İnstagram’dan Önemli Yenilik!

İnstagram, kullanıcılarını sevindiren bir yeniliğe imza attı. Kullanıcıların, uzun süredir beklediği ‘çoklu hesap’ devreye girdi. Artık aynı telefonda 5 ayrı hesabı aynı andan kullanabileceksiniz. İşte ayrıntılar;

En popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram, uzun süredir kullanıcıların beklediği yeni özelliğine kavuştu. Yeni özellik, birden fazla Instagram hesabı olan kullanıcıların hesapları arasında çıkış yapmadan geçiş yapmalarını sağlıyor.

İnstagram kullanıcıları, daha önce hesaplar arasında geçiş yapmak istediklerinde bir hesaptan çıkış yapmak, sonra da diğer hesap bilgileri ile yeniden giriş yapmaları gerekiyordu. Şimdi ise yeni özellikle uygulamadan çıkış yapmadan hesaplar arasında geçiş yapılabilecek.

Bu yeni özellik, hem Android hem de İOS uygulamalarında güncellemeyle birlikte aktif oldu.

İnstagram’dan yapılan açıklamaya göre bu yeni özellikle, bireysel kullanıcıların veya şirketlerin, en fazla 5 hesabı aynı anda kullanabilecekler. Uygulamadan yararlanmak için instagram’larınızı güncellemeniz yeterli olacak.

Bireysel Instagram kullanıcılarının büyük kısmının genelde tek hesabı bulunuyor. Ancak şirketlerin veya marka pazarlar firmalarının, çok sayıda hesap kullandığı biliniyor.

Dünyadaki İnstagram kullanıcı sayısı 400 milyondan fazla

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir