iPhone Telefonlar İçin En İyi Ramazan Uygulamaları Listesi!

iPhone için Ramazan uygulamaları hangileri? Teknolojinin gelişmesi ile Ramazan ayında da artık iftar ve sahur saatlerini takip etmek çok kolay. Öyle ki  iPhone telefonlarınız ile Ramazan ayında iftar saatinden sahura kadar tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Peki hangi uygulamalar diye soracak olursanız listemize bakmanız yeterli. Hayırlı ramazanlar…

İPhone telefonlarda Ramazan ayı boyunca size yardımcı olacak uygulamaları listeledik. İşinize yarayacağını düşündüğümüz bu listede iftara ne kadar zaman kaldı? sahur ne zaman bitiyor? vb soruların cevabını alabileceğiniz uygulamaları bir araya getirdik.

 

Ayrıca, Andoid için hazırladığımız listeye de bu linkten ulaşabilirsiniz.

Ezan Pro


Her şehir için ezan ve iftar saatlerini gösteren ve iPhone yanı sıra Apple Watch ve Apple TV ile de uyumlu olan uygulama gittiğiniz yer yerde Ezan vakitlerini kaçırmamanız için büyük kolaylık sağlıyor. Uygulama içerisinden yapacağınız ayarlar ile dünyanın dört bir yanındaki farklı ezan seslerini dinleyebilir, entegre pusula sayesinde Kıble yönünü kolayca bulabilirsiniz.

Nerede Yiyelim? – Wain Nakel


İftar için nereye gideceğinize karar verme konusunda yardımcı olacak uygulama, en iyi ve en yüksek puanlı restoran önerileri sunarak uygun mekanları bulmanız konusunda size fikir verecek.

Wego Flights & Hotels


Ramazan ayı boyunca yakınlarınızı ziyaret etmek için en uygun havayolu ve oteli seçmenize yardımcı olacak olan uygulama ile aktif olan fırsatları kolaylıkla takip edebileceksiniz. Wego Flights & Hotels çok sayıda tedarikçinin yanı sıra favori olan site ve hava yolları üzerinde arama yapmanıza olanak sağlıyor.

40 Hadis-i Şerif

Kur’an-ı Kerim’in en iyi tefsirini yapan ve ona göre yorumlayan peygamber, ümmetine tavsiyelerde ve öğütlerde bulunmuştur. 40 Hadis-i Şerif’i içinde barındıran uygulama ile dilediğiniz hadisi e-mail ile bir başkasına gönderebilirsiniz.

Namaz Sureleri


Namaz duaların okunuşunu, anlamını, tefsirini, orjinalinin görüntülenmesi ve dinlenmesini Namaz Sureleri uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada ayrıca 40 Hadis, Duaların anlamı ve önemi, Duanın usulü ve Namaz vakitleri de yer alıyor.

iPhone ” class=”IPA”> /ˈaɪ.foʊn/ , Apple tarafından tasarlanan ve üretilen multimedya ve internet özelliklerini destekleyen akıllı telefondur. İlk modeli 28 Haziran 2007’de tanıtılmıştır.

iPhone’da dahili kamera , yazılı mesajlaşma ve görsel sesli mesajlar, taşınabilir medya çalar, Safari internet tarayıcısı , e-posta ve kablosuz internet özellikleri bulunmaktadır. Kullanıcı arayüzü çoklu dokunmatik ekrana uygun olarak fiziksel klavye yerine sanal klavye özelliği ile birlikte oluşturulmuştur. 3. parti yazılım desteği de bulunduran iPhone, 2008’in ortalarında faaliyete geçen App Store sayesinde 1.3 milyon’dan fazla Apple tarafından onaylanmış uygulamayı desteklemektedir. Bu uygulamalar App Store içinde yirmi farklı türe ayrılarak listelenmektedir.

iPhone’nun sekiz farklı modeli bulunmaktadır. Sekiz modelin ilk beş modelinin 3,5″ ekranı varken altıncı telefon olan iPhone 5’te ilk defa ekran boyutu değiştirilerek 4″ yapılmıştır.

İlk model dokunmatik ekranlı iPhone, cep telefonu sektörü için devrim niteliğindeydi. iPhone 3G ve 3GS’in temelini iPhone oluşturur. Birinci nesil iPhone’nun kasası alüminyum-plastiktir. iPhone 3G’de ise arka kısım bir bütün halinde piyano siyahına boyanmıştır. 3GS’te gelen video çekme özelliği ve daha yüksek RAM kapasitesi bu telefonu öncüllerinden ayrı kılmıştır.

iPhone 4’te ise tamamen farklı kasa kullanılmıştır. Bu kasanın ön ve arka yüzü güçlendirilmiş camdan yapılmıştır; bunun yanı sıra daha yüksek RAM kapasitesi ve ön yüze kamera eklenmiştir. iPhone 4’ten sonraki model olan iPhone 4S, iPhone 4 ile aynı kasaya sahipken tek fark antenlerin yerlerin değiştirilmesidir. iPhone 4S, Apple tarafından özel olarak geliştirilen iSight kamera ile gelmiştir. Aynı zamanda çıktığı dönemde sadece 4S’te kullanılan sesli komut asistanı Siri telefona eklenmiştir. iPhone 5, 4S hatlarını koruyarak yeni bir tasarımla gelmiştir. Bu tasarımın en büyük özelliği ekranın, 4S’e göre uzatılması ve kasa materyalinin değiştirilmesidir. iPhone 5’e yeni A6 işlemci gelmiştir ve bellek arttırılmıştır. iPhone 5S’e farklı renk seçenekleri eklenmiş, 64-bitlik Apple A7 işlemci, parmak izi okuyucu ve çift LED flaş kullanılmıştır. iPhone 5s yüksek performansıyla dikkat çekmiştir. iPhone 6 ise inceliği ve şık tasarımıyla dikkat çekmiştir. iPhone 6 A8 çipi ile çok hızlı bir sisteme sahiptir.

  • Ana Sayfa Teknoloji iPhone Telefonlar İçin En İyi Ramazan Uygulamaları Listesi !  Ayrıca, Andoid için hazırladığımız listeye de bu linkten ulaşabilirsiniz. 5Ezan Pro.
  • Ana Sayfa Teknoloji Akıllı Telefonlar İçin En İyi Ramazan Uygulamaları Listesi .  Ayrıca, iPhone için hazırladığımız listeye de bu linkten ulaşabilirsiniz.
  • Ramazan ayında kullanabileceğiniz iOS uygulamalarını sizler için derledik. İşte listede yer alan ve Ramazan ayında kullanabileceğiniz uygulamaların listesi .
  • cihazlarınızda kullanabileceğiniz farklı uygulamaları sizler için bir araya getirdik.  Hotels gibi uygulamaların yer aldığı listeye yakından bakalım.  etmek için En İyi Android Hava.
  • Apple her telefonda olması gereken uygulamaları paylaştı, kullanıcılar birbiri ardına uygulamaları telefonuna indirmeye başladı.
  • Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler için Google Play mağazada yayınlanan en iyi 5 Ramazan uygulamasını bu listede sizlere sunuyoruz.
  • Yeni iPhone ’unuz için en iyi uygulamalar . Sinan Küstür. 1 Ocak 2015.  Özellikle ekran boyutundaki büyüme, pek çok kişiyi yeni iPhone modellerine yöneltti.
  • iPhone kullanıcıları için en çok kullanılan 25 uygulama .  Bu nedir ya boyle liste mi olur.  zaten bu gereksiz Programm var tipik türk uygulamasi hayati facede gecen birini.
  • ayında işinize yarayabilecek en iyi uygulamaları derledik.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir