Instagram’dan Kullanıcıyı Sevindiren Değişiklik!

Instagram kullanıcıları sevindiren bir yeniliğe imza attı. Instagram video süresi artık 60 saniye. 15 saniyelik süre sınırlamasının uzun süredir değişmesi planlanıyordu. Yeni süre uygulaması bugün itibari ile başladı.


Instagram kullanıcıları 15 sanyelik video süresini yetersiz buluyor. Sürenin uzatılmasını istiyordu.

Instagram daha önce reklam verenlerin video süresini 60 saniyeye çıkarmıştı. Kullanıcıların yoğun isteği sonrasında normal videolarda da sürenin uzatılmasına karar verildi. İnstagram kullanıcıları 6o saniyelik yani 1 dakikalık videolar yayınlayabilecekler.

Instagram videoları 2013 yılının Haziran ayında duyurulduğundan beri sadece 15 saniye ile sınırlıydı. Şimdi tam tamına 1 dakika. Yeni özellik bugün itibariyle kullanıma sunulmaya başladı. Ama telefon ve cihazların modelleri ve güncellemelere göre kademeli bir biçimde her kullanıcıya ulaşacak.

Instagram’dan yapılan açıklamaya göre kullanıcıların video izleyerek harcadığı zaman tam %40 artış gösterdi. Ünlü fotoğraf paylaşım uygulamasında ayrıca kullanıcıların ve reklam verenlerin daha fazla video yayınlamasını sağlamak için her videoda artık ne kadar izlendiğini gösteren sayaç yer alıyor. Şirket ayrıca tıpkı Snapchat gibi özel durumlarda en iyi videoları toplayarak onları akışın üst kısımlarına çıkaracak. İnstagram, kullanıcılara daha önce çoklu kullanım özelliği imkanı da sağlamıştı.

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında sosyal medya devi Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. Facebook ‘a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın 2016 yılı itibariyle 500 milyon kullanıcısı var.

  • Fotoğraf paylaşım platformu Instagram , devreye soktuğu iki yeni uygulamayı blog sayfasından duyurdu.
  • Fotoğraf paylaşım platformu Instagram , devreye soktuğu iki yeni uygulamayı blog sayfasından duyurdu.
  • Instagram ’ dan kullanıcıları sevindiren güncelleme. TechnoLogic 11 Kasım 2014 0.  Bu arada Instagram cephesinde bir değişiklik haberi daha var.
  • Fotoğraf ve video paylaşım sitesi Instagram yeni güncellemesi ise kullanıcılarına büyük avantaj sağlamayı planlıyor. Instagram filtre çeşitlerine bir yenisini daha ekledi.
  • kullanıcı adınız. şifren. Forgot your password?  Söz konusu değişiklikle birlikte Instagram , rakip video servisi Vine’a biraz daha yaklaşmış oldu.
  • Fotoğraf paylaşım sitesi Instagram ’ dan yapılan açıklamaya göre artık kullanıcılar fotoğraflarını dikdörtgen kadrajla paylaşabilecek.
  • Instagram ’ dan sevindiren yenilik. postkes postkes yetkilisi. Ağustos 28, 2015.
  • Instagram kullanıcılarını sevindiren yenilik. Fotoğraf paylaşım platformu Instagram , devreye soktuğu iki yeni uygulamayı blog sayfasından duyurdu.
  • Anasayfa › Teknoloji ve Bilim Haberleri › Instagram kullanıcılarını sevindirecek haber!  Instagram aynı zamanda Keşif bölümünde de değişikliğe gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir