iPhone 8 Kavisli Ekranla Gelir mi?

iPhone belki de son dönemin en çok konuşulan akıllı telefonlarından biri haline geldi ve günümüzde de bu telefonu oldukça fazla kullanan, sağlam bir kesimin bulunduğu aşikâr. Pek çok mobil işletim sistemi şu günlerde piyasadayken, en çok kullanılanı Android ve ardından kendisini kapalı kaynağıyla iOS takip ediyor. Bu takip, kıyasıya bir takip, bunu da belirtelim. Android’in pek çok markadan pek çok cihazı olmasına rağmen hala iOS’un çok yakın bir biçimde Android’i takip etmesi hiç şüphesiz takdire şayan bir durum. Yıllardır üzerinde konuşulan bir mesele olarak bu konuda Android vs. iOS tartışmasına tabii ki girmeyeceğiz ancak iPhone 8 hakkında konuşulacak çok fazla şey olduğu da aşikâr. iPhone 8, günümüzde sansasyonel haberleri ile sızdırılması beklenen bir telefon olarak görülüyor zira; Apple iPhone gelecek yıl “onuncu yıla özel” bir telefon yapabilir deniyor. Bu tarz durumları oldukça önemseyen Apple’ın sırf bu sebepten iPhone 7 serisinde risk aldığı ve pek çok özelliğini iPhone 8’e sakladığı yine belirtilen durumlardan. Bunların hepsi elbette birer dedikodu ancak gerçeğe dönüşmesi de muhtemel.

iPhone 8’in kavisli ekranla birlikte gelmesi ise apayrı bir dedikodu olarak karşımıza çıkıyor. Apple’ın yıllardır hemen hemen aynı tasarımlarla karşımıza çıkması, bu dedikoduyu yayan en büyük etkenlerden şüphesiz. Onuncu yılında, kesin olarak bir şeyler düşünen Apple’ın iPhone 8 serisinde kavisli bir ekran kullanması elbette çok güzel olur ancak şirketin bu konudaki tutumları yıllardır “klasik” tasarımdan yana seyrediyor. Olabildiğince klasik kalmak isteyen ancak içeride en yenilikçi marka olmak isteyen şirketin, iPhone 8 cihazında da kavisli ekran kullanabilmesi bu sebepten düşük bir ihtimal gibi görünüyor. Ancak, önümüzdeki aylarda kesinleşebilecek bu durumun bir ihtimal “plus” serilerinde görülebileceği, yine konuşuluyor. iPhone 8 Plus modelinde, kavisli bir ekranın tıpkı Note 7’deki gibi görünebilmesi, belki de bu olasılığın daha da artmasına olanak verebilir. Şimdilik hiç şüphesiz kesin bir bilgimizin olmadığı bu durumun, söylentiden ibaret olduğunu da bir kez daha belirtelim.

Önümüzdeki aylarda kesinleşecek olan bu dedikoduların menşei elbette Uzakdoğu kaynakları ve pek çok blog, aynı zamanda iPhone 8’de tıpkı Samsung Galaxy S8’de olacağı gibi “Home” tuşunun bulunmayacağını belirtiyor. Bunun da kesin bir bilgi olmadığını ve Samsung Galaxy S8’in Home tuşsuz olacağının doğrulandığını belirtelim. iPhone 8 Apple’ın 10. Yılına özel olarak, pek çok yenilik ile gelebilir yahut iPhone 8 klasik bir tasarımla, yeniden karşımıza çıkabilir. Hep birlikte görelim.

 

iPhone 8 Kavisli Ekranla Gelir mi?

iphone 999999999999, iphone 8 tanıtım videosu, iphone 8 fiyatları, iphone 8 özellikleri, iphone 7 plus, apple

Iphone 8 Kavisli Ekranla Gelir Mi? Özet Bilgiler

  • iPhone 8 Kavisli Ekranla Gelir mi ? Haber Boylesi Yok . 22/12/2016.  iPhone 8 ’in kavisli ekranla birlikte gelmesi ise apayrı bir dedikodu olarak karşımıza çıkıyor.
  • fazla yeni nesil iPhone prototipleri ile çalışıyor ve kavisli ekran modeli sadece bunlardan biridir.  iPhone 8 versiyonu gelirse , diğer LCD ekran modellere göre daha pahalı olabilir.
  • ABD'li teknoloji devi Apple'ın, muhtemel yeni modeli iPhone 8 için OLED kavisli ekranla geleceği iddia edildi.  Yeni iPhone 'lar kavisli ekrana sahip olacak.
  • İPhone 8 'de kullanılacak olan ekranla ilgili yeni söylentiler var Sizce Apple bunları gerçekten yapacak mı?
  • Eğer kavisli OLED ekrana sahip iPhone 8 versiyonu gelirse , diğer LCD ekran modellere göre daha pahalı olabilir. Apple ise bu haberler karşısında sessiz kaldı.
  • çevrelerde konuşulan iddiaya göre, iPhone 8 , 5,5 inç kavisli bir ekranla gelecek.  teknolojisi gelirse yeni iPhone 'ların renk kontrastının eskiye oranla artması bekleniyor.
  • akıllara; “acaba yeni iPhone ’un kavisli ekrana mı sahip olacak?” sorusunu akıllara getiriyor.  daha yüksek görüntü kalitesi ve daha ince telefon gövdeleri anlamına gelir .
  • Ana Sayfa Haberler iPhone 8 Kavisli Ekran İle Geliyor.  ve iPhone 7 Plus modellerinden sonra Apple’ın en çok merak edilen ürünlerinden biri iPhone 8 akıllı telefonları oldu.
  • iPhone 8 ekranını Samsung mu üretecek?  ekranları kullanacak olması, telefonun kavisli ekranla gelme ihtimalini arttırıyor.  Herkez 8 bekliyor ama 7 s ten sonra gelir .
  • Apple'ın iPhone 7S Pro modeli kavisli ekran ile sunulabilir.  Mobil uygulama mağazaları gelirlerini arttırıyor.  iPhone 8 ile iOS 11 konsept görüntüleri yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir