İnternetten Alışveriş Yaptığına Bin Pişman Olan 11 Kişi!

İnternetten alışveriş yaparken iki kez düşünün! Uygun fiyata diye önünüze her çıkan ürünü almayın! Neden diye soranlara en güzel cevabı vermek için bir liste hazırladık. İşte internetten alışveriş yapan ve fazlasıyla pişman olan 11 kişi…

Renk değiştiren bardak? Sen öyle san.

Annesine sürpriz yapacağını not düşen kızın notunu kutuya yazmışlar tabi ki annesinin eli.


 

Odası için halı almış.

 

Gerçekten resimdeki gibi.

 

TV standı almışlar.


Bir boyut sorunu daha. Ya o paraya o olmaz be abiciğim.

Rahat Koltuk :).


 

İçini evde doldurursunuz.

 

Odaya aldığı kilimden en fazla kitap ayracı yapabilmiş.


 

Kaç kişilik çadır? – Yarım kişilik abi.


 

Deniz kızı pantolonu 🙂


Paçalardan kısaltırsak olur ::))

 

 

İnternetten Alışveriş Yaptığına Bin Pişman Olan 11 Kişi!

Çevrimiçi alışveriş, İnternet üzerinden çevrimiçi olarak yapılan alışveriş. Ziyaretçiler İnternet üzerinden istedikleri ürünleri sepete atarlar, kayıt olurlar, ödeme yaparlar. Seçip satın alınan ürünler kargoyla adrese gönderilir.

internetten alışveriş mağdurları, internet alışverişi siteleri, o elbise internette durduğu gibi durmuyor, internet alışverişi şikayet nereye yapılır, internetten alınan gerçekte olan, internetten elbise siparişi verdi ama, internetten alınan elbise caps, internetten sipariş giyim

İnternetten Alışveriş Yaptığına Bin Pişman Olan 11 Kişi! Özet Bilgiler

  • İnternetten alışveriş yaparken iki kez düşünün! Uygun fiyata diye önünüze her çıkan ürünü almayın!  İşte internetten alışveriş yapan ve fazlasıyla pişman olan 11 kişi …
  • İnternetten alışveriş yaparken iki kez düşünün! Uygun fiyata diye önünüze her çıkan ürünü almayın! Neden diye soranlara en güzel cevabı.
  • Renk değiştiren bardak? Sen öyle san. Evet süper gözüküyor ama ölçülerini yazmamışlar. Devamı İnternetten Alışveriş Yaptığına Bin Pişman Olan 11 Kişi !
  • İşte internet alışverişi yaptığına fazlasıyla pişman olan 15 kişi   10 Bir boyut sorunu daha. Ya o paraya o olmaz be abicim. 11 İçini evde doldurursunuz.
  • Bursa'da 11 askere FETÖ gözaltısı! Özel Harekat hepsini topladı.  İşte yaptığı alışverişlerden pişman olan insanlar Fırın sipariş verdiğinde kargodan çıkan.
  • İnternetten Alışveriş Yaptıklarına Yapacaklarına Bin Pişman Olan 12 Şanssız  süprizler de ortaya çıkabiliyor.İşte internetin nimetlerinden pek de faydalanamayan 12 kişi .
  • İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken şeyler ilk olarak ürünün ebatları, renkleri ve size gelecek ürün hakkında satıcıdan detaylı bir bilgi alınmasıdır.
  • İnternetden alışveriş yaparken dikkat edin ) ABONE OLMAK İÇİN /channel/UCFHeP1DiUc9pi_FhUCOYYiA.
  • Online alışveriş yaptığına pişman olan 13 kişi .  Ama internetten alışveriş yapmanın da riskleri yok değil.  Ucuz olduğuna sevinerek alınan bir pantolon 11 .
  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Eğlence Parkına Gittiğine Bin Pişman Olan 12 Kişi .  Tamam lan gorkma. 9'dakiler ölü bence. 11 Kas 2015 Yanıtla Beğen (0) Şikayet Et.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir