iPhone 7’de Bizleri Bekleyen 5 Yeni Özellik

iPhone 7’de Bizleri Bekleyen 5 Yeni Özellik


Apple, amiral gemisi iPhone 7 ile 2016 yılına damga vuracağa benziyor. Yeni gelecek bir çok özellikle alışılmış iPhone çizgileri dışına çıkacağı belirtilen ıphone 7’nin fiyatı ile de müşterileri memnun etmesi bekleniyor. 2016’nın ikinci çeyreğinde duyurulması beklenen iPhone 7 hakkındaki bilgiler sızmaya başladı. Bir çok yeni özelliğin olacağı ve klasik ekran görüntüsünü değiştirileceği belirtilen telefonda, pil ömrü konusunda büyük bir süprizin bizleri beklediği duyumlar arasında. Gelin şimdi 2016 yılının en iddialı cep telefonu olmaya aday iPhone7 ile hayatımıza girmesi beklenen özellikleri birlikte inceleyelim. İşte iPhone 7 ile hayatımıza girecek 5 özellik

Ram


2 GB RAM’i ilk defa iPhone 6s’de kullanan Apple, performans bakımından müşterilerini bir hayli memnun etmişti. Bu performansı biraz daha ileriye taşımak isteyen Apple, iPhone 7’yi 3 GB RAM gibi güçlü bir şekilde çıkartma planları yapıyor. Böylelikle oyun severlerin en çok istediği güç ve performansı bir arada yansıtmış olacak.

İşlemci


iPhone 6s modelinde kullandığı A9 işlemciyi bir adım daha öteye taşıyan Apple, amiral gemisi iPhone 7’de A10 işlemciyi kullancağı söylentileri çıktı. A9X Chipset’inin mobil hale getirecek olan Apple, A10 işlemci, 4 yada 8 çekirdekle iPhone 7’yi uçurmak hevesinde.

Su Geçirmezlik


Sony Xperia ile hayatımıza giren su geçirmezlik özelliği bu kez iPhone 7 ile karşımıza çıkacağa benziyor. Sony’nin piyasaya sürdüğü su geçirmez telefonların büyük ilgi görmesi diğer markalarıda hareketlendirmişe benziyor. Bir çok firma bununla ilgili teknolojiler geliştirme sürecine girmişken, Apple’ın yeni amiral gemisinde bu özelliği kullanacağa iddia ediliyor.

Tasarım


iPhone 7 tasarımı ile de bir dizi değişikliklere gidebileceği belirtiliyor. 6s’e oranla biraz daha inceleceği söylenen iPhone 7’de en büyük değişikliğin tamamen ekran olması beklenen ön yüzünde yaşanacağı iddia ediliyor.

Her Kesime Hitap


Apple, 2016’da çıkaracağı iPhone 7’nin bir de daha ucuz versiyonunu çıkararak her kesime hitap etmeyi hedefliyor. Daha hesaplı olan iPhone 7 daha düşük kalitede kasa ve özellikleri ile performans bakımından iPhone 5s’e benzemesi bekleniyor.

7: 4.7 inç Kırılmaya karşı dayanıklı Retina IPS LCD 750×1334 Çözünürlük , 326ppi

7 Plus: 5.5 inç Kırılmaya karşı dayanıklı Retina IPS LCD 1080×1920 Çözünürlük , 401ppi

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, ABD ‘li teknoloji ürünleri üreticisi Apple tarafından tasarlanan, geliştirilen iOS 10 işletim sistemli bir akıllı telefondur .

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 7 Eylül 2016 tarihinde, Apple ‘ın CEO ‘su Tim Cook tarafından tanıtılmıştır. Türkiye ‘de 14 ekim tarihinde ön satışa sunulmuştur.

  • 1 iPhone 7 ’ de Bizleri Bekleyen 5 Yeni Özellik . Apple, amiral gemisi iPhone 7 ile 2016 yılına damga vuracağa benziyor.  İşte iPhone 7 ile hayatımıza girecek 5 özellik .
  • yeni özellikler bakımından en cömert olduğu iPhone 'u piyasaya sürdü. iPhone 7 ' de pek çok ilkler de bizi bekliyor .
  • Apple, iPhone 7 'yi daha tanıtalı birkaç gün olmasının ardıdan hemen i8 söylentileri başladı bile.
  • Evet 2017 geldi! 2017'de beklenen en büyük teknolojik olaylardan biri de daha yeni sürümünü ( iPhone 7 'yi) çıkaran Apple' ın 10. yıl iPhone modeli olan iPhone 8.
  • Geçtiğimiz günlerde, iPhone 10. yaşına girdi.
  • yorum olarak paylaşırsanız bizleri mutlu edersiniz ?.  de Apple’ ın S serisi ile ufak bir yeni özellik duyurması da var.
  • Apple' ın merakla beklenen lansmanı ile aralarında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus' ın da olduğu yeni Apple ürünleri görücüye çıktı.  Ancak bu özellik "su geçirmez" anlamına gelmiyor.
  • PhoneArena sitesi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ta olması beklenen bazı özellikleri sıralamış. Biz de sizlerle paylaşalım ve yorumlarınızı öğrenelim istedik.  En Yeniler .
  • iPhone 7 Huzurlarınızda! Beklenen Telefonun Görünümü, Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu.  iPhone 7 su ve toz geçirmez özelliği ve yeni renklerle geldi.
  • PhoneArena sitesi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ta olması beklenen bazı özellikleri sıralamış.  Yeni çip, firmanın 16nm üretim süreciyle ortaya çıkabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir