İstanbul’da en iyi çiğ köfte nerede yenir?

İstanbul’da en iyi çiğ kötfe nerede yenir? Yöresel mutfak lezzetleri ile birleşmiş ve farklı tatlardan oluşturulmuş en iyi çiğ kötfe mekanları

Lezzetli çiğ köfte nerede yenir? Hangi marka çiğ köfte almalıyım? Hangi çiğ köfte markaları güvenilirdir? İşte size tavsiyelerimiz…

Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta


Tarifini sır gibi sakladığı özel sosu ile mükemmel bir çiğ köfte ziyafeti sunan Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta, en iyi ve en güvenli çiğ köfte markaları arasında. Türkiye’deki ilk çiğ köfte fabrikasını kuran Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta, Çiğ Köfte alanının öncülerindendir.

ÇiğKöfteci Ömer Usta


Çiğköfte’ye farklı bir tat getiren Çiğköfteci Ömer Usta, lezzetli çiğköfteleri ve her geçen gün yenisi açılan şubeleri ile vatandaşların en çok tercih ettiği markalardan biri.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi

Çiğköfte denince akla gelen şehirlerimizden bir tanesi Adıyaman’dır. Adıyaman’ın o lezzetli çiğkötesini bize en çok yansıtan markası Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi. Lezzetli tadı ve güvenilirliği ile Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi size tavsiye edebileceğimiz markalar arasındadır.

Battalbey


Kalitenin ve uygun fiyatın adresi Battalbey, çiğköfte konusunda usta firmalardan birtanesi. Lezzetli çiğ köftesi, kendisine özgü sosu ile en çok tercih edilen çiğköfte markalarından bir tanesi.

Sırrı Usta


Adıyaman ilinin çiğ köfte konusunda ki vedai iftiarlarından olan Sırrı Usta, lezzetli çiğköfteleri ile ilk tercihlerden birtanesidir. Online sipariş hattı ile bir çok yere çiğköfte ulaştırması Sırrı Usta’nın en önemli artılarından biridir. Bayilikleri ile birlikte bir çok ilimizde yaygınlaşmaya başlamıştır.

İstanbul Çiğköfte


Kısa sürede büyüyen ve lezzeti ile fark yaratan İstanbul Çiğköfte, en iyi markalar arasında da ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle şubelerindeki titizliği ve güler yüzlü ustaları ile bilinen İstanbul Çiğköfte, tercih edilmesi gereken bir marka.

Anteplioğlu Çiğ Köfte


Gaziantep’in en önemli çiğ köfte üreticilerinden bir tanesi. Gaziantep’in kendine has acısı ile üretilen çiğ köfteleri yemeye doyamayacaksınız. Şube konusunda yeni atılımları ile geniş bir ağa ulaşmaya çalışan Anteplioğlu Çiğ Köfte, ulaşabiliyorsanız tercih etmeniz gereken bir tat sunuyor.

OSES Çiğ Köfte


Çiğ köfte konusunda kalitenin öncülerinden OSes… 60 ilde 550 şubesi ve online sipariş servisi ile kendini kanıtlamış olan Oses çiğköfte, lezzeti ve güvenilirliği ile en iyi çiğ köfte markaları diyince akla gelen ilk isimlerden.

Tatlıses Çiğ Köfte


Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu Tatlıses Çiğ Köfte, kurucusu kadar ünlü ve meşhur bir marka. Kendine özgü sosu ile çiğ köfteye farklı bir tat katan Tatlıses Çiğ Köfte, yaygın şubeleri ile hemen hemen herkezin ulaşabileceği ve güvenilirliği sayesinde gönül rahatlığı ile yiyebileceği bir lezzet sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir