Instagram’ın Yeni Tasarımı İnternete Sızdı!

Instagram siyah beyaz oluyor! Sosyal ağlar arasında etkisi her geçen gün artan Instagram yeni tasarımı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Uygulamanın yeni tasarımına ilişkin görüntüler internete sızdı! İşte yeni instagram…

Ortaya çıkan görüntülere göre, instagram’ın rengi değişiyor. İnternete sızan ekran görüntülerinden anlaşıldığı kadarıyla Instagram alışık olduğumuz mavi ve turuncu renk tasarımından vazgeçmek üzere. Yeni tasarım ise siyah ve beyaz renklerden oluşuyor.

Anton Abramov isimli bir kişinin sızdırdığı ekran görüntülerinde, yeni tasarımda beyaz arka plan kullanımı daha da artmış durumda. Uygulama içerisindeki ikon tasarımlarında da değişiklikler yapılmış. Ekran görüntüsünü değerlendirdiğimizde karşımıza çıkan değişiklikler arasında, daire içerisinde yer alan kamera ikonunun dikdörtgen içerisine alındığı ve kameraya daha da fazla benzediğini söyleyebiliriz. Bildirimler bölümü içinde bildirim sayısının da gösterildiği kalp baloncuğu şeklinde tasarlanmış.

Yeni Instagram tasarımının ne zaman son kullanıcıya sunulacağı konusunda henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak tasarım hayata geçerse daha modern görünüme sahip bir Instagram deneyimi yaşayabileceğimiz kesin. Öte yandan yeni tasarım sürekli ve kısıtlı bir kullanıcı tarafından test edilmeye başlanmış. Testler bittiğinde ise sosyal ağ yetkilileri son kararlarını verecekler.

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında sosyal medya devi Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. Facebook ‘a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın 2016 yılı itibariyle 500 milyon kullanıcısı var.

  • Sosyal ağlar arasında etkisi her geçen gün artan Instagram yeni tasarımı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
  • Dünyaca ünlü fotoğraf uygulaması Instagram ' ın yeni tasarımı büyük bir gizlilik içerisinde tutuluyordu. Ancak son gelişmelerle tasarım internette .
  • Yeni tasarımın ne olacağı merakla beklenirken dün itibariye internete sızan bazı  göre ise Instagram ’ ın yeni tasarımının beyaz ve siyah ağırlıklı renkler kullanacağı iddia edildi.
  • Instagram ' ın yeni tasarımı sızdı . 27.04.2016 Çarşamba 14:08 (Güncellendi: 27.04.2016 Çarşamba 14:11).  Yeni tasarımın kullanıcılara ne zaman sunulacağı bilinmiyor.
  • İnstagram Beğeni. Hosting. Referanslar.  Yatay kullanım portu ve akıllı çerçeve. Yeni iPad tasarımının ortaya çıkması, iki yeni potansiyel özelliği ortaya koydu.
  • Yeni tasarım internete sızdı ! Google' ın standart Android uygulamalarından biri daha tasarım değiştiriyor! İşte sızan görüntüler A. A.
  • Instagram ' ın yeni tasarıma geçiş için çalışmalara başladığını sizlere duyurmuştuk. Eğer beklemek istemiyorsanız, bu rehberimiz ile Instagram ' ın yeni arayüzüne kavuşabilirsiniz.
  • Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram , tasarımını baştan aşağı yeniliyor.
  • Instagram ' ın yeni tasarımı sızdı . Facebook tarafından satın alınan sosyal paylaşım ağı Instagram yeni tasarımı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
  • Yeni iPad tasarımının ortaya çıkması, iki yeni potansiyel özelliği ortaya koydu.  Instagram . Ziraat Türkiye Kupası. Seo.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir