Image plus In-Image reklam nedir?

In-Image reklam; sitelerdeki haber ve makale detaylarındaki görsel resim üzerinde gösterilen reklamlara denir. Image Plus reklam modelinde reklamın bekleme süresi ajans ile kararlaştırılabiliyor.

In-Image reklamlar yeni bir dijital reklam modeli olarak hayatımıza gireli çok olmadı. Makale, blog ya da haber sitelerinde detay sayfasındaki resmin üzerinde belirli bir süre gösterimi yapılarak etkileşimin artırılması amaçlanıyor.

Türkiye’deki okurların özellikle görsellere olan ilgisini düşünürsek etkisinin hiç de az olmayacağı kesin.

Türkiye’de bu tür reklam yayını yapan iki ajans var. Birisi Popmarker.com haber görseli üzerindeki ürünü bularak alışverişe teşvik eden bir yayın modeli var.

Popmarker yöneticileri; Patentli ve benzersiz PopMarker teknolojisi, sitenizdeki görselleri birer reklam panosuna dönüştürür. Böylece sayfa alanınızın yaklaşık % 40’ınakarşılık gelen fotoğraflardan kazanç  elde etmenizi sağlar!  diyor.

Bir diğer yerli reklam ajansı ise Kamil Köse’nin kurucusu olduğu Admatic.com.tr . Admatic her geçen gün yeni ürün çıkarmayı seven bir reklam ajansı. Interstitial reklamlarını hemen çok büyük yayıncı sitesinde görmeniz mümkün. Masthead reklamlar ile birlikte yayına aldığı image plus reklamlarını da birçok sitede görmek mümkün. CPC (Tıklama) modeli gelir paylaşımı modeli ile bu ürünü de gelecekte daha fazla sitede göreceğiz gibi.

Yerli ürünlerin ilham kaynağı şüphesiz yabancı reklam ajansları. Zaten çok farklı bir şey sunulabilse kendi başına bir girişim ürünü halini alıyor.

Gelelim resim üstü reklam dediğimiz in-image reklamların yabancı olanlarına.

Bunların başında GumGum.com var. Interaktif reklam modelleri gerçekten baktıkça baktırıyor. Bu projelerin yerli versiyonların da görmek isterim doğrusu. Galerilerine ve reklam örneklerine buradan bakabilirsiniz

 

Vibrant Media’da bu ajanslardan birisi ancak özel kreatifler üreterek süreli reklamlar üretiyor.

NetSeer’in reklam modelinde ise detay görselinde Overlay ya da benzer içerik metni sunuyor

Bu alanda en gelişmiş reklam ajanslarında birisi de Imonomy. Görseldeki resim ile ürüne giden yolu buluşturmaya adanmış bir reklamcılık modeli. Image overlay ya da image popup modeli ürünleri ile sektörde iyi bir yer edinmiş görünüyor.

Reklam, “insanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etmek, belirli bir düşünceye yöneltmek, dikkatlerini bir ürüne hizmete, fikir ve kuruluşa çekmeye çalışmak, onunla ilgili bilgi vermek, ona ilişkin görüş ve tutumlarını değiştirmelerini veya belirli bir görüşü ya da tutumu benimsemelerini sağlamak amacıyla oluşturulan; iletişim araçlarından yer ya da süre satın almak yoluyla sergilenen ya da başka biçimlerde çoğaltılıp dağıtılan ve bir ücret karşılığı oluşturulduğu belli olan duyuru”dur .

  • Image Plus reklam modelinde reklamın bekleme süresi ajans ile kararlaştırılabiliyor. In Image reklamlar yeni bir dijital reklam modeli olarak hayatımıza gireli çok olmadı.
  • ne demek sorularına hızlı cevap veren sözlük sayfası. ( image advertising anlamı, image advertising türkçesi, image advertising nnd).  Reklamcılık ile ilgili, reklam .
  • Sponsorlu Bağlantılar. image advertising . Eğlence.
  • Sözlükte image advertising kelimesinin manası: Eğlence. Sponsorlu Bağlantılar. image advertising ile alakalı bazı sözcükler ve anlamları.
  • Ücretsiz / Genel Çeşit Programlar / NCH Pixillion Image Converter Plus Full 3.10.  Bilgi Telif Hakkı veya Advertising mail Reklam için. iletişim: [email protected] .
  • WordPress sitenizin açılışına, site görünürlüğünün önünde reklam , resim, video, yazı, link göstermek isterseniz WordPress Splash Image eklentisi tam size göre.
  • Web sitelerinde yer alan reklamlar ile alakalı bilgiler bulabileceğiniz yararlı bir konu.  Kurulumda bu gibi şeyleri kurdurmak isteyebiliyor.
  • 3 ziyaretçi Adimage In Image Advertising Agency'de check in yaptı.  Adimage In Image Advertising Agency. Reklam Ajansı. Yamanevler, İstanbul. Kaydet.
  • image advertising , başarı gibi çekici olumlu bir imge ile bağdaştırılmış reklam yapım türü ,eğlence ,canlılık ,cinsiyet , sozluk, ceviri, ingilizce, turkce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir