İnstagram’ın Yeni Yıldızı: Çalamadığı Enstrüman Yok!

İnstagram’ın yeni yıldızı! Kemençe, saz, gitar, tulum, fülüt ve daha nicesi.. Güllü Beyaz’ın çalamadığı enstrüman yok. İnstagram’da paylaştığı videolarla görenleri kendine hayran bırakan muhteşem yetenek Güllü Beyaz’ın performanslarını sizin için derledik. Şimdi arkanıza yaslanın ve bu müthiş yeteneği izleyin…

Sosyal medyada yıldızı parlayan yeteneklerin sayısı her geçen gün artıyor. Ama biz bugün sizi on parmağında on marifet olan farklı bir yetenek ile tanıştıracağız.

Adı Güllü Beyaz… İnstagram’da son zamanlarda paylaştığı videolarla dikkat çekiyor. Çalmadığı enstrüman, söylemediği tarz yok. Aklınıza gelebilecek bütün enstrümanları aynı ustalıkla çalabiliyor.

Küçükken babaannem alırdı eline sazı başlardı çalmaya. Onun mini konserleri ile büyüdüm ben diyen Güllü Beyaz, müzikle içli dışlı oluşunun sebebini ona bağlıyor. Mustafa Küçük ve Cimilli İbo besteleriyle büyüdüğünü de söyleyen Güllü Beyaz, “bana da çalmak nasip oldu” diyor. 

Müzikle küçük yaşlarda tanışan genç yetenek dinlediği bir müziği hemen notalara dökebiliyor. Eğitimsiz başladı çalmaya. Ama şimdilerde 3. sınıf konservatuar öğrencisi.

Hem çalıyor hem söyleyen Güllü beyaz çok da iyi resim çiziyor.

İnsan çok sevince çiziyor işte ? #ruhiayangil #karakalem

A post shared by Güllü Beyaz (@gullubeyaz) on

İşte müthiş yetenek Güllü Beyaz’ın çaldığı enstrümanlar…

Gitar

Saz

"Sanki kalbimi bilerek yüzüme gülen.." ? #neşetertaş #üstad #bağlama #ciddiyet #önemli ?

A post shared by Güllü Beyaz (@gullubeyaz) on

Yan Flüt

Piyano

Ben yoruldum hayat. ?

A post shared by Güllü Beyaz (@gullubeyaz) on

Keman

Sen gelmeeez oldun. ?? @sencersmsk #piyano #keman #dahayeni #yavaşyavaş

A post shared by Güllü Beyaz (@gullubeyaz) on

Tulum

Sevup alamiyanın oy yüreğini buz bağlar..☺ #tulum #rize #ayder #karadeniz #29 @karadenizmuzik #kazımkoyuncu

A post shared by Güllü Beyaz (@gullubeyaz) on

Tanbur

Ciddiliğim ..? #incesaz #tanbur #tb

A post shared by Güllü Beyaz (@gullubeyaz) on

Kemençe

Karadenizmis gibi..? #kemence #yürüyüş #29 #karadeniz #karadenizmuzik #kemencelovers

A post shared by Güllü Beyaz (@gullubeyaz) on

Güllü Beyaz Beat Box’da yapıyor…

https://www.instagram.com/p/BADK46KGrVQ/?taken-by=gullubeyaz

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında sosyal medya devi Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. Facebook ‘a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın 2016 yılı itibariyle 500 milyon kullanıcısı var.

  • İnstagram ’ ın yeni yıldızı ! Kemençe, saz, gitar, tulum, fülüt ve daha nicesi.. Güllü Beyaz’ın çalamadığı enstrüman yok .
  • Facebook’da paylaşımı yeni gizlediyseniz orada Geri Al butonu çıkar hemen  İnstagram ’ ın Yeni Yıldızı : Çalamadığı Enstrüman Yok ! 30/04/2016.
  • İşte Instagram ’ ın yeni simgesi ve tasarımı. İnstagram logosundan, tasarımına kadar baştan aşağı yen   Güllü Beyaz’ın çalamadığı enstrüman yok .
  • İşte Instagram ' ın Yeni Yıldızı . En sevdiği şey ise saklanmak   İşte Instagram ' ın Yeni Yıldızı .
  • ForumBu Bölümde Ara. bir enstrüman çalmak istiyorum. Daha Fazla.  arkadaşlar sesim güzel değil ama, bir enstrüman çalmayı çok istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.
  • Instagram hesabı alma işlemlerine geçmeden önce eğer mail adresiniz yok ise buradaki linkten bir mail hesabı açalım.
  • Instagram ' ın geçtiğimiz haftalarda test aşamasına soktuğu çoklu fotoğraf paylaşma özelliği, artık Türkiye'deki kullanıcılar için de sunuldu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir