İrem Derici ile Rıza Esendemir Tek Celsede Boşandı

Ünlü şarkıcı İrem derici ile Rıza Esendemir tek celsede boşandı. 2014 yılında evlenen çift, iki ay önce ayrılığın eşiğine gelip son anda bu karardan vazgeçmişlerdi. Ancak İrem Derici ve Rıza Esendemir, yaşadıkları krizi aşamadı. İkilinin geçtiğimiz gün tek celsede boşandığı ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı İrem Derici ve ünlü radyo programcısı Rıza Esendemir hakkında Ocak ayında boşanacakları haberleri çıkmıştı.

İrem Derici ve Rıza Esendemir, sosyal medyada birbirlerini takipten bile çıkmıştı. Ama çok geçmeden ikili barıştı. Ve sosyal medyaya yükledikleri “Yanıp da bitmez köz gibiyiz” mesajlı aşk fotoğraflarıyla bu barışı ilan etmişlerdi.

Ancak barış havası çok uzun sürmedi. Krizi bir türlü aşamayan ünlü çift, geçtiğimiz gün tek celsede evliliklerini bitirdi. Derici ve Esendemir, mahkeme çıkışında gazetecilere görüntülenmemek için davayı İstanbul dışına taşıdı. Anlaşmalı olarak boşanan ve birbirlerinden maddi-manevi hiçbir talepte bulunmayan çift, Gebze’de görülen duruşmayla iki yıllık evliliklerini bitirdiler.

İrem Derici’nin doğum gününde boşandılar

Çiftin boşanma davasının tarihi ise oldukça manidar. Çünkü çiftin boşanma tarihi İrem Derici’nin doğum gününe denk geldi. Boşanmış olmalarına rağmen Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici’nin doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Ve Derici’nin fotoğrafını paylaşıp ‘İyi ki doğdun güzelliğim. Umarım yeni yaşında her şey gönlünce olur’ mesajını yazdı. Çiftin bu paylaşımı ‘boşansalar da beraberler’ yorumlarına sebep oldu.

İrem Derici, , Türk pop şarkıcısı .

  • Giriş Tarihi: 23.03.2016 08:29 Güncelleme Tarihi: 23.03.2016 09:50. 1. 24. İrem Derici ile Rıza Esendemir tek celsede boşandı . facebook. twitter.
  • 2014’te evlenen, iki ay önce ayrılığın eşiğine gelip son anda bu karardan vazgeçeden İrem Derici ve Rıza Esendemir , yaşadıkları krizi aşamadı.
  • Popçu İrem Derici ile Eylül 2014'te evlendiği Rıza Esendemir önceki gün tek celsede boşandı .
  • Krizi bir türlü aşamayan çift, dün tek celsede evliliklerini bitirdi.  Boşandıktan sonra Rıza Esendemir , eski eşi İrem Derici 'nin fotoğrafını paylaşıp 'İyi ki doğdun güzelliğim.
  • Popçu İrem Derici ile Eylül 2014'te evlendiği Rıza Esendemir önceki gün tek celsede boşandı . Son güncelleme: 24 Mart 2016 08:54.
  • 2014’te evlenen, iki ay önce ayrılığın eşiğine gelip son anda bu karardan vazgeçeden İrem Derici ve Rıza Esendemir , yaşadıkları krizi aşamadı.
  • İkilinin geçtiğimiz gün tek celsede boşandığı ortaya çıktı.  Boşanmış olmalarına rağmen Rıza Esendemir , eski eşi İrem Derici ’nin doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi.
  • gelen pop şarkıcısı İrem Derici ile radyocu Rıza Esendemir ’in iki yıl süren evliliği sona erdi. Önceki gün Gebze Adliyesi’nde görülen duruşmada çiftin evliliği tek celsede bitti.
  • Banyo, Boya, Hırdavat, El Aletleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir