Iphone 7’de Sanal Gerçeklik VR Özelliği Olacak mı?

Iphone 7’de Sanal gerçeklik olacak mı ? Apple’nin önümüzdeki aylarda piyasaya süreceği iphone 7’de hangi özellikler olacak? İşte akıllı telefon pazarına etkili bir giriş yapacak olan Iphone 7’nin özellikleri…

2016’nın sonrasına doğru Apple tarafından piyasaya sürülecek olan Iphone 7’nin özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Şirket, telefonun daha kullanışlı olması için depolama alanını büyütecekken, bazı yenilikleri de beraberinde getirecek. İphone 7 ile birlikte daha yardımcı bir SİRİ özelliğini kurgulayan Apple, telefonunda en çok eleştirilen 16 GB özelliğini de ortadan kaldıracak.

Apple, kullanıcıların şikayetlerini dikkate alarak İphone 7’den itibaren 16 Gb depolama alanını 32 Gb’a yükseltecek.

Yeni modelde en dikakt çekici yenilik ise sanal gerçeklik özelliği olacak. VR adı verilen Sanal Gerçeklik uygulaması için de patent başvurusunda bulunan Apple, İphone 7 ile birlikte bu özelliği de telefonunda bulundurmaya başlayacak.

Ayrıca Kablosuz şarj etme özelliği konusunda da çalışmalarda bulunan İphone’nin sanal gerçeklik gibi kablosuz şarj olma özelliğini de yeni çıkacak telefonlara yetiştirmeye çalıştığı, yetişmediği taktirde ise yapılacak bir güncellemeyle sorunu ortadan kaldıracağı iddia edildi.

Iphone 7, Eylül ayı itibariyle tanıtımı yapılarak satışa sunulacak.

Iphone 7’de Sanal Gerçeklik VR Özelliği Olacak mı?

Iphone 7’de Sanal Gerçeklik Vr Özelliği Olacak Mı? Özet Bilgiler

  • Apple'nin akıllı telefonu iphone 7 ' de ve sonraki ürünlerinde sanal gerçeklik VR özelliği de bulunacağı öğrenildi.
  • İPhone 7 'nin tanıtılmasına kısa süre kala Apple analisti Ming chi Kuo, iPhone 7 ' de olmasına kesin gözüyle baktığı özellikleri açıkladı.
  • Apple'nin iphone 7 ' de ve sonraki telefonlarında sanal gerçeklik VR özelliği de bulunacağı bilgisi basına ulaştı. İphone 7 'nin özellikleri için haberimizin içeriğini okuyabilirsiniz.
  • Apple yeni iPhone 'u için VR uygulamasının patent başvurusunu gerçekleştirdi.  seviyesini işaret ediyor.Bu anlamda yeni iPhone 7 toza ve suya dayanıklı olacak .
  • iPhone 7 Suya Karşı Dayanıklı Olacak Mı ? Tarafından. ibrahim KIZILIRMAK.  Herkesin aklına ilk olarak Apple Watch gelse de VR için bunu düşünmek çokta zor olmasa gerek.
  • Bu incelememizde Samsung Gear VR ile hep beraber sanal gerçeklik dünyasına dalıyoruz. Son dönemde sanal gerçeklik bir hayli popüler.
  • Apple sonunda “ iphone uyumlu” ilan ettiği View Master Sanal Gerçeklik Gözlüğünü piyasaya sundu.  Apple gözlük, iphone gözlük, apple vr , iphone VR .
  • ABD merkezli şirket akıllı telefonlara sanal gerçeklik özelliğini getiren özelliğin patentini de geçtiğimiz aylarda resmen almıştı.
  • DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA. ForumBu Bölümde Ara. [ANA konu] sanal gerçeklık / vr / google cardboard. 3.647 Cevap.
  • Evet değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda ise kafaları çok fazla karıştıran,merak konusu 'Hangi telefonlar sanal gerçeklik gözlüklerini destekliyor?' sorusu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir