İşte En Uzun Ömürlü Makyaj Ürünleri

Makyaj, bir kadın için en önemli şeylerden biridir. Makyaj ürünlerinin sağlıklı olması çok önemlidir. Bunun yanında uzun ömürlü olursa, bizim için vazgeçilmez olur. İşte sizin vazgeçilmeziniz olabilecek ürünler

Estée Lauder Double Wear Kapatıcı


Bu ürün, 24 saat kalıcı makyaj özelliğiyle altın madalya kazanmıştır. Solgunlaşmadan bir gün ve gece yüzünüzde kalabilir. Eğer yüzünüzü kurutacağını düşünüyorsanız, ona birkaç damla nemlendirici ekleyip yüünüze uygulayabilirsiniz. 40’ın üzeri tonları mevcuttur, her cilt tonuna uygundur.

Urban Decay All Nighter Sprey


Bu makyaj sabitleyici sprey de aynı şekilde uzun ömürlü makyaj ürünlerinden biridir. Uzun ömürlü olduğu birkaç test sonrasında kanıtlanmıştır. Karmaşık ciltler için de uygundur. Ayrıca hoş bir kokusu vardır. Şişesi oldukça büyüktür. Uzun süreli onu kullanabilirsiniz. Ayrıca seyahatlerinizde kullanmanız için çanta boyu da mevcuttur.

Sleek Idivine Göz Paleti


Bu göze çarpan göz paleti, hem uzun ömürlü, hem de ekonomik özelliğiyle her bütçeye uygundur. Mineralli tozların pigmentleri yüksek derecededir, yani fazla sürmeye gerek kalmadan rengini belli edecektir. Bu paletler 15 farklı çeşittedir. Her paletin 12 farklı rengi vardır.

Exaggerate Automatic Göz Farı


Daha önce de başarılı ürünler piyasaya süren bu marka, yeni çıkardığı bu su geçirmez rimel ile seviyesini üstlere çıkarmıştır. Akıl almaz kıvırma özelliği ile, tek bir uygulanışta bile muazzam sonuçlar vermektedir. Her kirpik tanesine teker teker uygulayabilecek bir şekli vardır.

WunderBrow 1-Step Brow Jel


Bu müthiş kaş jeli, şimdiye kadar kullandığınız bütün ürünlerin en iyisi olacaktır. Bu jel, takım halinde bir kalem, bir uygulayıcı ve bir jel ile kullanılmaktadır. Doğal kaş renginize tamamen uyacaktır. Su geçirmez, lekeye dayanıklı ve yastığa asla geçmeyen bir yapıya sahiptir.

BareMinerals Mineral Tozu


Bu ürün de, diğer ürünler gibi, 24 saat etki testinden başarıyla geçmiştir. Tamamen şeffaf ve beyaz renkte değil, çok çeşitli ince renklerde mevcuttur. Ayrıca yüzünüze hafif parlaklık verecektir.

Diorshow Iconic Overcurl Rimel


Uzun süreli kullanım ve etkili uygulama ile dünyanın en iyi rimellerin en başlarında gelir. Kıvrımlı fırçası, uzun ömürlülükle birleştiğinde, ortaya mükemmel sonuçlar çıkarır. Sabahın erken saatlerine kadar ne yüzünüzde bulaşma yapar, ne de kirpiklerinizin birbirine yapıştırır.

İşte En Uzun Ömürlü Makyaj Ürünleri

En uzun tam kesin belgelenmiş yaşam genişliğine sahip kişi Jeanne Calmet’tir . Calmet 122 yaşında idi, 14 yaşında iken Vincent van Gogh ile karşılaştı. Ve 1988 de bu onu medya tarafından fark edilmiş olarak 113 yaşında gösteriyordu. Halihazırda en yaşlı kişi 115 yaşındaki Edna Parker olup 20 Nisan 1893 doğumludur. .Parker,Maria de Jesus ve Bertha Fry 1893 yılı doğumlu oldukları onaylanan ve hala yaşayan kişilerdir.

İşte En Uzun Ömürlü Makyaj Ürünleri Özet Bilgiler

  • Uzun ömürlü makyaj isteyenlere işte harikalar harikası 7 ürün bir arada  Makyaj bazları nemlendiriciden sonra, fondötenden önce yüze sürülerek makyajın kalıcı olmasını sağlıyor.
  • ömürlü makyaj için en iyi 7 ürün , Sıcak, ter ve sudan etkilenmeyen bir makyaj yapmak için ihtiyac�.  Süregelen ilişkinizde uzun vadeli bir beraberlik fazla iyimserlik olabilir.
  • Uzun ömürlü makyaj için ipuçları. Sabah güzelce yaptığınız makyajın bir kaç saat sonra aktığını görmek bazen sinir bozucu olabilir.
  • Çok sık makyaj yapıyorsan, en zor şeyin makyajının uzun süre kalıcı olmasını sağlamak olduğunu mutlaka deneyimlemişsindir.  İşte uzun ömürlü makyajın sırları!
  • Ana Sayfa > Güzellik & Bakım > Dayanıklı uzun ömürlü saç kurutma makinesi arıyorum?  1225. SibelErdem. Denediğim Makyaj Ürünleri ve Fiyatları!
  • Kozmetik ürünlerinin erken yıpranmasını önlemek ve uzun ömürlü kullanabilmek için 7 öneriyi sizler için  açılmamış, taze makyaj ürünleri seçmelisiniz.  işte size makyaj
  • kolay ve hızlı kalıcı makyaj yapmanın ipuçlarını öğreneceksiniz.  kalıcı uzun ömürlü makyaj ipuçları.  saç kesimleri ve renkleri işte bu diyeceğiniz seçimler bu yazımızda!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir