İşte Benim Stilim’e Yeni Sezonda Yeni Yarışmacılar

İşte benim stilim yarışmasının yeni sezonu başladı. Geçen haftalarda ünlülerin yarıştığı programda birinciliği Gizem Özdilli almıştı. Neslihan Yargıcı’nın jüri koltuğunda oturduğu program fazla izlenmeyince programda erken final yapıldı. 3 günlük aranın ardından program yeniden başladı. 6. sezonda ise Nur Yerlitaş, yeniden jüri koltuğunda. Hakan Akkaya ve Ivana Sert Jüri olmaya devam ediyor. Peki yeni sezonun yarışmacıları kimler?

İşte Benim Stilim’in 6. sezon yarışmacılarını daha yakından tanıyoruz.

Yeşim Aydın

?

A post shared by YeşimAYDIN (@yesayd) on

21 yaşındaki Yeşim Aydın, sezonun marjinal kızı olacak gibi görünüyor.

Özge Sarı

1991 İzmir doğumlu Özge Sarı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Seyehat İşletmeciliği mezunu.

Melike Çamlıoğlu

#günaydın#rojbaş#goodmorning#gutenmorgen

A post shared by Melike ÇAMlIOĞLU (@melikeecamlioglu) on

1997 doğumlu Melike Çamlıoğlu, Adriana Lima’nın gençliğini andırıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde okuyan Melike, aynı zamanda spikerlik ve sunuculuk eğitimi almış. Yurtta kalıyor olması nedeniyle yarışmada zorlanacağı iddia edilmekte.

Dicle Turgal

İyi Geceler ? Şimdiden iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim,Sevgiler ❤️

A post shared by DİCLE TURGAL (@dicleturgal) on

Instagram fenomeni Dicle Turgal, 35 yaşında bir moda editörü.

Tuğba Yıldız

1988 doğumlu Tuğba İldiz, Murat Boz ve Ajda Pekkan gibi isimlerle çalışan profesyonel bir dansçı. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümü 2. sınıf öğrencisi.

Zeynep Vuran

Ne güzel pazar ?

A post shared by @zeynepvuran on

1993 doğumlu yarışmacının annesi Bulgaristan göçmeni, babası ise Tokatlı. Kendisi Bursa’da doğup büyüyen Zeynep Vuran, Trakya Üniversitesi Turizm mezunu.

Meral Avcı

1987 doğumlu Meral Avcı, Ütopya yarışmasının da kadrosundaydı.

Dilara Rabia Yaşar

1993 doğumlu Dilara Rabia Yaşar, İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisi. Yarışmacı Selena Gomez’e benzetiliyor.

Esin Çepni

1993 doğumlu yarışmacı profesyonel bir makyöz.

Selay Topçuoğlu

1984 doğumlu Selay Topçuoğlu; Radyo Televizyon, Spikerlik ve Aşçılık eğitimleri aldı.

Yağmur Aktaş

#yesssıam #higuys #goodtimes #goodnight ???????

A post shared by Yağmur Taktaş (@yagmurtaktas) on

20 yaşındaki Adanalı yarışmacı üniversite sınavlarına hazırlanıyor.

Bahar Candan

Programın en küçük yarışmacısı. 1997 doğumlu Bahar, Beykent Üniversitesi’nde okuyor. Yarışmacı sürdüğü ruju, ses tonu ve konuşmasıyla ilk günden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Videoyu izleyince ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız 🙂

 

İşte Benim Stilim , Production House tarafından yapılan moda yarışması programı. Öykü Serter tarafından sunulan yarışmanın jüri koltuğunda Nur Yerlitaş , Kemal Doğulu , Ivana Sert ve sadece eleme geceleri olmak üzere Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz bulunmaktadır. Yarışma formatına göre eleme geceleri bir konuk jüri ile yapılır.

İlk olarak Bu Tarz Benim adıyla Show TV ‘de 15 Eylül 2014 tarihinde yayınlanmaya başlayan yarışma, yapımcı şirketin kanalla olan sözleşmesini feshederek Tv8 ile anlaşması sonucunda 12 Ocak 2015’de ikinci sezonu ile Tv8 ‘de yayınlanmaya başlamıştır. Ancak Show TV’nin Joker Yapım ile aynı adla bir program hazırlaması nedeniyle davalık olmuş, mahkeme kararı sonucu adını değiştirmek zorunda kalmış ve yayınına İşte Benim Stilim olarak devam etmiştir.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, 23-24 Ocak 2015 tarihlerinde yayınlanan programla ilgili yarışma formatından çıkılarak reyting uğruna insan onurunun hiçe sayıldığı gerekçesiyle kanala ceza kesti. İşte Benim Stilim programı 3 Nisan 2015’de, 2.Sezon bittikten sonra 3.Sezon ile ekranlara geldi. 12 Haziran 2015 tarihinde biten 3.Sezon ile program bir süre boyunca aralığa girdi. 31 Ağustos 2015 tarihinde 4.Sezon olarak başlayan program 25 Aralık 2015’te büyük final yapıp sona erdi. Ardından 1 Ocak 2016’da başlayan İşte Benim Stilim 2016’da Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu programdan ayrıldı.Yerlerine ise Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya geldi. Bu sezonda ünlüler yarıştı fakat düşük reytingler dolayısıyla 5 hafta süren yarışma 5 Şubat 2016’da sona erdi ve 8 Şubat 2016’da 6.sezon başladı. Reyting için Neslihan Yargıcı’nın yerine Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim’e geri döndü. 8 Nisan 2016’da 6.sezon sona erdi ve program tekrardan bir süre boyunca aralığa girdi. 21 kasım 2016 da Kemal Doğulu dönerek 7.sezon başladı gala geceleri Kerimcan Durmaz katıldı.

  • Peki, İşte Benim Stilim yarışmacıları hangi isimlerden oluşuyor?  TV8’in izlenme rekorları kıran yarışması İşte Benim Stilim yeni sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıktı.
  • Yarışmacıların videoları, oyunları, performansları ve istatistikleri için tıkla.
  • İşte Benim Stilim 'in yeni sezon yarışmacılarından Duygu Çevik, izleyicilere kendisi hakkında bilgi verdi.  Diğer işte benim stilim playlistleri.
  • Fenomen program İşte Benim Stilim , yeni sezonuyla izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni sezonun yarışmacılarını yakından tanıyoruz. Niran Yalaz.
  • İşte Benim Stilim 'in yeni sezona ilk bölümüyle "merhaba" dedi.
  • İşte Benim Stilim ’in jürisi tarafından yarışmaya dahil edilen yarışmacıları sizlere bu sayfalardan duyuracağız.
  • TV8 ekranlarının çok konuşulan yarışması İşte Benim Stilim dün yeni sezonun ilk bölümü ile ekrana geldi.
  • moda yarışması İşte Benim Stilim yeni sezonu bomba yarışmacılarıyla başladı.  İşte Benim Stilim 'in yeni yarışmacıları yine hem tarz hem de karakter olarak çok farklı.
  • 2016 İşte Benim Stilim 6. Sezon Yeni Yarışmacıları Kimler. 08 Şubat 2016 Pazartesi 16:20.
  • İşte Benim Stilim yeni sezon ’da Nihal Candan’ın kardeşi Bahar Candan yarışacak mı?  Yeşim Aydın İşte Benim Stilim 6. sezonun ilk haftanın en iyi yarışmacısı olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir