iPhone’dan Yenilik Üstüne Yenilik! iPhone 7 Pro geliyor

iPhone’nun yeni telefonu medyaya sızdı! İphone 7 Pro ismi ilk kez duyuldu. Apple, Eylül ayında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıtmayı planlıyordu. Bu modellere yeni bir model ekleneceği iddiaları basına sızdı. Kulislerde iPad Pro benzeri bir iPhone 7 Pro modelini tanıtacağı konuşuluyor. Peki iPhone 7 Pro nasıl olacak?

iPhone 7 Pro mu geliyor? İddialar, Eylül’de iPhone 7’yle birlikte tanıtılması beklenen iPhone 7 Plus’ın karşımıza iPhone 7 Pro olarak çıkabileceğini söylüyor. İddiaya göre Apple, yeni telefonunu biraz daha inceltecek ve alt tarafına iPad Pro’daki gibi bir Smart Connector ekleyecek.

iPhone 7 Pro’ya ait olduğu söylenen bir çizim daha önce de internete sızmıştı; şimdiyse dağıtım zincirinden gelen bilgiler, bu bilgilerin gerçek olduğunu doğruluyor. Ortaya çıkan çizimler, telefonun incelik için kulaklık girişini kaldırdığını, telefonun ön yüzünde herhangi bir hoparlörün bulunmadığını gösteriyor.

Halihazırda iPad Pro’larda kullanılan smartconnector’un iPhone 7 Pro modellerinde olacağı düşünülüyor. Bu bağlantı ile Smart Keyboard iPad Pro’ya kolayca bağlanabiliyor

Smart Connector’ün telefonda ne işe yarayacağı bilinmese de, şirkete yakın kaynaklar Apple’ın iPhone 7 Pro’ya özel klavye üreteceği konusunda hemfikir görünüyor. Yani klavyeli bir iPhone modeli geliyor.

iOS Apple ‘ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod touch ve iPad’de de kullanılan mobil işletim sistemidir. Mac OS X ‘den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası. Yazılım cihazın içinde 2500 MB’lık bir alan kaplamaktadır. iOS işletim sistemi yapısı nedeniyle Apple App Store ve İtunes dışında hiçbir yerden uygulama yüklenemez.

  • Son yenilik ise telefonun performansı üstüne . iPhone 7 ve 7 Plus A10 işlemci ile geliyor .  Sonuç olarak. iPhone 7 ve 7 Plus gerçekten çok iyi telefonlar.
  • iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hangi yeniliklerle birlikte geliyor ?  Ayrıca iPhone 7 ve iPhone 7 Plus suya ve toza dayanıklı ilk iPhone ’lar olma özelliğini de taşıyor.
  • Apple’ dan Yenilik iPhone 7 ’de Geliyor . Akıllı Telefon Haberleri.  Kaldı ki, bugüne kadar gelen kaliteyi da IPhone 7 ’de 3.5mm stereo girişinkonuştu bulunmayacağı istikametinde.
  • Elimizdeki bilgiler Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7 ' nin iPhone 6' dan çok da farklı bir tasarıma ve devrimsel özelliklere sahip olmayacağını gösteriyor.
  • İşte iPhone 7 'nin yeniliklerini Apple' dan önce yapanlar.  Örneğin OnePlus 3, 64GB depolama alanına sahip, iyi bir kamerayla geliyor ve çift SIM desteği sunuyor.
  • Apple Watch için Uzun Zamandır Beklenen watchOS 3.1.
  • güne oldukça kısa bir süre kala bu yazımızda iPhone 7 hakkında paylaşılan sızıntılara göre cihazla birlikte gelecek yenilikleri derledik. iPhone 7 İle Gelecek Yenilikler Neler.
  • iphone 7 yenilik ile ilgili 370 adet sonuç bulundu.  Peki iOS 10.
  • Ana Sayfa Haberler iOS 10 ile gelen yenilikler .  Araştırdım, özellik sadece iPhone SE, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, İphone 7 ve iPhone 7 Plus’da çalışıyor.
  • Teknoloji gündemine son dönemlerde iPhone 7 yerine başka bir isim geliyor .  iPhone Pro modelinde beklenen iki büyük yenilik var. İlki ekran boyutu, ikinci ise kamera tarafında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir