Inread Video Reklam Nedir? Ve reklam ajans listesi

Inread Video Advertising; Yani konu içi video reklamcılığı. Herhangi bir sitede haber ya da makale okurken birden karşınıza çıkan video reklamlara inread video reklam diyoruz.

Inslider, PlayerSkin, Inboard gibi site içinde farklı yerleşim ve gösterim modelleri olan reklam modellerinden. Biz bu haberimizde Inread reklam modelini inceleyeceğiz.

Inread video reklamlar gösterim başı fiyatlandırılıyor. Ayrıca tamamlanma yüzdesine göre de fiyatlandırma seçenekleri ile hizmet veren reklam ajansları var.

Reklamların sayfada yayınlanması için içeriğin dilediğiniz bir alanına script kodu ekleyerek inread reklam yayını yaparak gelir elde etmek mümkün. Bu reklam modellerini sağlayan ajansların size vereceği kullanıcı panellerinde de yaptığınız gösterim sayısını ve kazancınızı görebilirsiniz.

Bu  sektörde hizmet veren başlıca ajanslar ve reklam modelleri

Inrool bu ajanslardan yerli olanlarından. Metin içi, köşe popup modellerinde video reklam gösterimi seçenekleri bulunuyor.

Inrool kendini şöyle tanıtıyor: Web sitelerinin içerik sayfalarında çıkan Inrool video reklam modelleri sayfalardaki içeriği semantik olarak tarar ve en doğru kullanıcılara en doğru kampanyanın ve en doğru reklam modelinin gösterilmesini sağlar ve kullanıcılar ilgilendikleri konu ile alakalı reklamları görürler. Bu sayede hem kullanıcıların reklamlara gösterdikleri ilgi ve alaka artar hemde markaların reklamlardan elde ettikleri kazanç ve kazanımlar artmış olur. Bizde bu alanda kazançlarınızın artması ve hedef kitlenize daha rahat ulaşmanız için varız.

Urban Media: Yine Inread reklam modelleri üzerine hizmet veren ajanslardan bir diğeri Urban Media. Bu alanda en bilinen reklam adserver altyapısını üreten ve lider konumdaki Teads.TV sistemini kullanarak yayıncılık yapıyor.

Demo önizlemek için buradan bakabilirsiniz.

Smartadserver‘da inread reklam seçenekleri olmasına rağmen reklam yayın modelini ajans tarafında seçiyorsunuz. Ama bir template üzerinden yayın yapmak istenildiğinde bu alanın en iyisi Teads.TV

Teads.TV reklam seçenekleri ve inread reklam modellerinde neler sunduğuna gözatmak isterseniz de buradan bakabilirsiniz. Fazla detayla kafanızı karıştırmamak için orjinal siteleri üzerindeki seçeneklere bir bakmanızı öneriyor, bol kazançlar diliyoruz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir