istanbul’da Evlenen Tarkan ve Pınar Dilek Düğünü Almanya’da Yaptı!

Tarkan ve Pınar Dilek Almanya’da düğün yaptı. Geçtiğimiz hafta İstanbul Tarabya’daki villasında gizli bir nikah yapan çift düğünlerini Almanya’da yaptı.

Megastar Tarkan‘ın Almanya’daki düğününden ilk kareler ortaya çıktı. Çiçeği burnunda çift 3 Mayıs’ta Almanya’ya uçmuştu.

Tarkan Tevetoğlu ile Pınar Dilek, megastar’ın Tarabya’daki evinde nikah masasına oturmuştu. Ünlü sanatçı, kız tarafının Almanya’da yaşaması ve ülkemizde yaşanan acı olaylar yüzünden düğünü Köln’de yaptı.

29 Nisan’da Tarabya’daki villada sade bir törenle evlenen Tarkan ve Pınar Dilek çifti Almanya’da aile yakınlarının yer aldığı bir organizasyonla düğün yaptı.

1-1462560140

Ortaya çıkan fotoğraflarda Tarkan’ın düğünde smokin giydiği eşi Pınar Dilek’in ise sade bir gelinlik tercih ettiği gözlendi. Mutlu çift objektiflere gülerek poz verdi.

Tarkan Tevetoğlu , Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Batı Almanya ‘nın Renanya-Palatina eyaletindeki Alzey kasabasında doğup büyüdü, 1986’da ailesiyle beraber Türkiye’ye geldi ve müziğe çocukluk yıllarında başlayan ilgisi sonucunda, lise hayatına başladığı Karamürsel ‘de ilk müzik eğitimini almaya başladı. İlerleyen yıllarda İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanışarak şirket ile bir albüm anlaşması imzaladı.

Tarkan, 1992’nin son aylarında ilk stüdyo albümü Yine Sensiz ‘i piyasaya sürdü ve albümdeki “Kıl Oldum” şarkısıyla çıkış yaptı. 1994’te yayımladığı ikinci stüdyo albümü Aacayipsin ve 1998’de yayımladığı üçüncü stüdyo albümü Ölürüm Sana ile ticari başarı yakaladı. Ölürüm Sana albümünden çıkan ” Şımarık ” single’ı, birçok ülkenin ulusal listesine giriş yaptı. 1998’de Universal Music Group ile anlaşma imzaladı. 1999’da piyasaya sürdüğü toplama albümü Tarkan , çeşitli ülkelerden platin ve altın sertifikalar kazandı. 2001’de yayımladığı dördüncü stüdyo albümü Karma ‘daki ” Kuzu Kuzu , ” Hüp ” ve ” Verme ” şarkılarını kliplendirdi. İki yıl sonra çıkan Dudu albümüyle yeniden ticari başarı yakaladı, 2006’da Come Closer adlı ilk İngilizce albümüyle bazı Avrupa listelerine giriş yaptı. ” Bounce ” ve ” Start the Fire “, albümden çıkan single’lar oldu. Tarkan, bir yıl sonra, altıncı stüdyo albümü Metamorfoz ‘u yayımladı. Albümdeki şarkıların sözleri, Türk Dil Kurumu tarafından takdir edildi. 2010 yılında yedinci stüdyo albümü Adımı Kalbine Yaz dinleyiciyle buluştu ve Türkiye’de yılın en çok satan albümü oldu. 2016’da Tarkan, Türk Sanat Müziği albümü Ahde Vefa ‘yı piyasaya sürdü.

Müzikal projelerinin yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Tarkan, Türk basını tarafından “Megastar”, dünya basını tarafından “Popun Prensi” ve “Boğazın Prensi” olarak anılmaktadır. Bugüne kadar 15 milyonun üzerinde albüm satmıştır ve ödülleri arasında , on dört Kral Müzik Ödülü , altı Altın Kelebek Ödülü ile bir Dünya Müzik Ödülü bulunmaktadır.

  • Tarkan ve Pınar Dilek çifti 2 Mayıs'ta İstanbul ' da evlenmişti .  töreni düzenleyen Tarkan ve PınarDilek çifti, Almanya ' da aile yakınlarının yer aldığı bir organizasyonla düğün yaptı .
  • Ana Sayfa Magazin istanbul ’ da Evlenen Tarkan ve Pınar Dilek Düğünü Almanya ’ da Yaptı !  Megastar Tarkan ‘ın Almanya ’daki düğününden ilk kareler ortaya çıktı.
  • İstanbul ’ da nikah masasına oturan Tarkan Pınar Dilek çifti, önceki akşam Almanya ’ da düğün yaptı .  Tarkan Almanya ' da evlendi ..
  • İstanbul ’ da nikâh Köln’de düğün . Geçtiğimiz hafta evlenen Tarkan ile Pınar Dilek , düğünlerini dün Almanya ’nın Köln şehrinde yaptı .
  • Tarkan ve Pınar Dilek çifti 2 Mayıs'ta İstanbul ' da evlenmişti .  töreni düzenleyen Tarkan ve PınarDilek çifti, Almanya ' da aile yakınlarının yer aldığı bir organizasyonla düğün yaptı .
  • Geçen hafta İstanbul ' da kıyılan nikahın ardından.  Güzeller güzeli karısı Pınar Dilek ile geçen hafta nikah kıyan Tarkan , şimdi de Almanya ' da evlendi .  Giriş Yap .
  • Tarkan evlendi düğünden ilk fotoğraf servis edildi. Geçtiğimiz hafta evlenen Tarkan ile Pınar Dilek , düğünlerini dün Almanya ’nın Köln şehrinde yaptı .
  • evlenen Tarkan ile Pınar Dilek , düğünlerini dün Almanya ’nın Köln şehrinde yaptı . Çiftin düğününe İstanbul ’daki nikâhta olduğu gibi hiçbir ünlünün katılmaması dikkat çekti.
  • İSTANBUL 6°C.  Geçtiğimiz hafta evlenen Tarkan ile Pınar Dilek , düğünlerini bugün Almanya 'nın Köln şehrinde yaptı .  Üye Girişi Yap . İsim. E posta.
  • İstanbul Bugün 8 º.  Ünlü şarkıcı Tarkan geçtiğimiz günlerde Pınar Dilek ile Tarabya’daki villasında sade bir törenle evlendi .  giren mutlu çift bugün Almanya ' da düğün yaptı .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir