İnstagram’a Video Sayaç Özelliği Geliyor!

İnstagram’da paylaşılan fotoğrafların ne kadar “like” aldığı çok önemli. Öyle ki bazen arkadaşların arasını bile açıyor. Eğer attığı fotoğrafı beğenmediyse… Hatta belki de hepiniz attığınız fotoğraf kaç kere beğenilmiş diye bi kaç kere girip bakmışsınızdır. İşte paylaşılan fotoğraflarda durum böyle iken instagram’dan şimdi başka bir yenilik geliyor. Artık instagram’da video sayacı olacak. Ve videolarının kaç kere izlendiğini ve paylaşıldığını takip edebilmenizi sağlayacak.


Artık dünyanın en büyük resim paylaşım merkezlerinden biri olan Instagram’da her geçen saniye binlerce yenifotoğraf paylaşımı yapılıyor. Bir süre önce video paylaşımına da destek vermeye başlayan Instagram, arkasına Facebook gibi bir devi almasıyla da büyümeye devam ediyor.

Bu bağlamda yeni bir özelliğini kısa süre içerisinde kullanıma sunacak olan Instagram’a sayaç özelliği eklenecek. Bu sayacın görevi ise paylaştığınız videoların kaç kere izlendiğini göstermek olacak. Yani Snapchat’teki ve Facebook’taki durum gibi diyebiliriz.

Kaç kere izlendiğini görebileceğiniz paylaşımlar özellikle video paylaşım konsepti üzeirne profillere sahip olan kullanıcıların işine yarayacaktır. Beğeni ve izlenme oranına göre nasıl videolar paylaşabileceklerini görecek olan kullanıcılar buna yönelik içerik hazırlama yapabilecekler.

  • Geçtiğimiz günlerde, çoklu hesap kullanımı ve reklamverenlere özel 15 saniye olan video reklam süresini 60 saniyeye çıkardığını duyuran Instagram , yeniliklerine devam ediyor.
  • Artık instagram ’da video sayacı olacak.  Bu bağlamda yeni bir özelliğini kısa süre içerisinde kullanıma sunacak olan Instagram ’ a sayaç özelliği eklenecek.
  • Instagram ’ a video izlenme sayacı geliyor . Bir dakika içerisinde binlerce fotoğraf ve  Tıpkı Facebook ve Snapchat‘te olduğu gibi video izlenme sayısı özelliği gelecek .
  • Yazılım. Instagram ' a video sayacı özelliği . Instagram ' a video sayacı özelliği . Yorum Yap. A A.
  • Anasayfa » Sosyal Medya » Instagram Videolara Sayaç Geliyor .  yeni bir özelliğini kısa süre içerisinde kullanıma sunacak olan Instagram ' a sayaç özelliği eklenecek.
  • Instagram kısa süre içerisinde kullanıcılarına sunacağı sayaç özelliği ile Instagram videolarının kaç kere paylaşıldığını takip edebilmenizi sağlayacak.
  • Instagram kısa süre içerisinde kullanıcılarına sunacağı sayaç özelliği ile Instagram videolarının kaç kere paylaşıldığını takip edebilmenizi sağlayacak.
  • Instagram Video Sayacı Geliyor . 13 Şubat, 2016 Teknoloji.
  • Instagram ’ a Video Sayaç Geliyor ! Akıllı Telefon Haberleri.  bağlamda yeni bir özelliğini kısa müddet içinde kullanıma sunacak olan Instagram ’ a sayaç özelliği ilave etnecek.
  • 3. Ana Sayfa / Mobil / Instagram ’ a video görüntüleme sayacı geliyor !  birkaç hafta içinde uygulama içerisinde ki bir videonun altında video görüntüleme sayacı görebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir