iPhone 7 Çift Kameralı mı Olacak?

Bilindiği üzere Apple, üreteceği teknoloji ürünlerini piyasaya sürmeden önce hep gizli şekilde tasarlayarak çalışmıştır. Her geçen gün yeni çıkacak olan iPhone 7 için farklı iddialar ortaya atılıyor. İşte Apple ile ilgili son bilgiler..

Teknoloji devi Apple tarafından üzerinde gizli ve titiz bir şekilde çalışılan iPhone 7 modeli hakkında her gün farklı iddialar ileri sürülürken, son olarak cihazın çift kameralı olacağı gündeme geldi. En son LG markasının G5 modeli için çift kameralı olacağı açıklandıktan sonra iddialar gün geçtikçe daha çok değer kazanıyor.

Daha önce teknoloji devlerinden bir LG’nin G5 modeli üzerinde çift kamera olacağı tahminleri söylenirken Apple tarafından da ciddi anlamda düşünüldüğü öne sürüldü. Teknoloji dünyasındaki bu dedikoduların en ciddi olanı ise bir patentin piyasaya sızdırılmış olmasıydı.

Çift kamera ile alakalı olan şablonda, iPhone 7 için Apple’ın yasal ortamı düzenlediği şeklinde bir algı yaratıldı. Konuyla ilgili bir çok uzman ve aynı zamanda internet sitesi özel değerlendirilmeler yaparken, iPhone 7’nin büyük olasılıkla ile çift kamera ile gelebileceği söyleniyor.

Apple’ın çıkaracağı yeni model için en kapsamlı araştırma da MacRumors’dan geldi. MacRumors özel ve titiz bir şekilde çalıştıklarını öne sürerken, kameralarda optik zoom kullanılması beklenirken, iPhone 7’nin yüksek kaliteli kamera donanımları ile birlikte herhangi bir veri kaybı da yaşanmayacak olmasını iddia etti. 1. kamerada normal çekim yapılması beklenirken 2. kameranın da odaklanma ve yakınlaştırma özellikleriyle kullanıcılara kaliteli ve yüksek çözünürlük olan fotoğraflar sunacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir