İstanbul ve Eskişehir’de Terör Operasyonu!

İstanbul merkezli terör operasyonunda Eskişehir’de de terör örgütü MKP’ye yönelik eş zamanlı baskınlar yapıldı. 4 kişi gözaltına alındı.


Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Sultangazi’de terör örgütü MKP adına “tasarlayarak adam öldürme” ve çok sayıda “silahlı yağma” olayını gerçekleştirdikleri ileri sürülen 4 kişinin yakalanması için çalışma başlattı.
Bu kapsamda, İstanbul ve Eskişehir’de 4 adrese eş zamanlı operasyon düzenleyen polis, S.Y, V.C, U.A. ve C.Ü’yü gözaltına aldı. İstanbul’da gözaltına alınan 2 şüpheli sağlık kontrolünün ardından Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne getirildi. Eskişehir’de gözaltına alınan 2 şüpheli ise İstanbul’a gönderildi.

Hanefi Avcı , Türk bürokrat ve polis amiri. 19 Temmuz 2013’te İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından karara bağlanan Devrimci Karargâh davasında 15 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

  • Erdoğan Barzani görüşecek. İstanbul 'da terör operasyonu . Eskişehir ' de FETÖ/PDY davası.  Operasyonda gözaltına alınan olup olmadığı konusunda henüz bilgi verilmedi.
  • İstanbul 'da terör operasyonu . Eskişehir ' de FETÖ/PDY davası.  ve Bağcılar'da vatandaşlara yasa dışı bahis oynattıkları belirlenen 15 iş yerine operasyon düzenledi.
  • FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün emniyet yapılanmasına yönelik İstanbul merkezli 6 ilde  Eskişehir ve Kayseri'de belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi.
  • İstanbul 'da 104 adrese terör operasyonu : 70 gözaltı.  Eskişehir ' de terör örgütü Fetih El Şam'a yönelik operasyonda 9 kişi gözaltına alındı.
  • Istanbul 'da Terör Operasyonu İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri terör örgütü DHKP C'ye yönelik operasyon gerçekleştirdi. AA, 23 Şubat 2017 Perşembe.
  • İstanbul merkezli terör operasyonu . İstanbul ve Eskişehir ' de terör örgütü MKP'ye yönelik eş zamanlı operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.
  • İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri (TEM) birçok ilçede terör örgütü DHKP C'ye yönelik operasyon düzenledi.
  • Eskişehir ' de , yasa dışı yollarla üretildiği belirlenen amonyum nitratlı 87 ton gübreyle gübre yapımında kullanılan ekipmanlar ele geçirildi.
  • İstanbul 'da terör operasyonu .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir