İmirzalıoğlu ve Kobal çifti evleniyor!

Yaklaşık olarak 1.5 yıldır birliktelikleri olan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti evlenmek için resmi adımı attı. Nikah tarihlerini belirleyen çift yüzükleri de almış bulunuyor. İşte ünlü çiftin nikahıyla ilgili çok özel bilgiler…

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve güzel yıldız Sinem Kobal, evliliklerine dair resmi bir adım attılar. Geçtiğimiz haftalar içerisinde nişan törenlerini aile arasında yapan çiftimiz Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal nikah tarihlerini de netleştirdi.

Çiftin birlikteliklerinin 2. senesi dolmadan nikah tarihini de netleştirdiği basına açıklandı. 14 Mayıs 2016 tarihinde nikah masasına oturacak olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti evlilik öncesi çok mutlu görüntülendi.

Nikahı düğün gibi 14 Mayıs akşamı Cunda Adası’nda hem sade hem de şık bir şekilde yapacaklarını belirttiler. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, son hazırlıkları kontrol etmek amacıyla Cunda’ya daha önceden giderek ön bir gezi gerçekleştirecek. 14 Mayıs günü yakın dostu Tuvana Büyükçınar’ın hazırladığı bir gelinlik giyecek olan Kobal, 12’sinde adada olacağı açıklandı.

Kenan İmirzalıoğlu ve yakın dostları ise Mayıs’ın 13’ünde Sinem Kobal’a katılacak. Çiftin farklı şehirlerden gelecek misafirleri için üç otel kapattığı, davetlilerin Ayvalık’tan Cunda’ya özel olarak süslenmiş teknelerle getirileceği söylenirken; bu büyük organizasyonun toplam maliyeti ise 210 bin lirayı bulacak. İmirzalıoğlu, son hazırlıkları kontrol etmek için Cunda’ya daha evvel gidecek.

Basın mensuplarına yan yana görüntülenen çiftin mutlulukları gözlerinden okunduğu gelen haberler arasında.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir