İlk Buluşmada Sevdiğinin Kalbini Çalabileceğin En İyi 10 Mekan!

Kız kulesi, boğaz manzarası ya da her yeri gören romantik bir mekan… İstanbul’da ilk buluşma için en iyi mekanlar neresi? Sevdiğinizi ilk buluşmada hangi mekana götüreceksiniz? Unutmayın onunla ilk buluşmanızda dış görünüşünüz, tavrınız ve muhabbetiniz kadar, mekân da önemli. Mekân seçimini çok iyi yapmalısınız! İşte size ilk günü muhteşem geçirmenizi sağlayacak en iyi 10 mekan tavsiyesi…

İlk buluşmada gidebileceğiniz en iyi 10 mekanı sizin için listeledik! Son seçim ise sizin.

Aşşk Kahve


Aşşk Kahve, özellikle bahar ve yaz aylarında sıcak ev ortamıyla içinizi ısıtacak. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz mekan Kuruçeşme’de. Denize sıfır masalardan birinde ilk buluşmanızı uzun sohbet ederek geçirebilirsiniz.

Divan Brasserie – Taksim


Bu mekanda bütün Haliç ayaklarınızın altına serilmiş durumda. Manzaralı terası, geniş menüsü ve her biri birbirinden lezzetli yemekleriyle Divan Brasserie keyifli bir ilk buluşma için ideal adreslerden.

La Petite Maison


Nişantaşı’nda yer alan La Petite Maison, şık ortamı ve fazla süslü sunumlarıyla önce gözünüze sonra da gönlünüze hitap edecek. Lezzetli yemekler eşliğinde geçireceğiniz ilk buluşma için Fransız mutfağı seven çiftler ve çift olma adayları için uygun bir seçim olacaktır.

La Vie En Rose


Fransız pastanesi atmosferiyle ve özellikle tatlılarıyla ön plana çıkıyor. La Vie En Rose bir daha gidenin tekrar gitmek istediği mekan olarak ilk buluşma için tercih edilebilecek adresler arasında yer alıyor.

Big Chef’s Tarabya


Tarabya’daki Big Chef’s gün geçtikçe popülerliğini daha da artırıyor. Denize sıfır konumuyla gündüzleri arkadaşlarla en çok buluşulan yerlerden olurken, akşamları çiftlerin romantik kaçış noktası haline geliyor. Mekan, dizi çekimlerinin de vazgeçilmezi haline geldi.

Arnavutköy Balıkçısı


İstanbul’un en sevilen balıkçılarından biri olan Arnavutköy Balıkçısı Lezzet ve kalite olarak ön plana çıkıyor. İlk buluşmada illa balık olacak diyorsanız ideal bir adres.

Muhalif


Nişantaşı’nda yeni açılan bir mekan olmasına rağmen kısa sürede müdavim edinmeye başlayan Muhalif, caz seven çiftlerin ilk buluşmalarında harika bir akşam geçirmelerini sağlayabilir.

Antica Locanda


Küçük bir İtalyan kasabasında olduğunuzu hissettiren mekan Arnavutköy’de. Antica Locanda, İtalyan mutfağı sevenler için hem romantik hem de lezzetli bir adres.

Rigel Restaurant


Çengelköy sahilindeki en şık restoranlardan biri olan Rigel Restaurant, lezzetli deniz ürünleri menüsüyle özellikle balıksever çiftleri fazlasıyla mutlu edecektir.

The Brasserie – The Grand Tarabya


Şık ve sade dekorasyonu, güler yüzlü hizmeti ve lezzetli menüsüyle günün her saati keyifli vakit geçirmek için uygun bir adres olan The Brasserie, çiçeği burnunda çiftler için biçilmiş kaftan.

  • Unutmayın onunla ilk buluşmanızda dış görünüşünüz, tavrınız ve muhabbetiniz kadar, mekân da önemli.
  • İlk buluşmada ne yapılması ve ne yapılmaması gerektiğini çoğu zaman kestiremiyoruz.
  • İstanbul’un ‘ En iyi ilk buluşma mekânlar 'ını sizin için seçtik. Tarih : 10 Ocak 2014 Cuma.  Mekân seçimi konusunda buluşacağınız kişi ile ortak bir karar vermeniz muhtemeldir.
  • İlk buluşma , ilk heyecan. İlk buluşmada gidilecek yer ise ilişkinin gidişatını belirleyen en önemli etkenlerden biri.
  • İlk buluşmada ne çok ilgisiz ne de çok tezcanlı görünmeyi istemezsiniz.  Bakımlı olun, iyi görünün ve mutlaka dakik olun. İlk buluşmada dış görünüş önemlidir.
  • İlk buluşmalar zordur değil mi? İnsan karşındakine ne soracağını, ne konuşacağını şaşırır.
  • İlk buluşmada gidebileceğiniz en iyi 10 mekanı listeledik!  (44) Teknoloji (21) Televizyon (11) Tiyatro (550) Trendler (15) Vıdeo (23) Yaratıcı (37) Ye & İç (672) Yeni Mekanlar (327).
  • En iyi zamanlarında bile sanatçılarla uğraşmak zor bir işti.  Kalbini değiştireceğiz, dedi Aine üzüntülü bir şekilde.
  • Hymmm güzel bir soru bu :). Kalabalığın dolup taşmadığı ama, çok sığ da olmayan bir yer olsun..
  • İlk buluşmanın kusursuz olmasını istiyorsan, işte dikkat etmen gereken püf noktaları…  Bu sorunun cevabını daha ilk buluşmada ona vermek, işin büyüsünü kaçırır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir