İstanbul’da en iyi döner nerede yenir?

İstanbul’da en iyi dönerciler ve döner yiyebileceğiniz mekanları bu galeride bulacaksınız.

Dönerci Celal Usta, Ümraniye / İstanbul

Kızılkayalar, Taksim / İstanbul

Flamingo, Bağdat Caddesi / İstanbul

Abdülkadir Restoran, Bakırköy


 

Gelik, Bakırköy

Bayramoğlu Döner, Kavacık / İstanbul

Dönerci Ali Usta, Maltepe / İstanbul

Karadeniz Pide ve Döner – Asım Usta, Beşiktaş / İstanbul

Bambi Cafe, Taksim

Define Büfe, Beşiktaş

İstanbul’da en iyi döner nerede yenir?

Döner ya da döner kebap, içyağı ve yöresel baharatlarla iyice terbiyelenmiş ve dövülmüş et parçalarının, bir şişin üzerine geçirilerek, dik bir şekilde asıldıkları odun ateşi karşısında pişirilen kebap türü.

tatar salim döner, en iyi döner yapan yerler, en iyi dönerci isimleri, en iyi tavuk döner, istanbul dönerci numaraları, dönerci şahin usta, kemerburgaz kardeşler lokantası, lezzet co

İstanbul’da En Iyi Döner Nerede Yenir? Özet Bilgiler

  • En iyi dönerciler, İstanbul ’ da En iyi döner nerede yenilir ? porsiyon döner   Cumhuriyet Cad. No.2, Rüzgarlıbahçe, 0 216 413 00 45 İstanbul ’un en iyi dönercisi diyenler var.
  • Döner severlere göre İstanbul 'un tartışmasız en iyi döneri bu mekanda.  Öyle alelade bir döner yeme değil de, bir yıldönümü kutlaması yapılmayı hak eden cinsten bir yer .
  • BruskoGiritMutfa脹nda tad脹na bakt脹脹m her 旦端n端n iyi ya da 巽ok iyi olduunu s旦yleyebilirim. Ama as脹l ka巽脹r脹lmamas脹 gereken deniz 端r端nleri.
  • En İyi Nerede Listeleri. MEKAN. Kahvaltı Mekanları.  Bayramoğlu Döner , Kavacık. Kavacık'ta bulunan mekan, istisnasız İstanbul 'un en iyi dönercilerinden.
  • Bir çok yazıya rastladım “ En iyi döner nerde yenir ” ,” İstanbul ’un en iyi dönercisi” vs. Ben de bu diyaloglara dahil olmak için İstanbul ’un döner alanındaki bermuda şeytan
  • İstanbul ’ da Döner Nerede Yenir ? Metet Közde Döner .  İcadiye Cad. No:39/A Üsküdar / İstanbul . 0 (216) 5533333. İstanbul ’daki diğer iyi dönerciler için tıklayın…
  • Kelebek Magazin>Gurme Haberleri>Türkiye'nin en iyi 10 döneri .  1) odun ateşinde bayramoğlu / istanbul .  5) seç birini sakıpağa döner evi/ izmir.
  • Tadına doyulmayan lezzet olan döner için İstanbul 'un En İyi Dönercileri ni sizler için seçtik. Döner yedim diyebilmek için mutlaka bu mekanlara uğrayın.
  • En iyi döner nerede yenir sorusunun tek cevabı olduğunu sanmıyorum.  Sahi İstanbul ’ da veya başka şehirlerde iyi bir patatesli Yumurta yapan yer var mı bildiğiniz?
  • Peki en iyi döner nerede yenir diyorsanız, işte Türkiye’nin en iyi 10 dönercisi…  Adres: Tugay Yolu Zuhal Caddesi No: 59 Cevizli Maltepe, İstanbul Tel: 444 1 254.