İş Dünyasında Yaşanan 5 Önemli Gelişme !

Piyasalarda yaşanan yenilikler ve iş hayatındaki gelişmeler boylesiyok.com’da ! İşte şirketler ve yöneticiler hakkında yaşanan son 5 önemli gelişme.

Baxalta’nın Türkiye ortağı Eczacıbaşı oldu


Baxter’in biyoteknolojik yenilikçi ürünler bölümünün Baxalta çatısı altında yapılanmasıyla, Baxalta’nın Türkiye ortağı Eczacıbaşı oldu.

Renaissance Capital, gelişmekte olan piyasalar portöyünden THY’yi çıkardı, TAV’ı aldı.

Renaissance Capital, dün yayınladığı raporla gelişmekte olan piyasa portföyünde değişiklik yaptı. Portföyden Sberbank ve THY’yi çıkaran RenCap, yerlerine TAV Havalimanları ve Rhodes’i aldı.

HSBC Türkiye’den çıkış kararını yeniden ele alıyor


Yaklaşık bir yıldır Brezilya, Meksika ve ABD ile birlikte Türkiye’deki operasyonlarını satmayı gündeminde tutan HSBC’nin Türkiye pazarından çıkış kararını yeniden ele aldığı belirtiliyor.

Avea, Türk Telekom oldu

Türk Telekom, düzenlemiş olduğu toplantı ile Avea ve TTNET servislerini bünyesine kattığını açıkladı.

Türkiye’den Rusya’ya ‘demir’ misillemesi

Gerilen Türk-Rus ilişkileri sonrası Türkiye, Rusya’daki üç demir çelik üreticisine yüzde 14 ithalât vergisi koydu.

Blog veya Weblog teknik bilgi gerektirmeden, kendi istedikleri şeyleri, kendi istedikleri şekilde yazan insanların oluşturabildikleri, günlüğe benzeyen web siteleridir .

İngilizcedeki ” web ” ve ” log ” kelimelerinin birleşmesinden oluşan weblog kavramının zamanla yaygınlaşmış adıdır.

  • Ana Sayfa İş ve Kadın Ekonomi İş Dünyasında Yaşanan 5 Önemli Gelişme !  4Renaissance Capital, gelişmekte olan piyasalar portöyünden THY’yi çıkardı, TAV’ı aldı.
  • Bakalım 5 önemli olay grafiklere nasıl yansımış.  2016'da dünyada yaşanan önemli gelişmeleri grafikler üzerinde özetledik.
  • .. dışarıdan takip eden bizler, 'zorunlu kimya tartışılmıyor' sözlerini tartışırken, birkaç ay içerisinde, bilim alanında hangi önemli gelişmeler yaşandı bir göz atalım..
  • 2016 yılında bilimsel alanda yaşanan yeni gelişmeleri sizin için derledik 1/73.  Bu haberi önemli kılan şey yeniliği değil, habere sebep olan gençlerin güzelliği.
  • Bu yıl ülkemizde ve dünyada bizleri heyecanlandıran birçok bilimsel gelişme yaşandı .
  • 2015’te dünya çapında meydana gelen en önemli 5 gelişmeyi açıkladı.  İnsan genomunun 2003 yılında çözülmesinin ardından gen konusunda büyük yenilikler yaşandı .
  • savaşı ve bununla bağlantılı IŞİD'le mücadele dünya gündemini meşgul eden gelişmeler arasında başı çekti.  İngiltere siyasetinde önemli gelişme bir gelişme yaşandı .
  • 2015’te yaşanan ve dünyanın geleceğini ve insan yaşamını yakından etkileyecek en önemli 5 gelişme açıklandı.
  • 2016 yılında bilimsel alanda yaşanan yeni gelişmeleri sizin için derledik   Bu haberi önemli kılan şey yeniliği değil, habere sebep olan gençlerin güzelliği.
  • 2016 yılında neler oldu 2016 yılınde neler yaşandı akılda kalanlar nelerdi 2016 yılında Türkiyede ve dünyada yaşanan en önemli gelişme nedir 2017.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir