise Manisa vardır.

İzmir’in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes , Roma ’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre “Güzel İzmir”, “Eski İzmir” ve “la Perle de l’Ionie” deniyordu.

İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Sahil boyunca palmiye , hurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Mersin Limanı’ndan sonra Türkiye’nin en büyük limanıdır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı ile de önemli bir yer tutar.

  • Ana Sayfa Eğlence İzmir ’ de Suların Sürekli Kesilmesiyle Sosyal Medyada Mizah Patlaması Yaşandı !  En komik tweetler… Bizim milletin mizah anlayışı süper.
  • ve hemen ardından gelen Fenerbahçe'ye transfer haberleri sosyal medyada mizah malzemesi oldu.  Sosyal Medya 'da Bizi Takip Edin. onedio sosyal içerik platformu.
  • Allah sizin gibileri ıslah etsin ! egehaber / izmir / izmirde patlama buca da el yapimi bomba patladi h135205.html.  Sosyal Medya 'da Bizi Takip Edin.
  • 15 gün önce İzmir sosyal medyada hedef gösteriliyordu.  İtfaiye daire başkanımız bizzat alanda. İzmir ’ de bir takım tehditler ve sosyal medya üzerinde paylaşımlar yapılmıştı.
  • Sosyal medyada Elif Şirin isimli kişi tarafından atılan ' İzmir ' de neden hiç patlama olmuyor' mesajı yeniden hatırlandı.  Patlama sosyal medyada da geniş yankı buldu.
  • İzmir ' de neden patlama olmuyor diyenler de bu saldırıyı gerçekleştiren hainler kadar suçludur   15 gün önce İzmir sosyal medyada hedef gösteriliyordu.
  • Sosyal medyadan yardımlarıma sürekli karşılık veren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum çünkü onların bağışları olmasaydı hiçbirini yapamazdık’’ diye konuştu.
  • oyuncusu İsmail Köybaşı’yla Beşiktaş’ın yollarını ayırması ve hemen ardından gelen Fenerbahçe’ye transfer haberleri sosyal medyada mizah malzemesi oldu.
  • Soma yası dünya çapında sosyal medyada üst düzeyde yaşanmış .  sosyal medyayı seçtiklerini belirterek, "Soma faciası sonrasında Twitter'da adeta bir patlama yaşandı .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir