Iphone 7’nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Apple’ın yeni iPhone serisi eylülde çıkacak. Ama öncesinde yeni serinin tasarımı internete düştü. iPhone 7’nin çerçevesiz ve sıradışı bir görüntüye bürünmüş konsepti oldukça dikkat çekici. Merakla beklenen iPhone 7’de hızlı şarj özelliği de olacak. İşte detaylar;

ıphone

Tasarımcı Eduardo Guerrero, iPhone 7’ye ait yeni konsept tasarımını paylaştı. ‘Benzer boyut, daha büyük ekran’ sloganıyla paylaşılan konsept çalışmasında iPhone 7, çerçevesiz bir ekranla karşımıza çıkıyor.

ıphone-7-son

Apple’ın tasarım olarak iPhone 6s’ten fazla bir değişikliğe gitmeyeceği söylenen iPhone 7 için Apple fanlarının en büyük beklentisi, ekran çerçevesinin daha az alan kaplaması.

ıphone-7

Bu durumu yaptığı konsept çalışmasıyla geniş kitlelere duyurmayı başaran Guerrero, aynı zamanda kablosuz şarj teknolojisinin de iPhone 7’ye çok yakışacağını düşünmüş ki tasarımında buna da yer vermiş.

ıphone-7

Apple’ın yeni çıkaracağı telefonu olan iPhone 7’de hızlı şarj özelliğinin olacağı da iddia edildi. iPhone 7’nin hızlı şarj özelliğine sahip olması kullanıcıları oldukça memnun edecek.

telefon

Ölçüleri 5.51 x 2.63 x 0.25 inç olacak şekilde tasarlanan iPhone 7, ekranın alt kısmında dijital bir Home tuşuna sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir