Instagram’da Çok Sayıda Takipçisi Olan 4 Çalışkan Kişi

En popüler sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram’da çok sayıda takipçisi olan 4 çalışkan kişiyi sizlerle paylaşıyoruz. Nasıl takipçi kazanılır ve çok sayıda takipçim olması için ne yapmalıyım diye düşünüyor ve bu soruların cevabını merak ediyorsanız yazımızın ayrıntısını okumanız gerekiyor. Bakalım bu muhteşem 4 kişi nasıl takipçi kazanmış….

 Nathan Chanbir

 

 

@foundrmagazine’in (830k+ takipçi) hesabının deha yöneticisi  Nathan Chanbir yıldan az zamanda ilk 500k’sını kazanmasını sağlayan growth hack yönteminden bahsetti.

Nathan Chan Instagram’da fazla takipçi kazanmak isteyenlere : ” Eğer büyük bir Instagram takipçisi kitlesine ulaşmak istiyorsanız ilk odaklanacağınız şey, büyük Instagram hesaplarının olabildiğince sizin içeriğinizi paylaşmasını  ve hem fotoğrafta hem de açıklama da sizi etiketlemesini sağlamak.” diyor.

Case Kenny

 

Instagram hesabı @prsuit’in (100k+ takipçi) kurucusu Case Kenny, Istagram’da nasıl takipçi kazanılabileceğini anlattı.

Kenny takipçi sayısı ve naısl kazandığına dair : “Bu işin en kolay yolu hesapların bio’suna bakmak. İletişim bilgilerini bio’suna koyanlar genelde bu tarz grupların bir parçasıdır ve bunu basitçe sorabilir ya da kendi grubunuzu oluşturabilirsimiz. Onlara bir “duyuru” grubu oluşturup oluşturmak istemediğini sorun.”diyor.

Sammy Kaufman ve Daniel Greenberg

Instagram dehaları Sammy Kaufman ve Daniel Greenberg 6.3 milyon takipçisi olan hesapları @themostfamousmemes in takipçi kitlesini nasıl devam ettirdiklerini anlattı.

İşte Kaufman ve Greenberg’in takipçi kazanmak için tavsiyeleri

 • Benzer hesapları takip edin ve beğenin.
 • Bir ekip kurun ve sorumlulukları bölüştürün, böylece bir kişi tüm gün ekran karşısında çakılı kalmak zorunda olmaz. (günün farklı zamanları ve farklı roller)
 • Çapraz – pazarlama: geniş hedef kitlesi olan benzer sayfalar için duyuruya karşılık duyuru yapın.
 • Spam’den uzak durun: organik büyümeye zarar verir ve bir çok kullanıcıya itici gelir.
 • Birinin 1-2 dakika bakabileceği ve hemen bağlanabileceği bir içerik kulanın, karmaşık açıklamalar ve fotoğraflar, diğer fotoğrafların içinde kaybolup gidecek veya hemen atlanacaktır.

 Matt Gottesman

@hdfmagazine’in kurucusu Matt Gottesman; Hedef kitlemin içeriğim hakkında ne hissettiğini bilmek istiyorum. Bu tamamen benim ve onların arasındaki ilişki hakkında. Onlar ne kadar fazla yorum yaparsa, ben onlarla o kadar fazla ilişki geliştiririm ve onların ilgi alanlarını o kadar fazla anlarım. Ne kadar fazla yorum yaparlarsa, Instagram’ın algoritmasının, o içeriği daha fazla tanıtacağından bahsetmiyorum bile. ” diyor.

Instagram’da Çok Sayıda Takipçisi Olan 4 Çalışkan Kişi

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010’da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında sosyal medya devi Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. Facebook ‘a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın 2016 yılı itibariyle 500 milyon kullanıcısı var.

Instagram’da Çok Sayıda Takipçisi Olan 4 Çalışkan Kişi Özet Bilgiler

 • medya hesaplarından biri olan Instagram ’ da çok sayıda takipçisi olan 4 çalışkan kişiyi sizlerle paylaşıyoruz.  Bakalım bu muhteşem 4 kişi nasıl takipçi kazanmış….
 • Bunun içinde sayfalar ve kişiler sürekli olarak instagram takipçisi satın almaktadır.  WordPress Voice teması ayarları nasıl yapılır? için Şafak Çalışkan .
 • Instagram da en çok takipçisi olanlar listesinde ilk 100 kişinin içinde herhangi bir Türk hesap yer almıyor. En çok takip edilen 100 hesap ( takipçi sayısı / takip ettikleri sayısı ).
 • En çok takipçiye sahip hesapların kullanıcı adları, kaç kişiyi takip.  Sayısı : 40,427,781 Takip Ettikleri: 333 Paylaşım Sayısı : 3,597.  en çok instagram takipçisi olan .
 • Ünlü sosyal medya uygulaması İnstagram ’ da en çok takipçisi olan kişileri bu yazımızda listeledik.
 • İnstagram düşen takipçi sayısı sorunu ve çözümü.
 • İnstagram kullanıcıları kendilerini ne kadar çok kişi takip ederse o kadar çok mutlu oluyorlar .
 • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Instagram ' da En Fazla Takipçisi Olan 35 Türk Ünlü.  Bu ilk 35 isimden en az 10 tanesini takip etmek Instagram ' da farzmış.
 • Özellikle ünlü kişilerin takipçi sayısının çok olduğu Instagram ' da anlık fotoğraf paylaşılıyor olması herkes tarafından oldukça çekici bulunmakta.
 • içerikten daha ön planda tutarsanız daha çok kişi sizi takip edecektir.  8. Instagram profiliniz güncel olsun .  peki instagram takipçi sayısını nasıl artışını sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir