İbrahim Tatlıses’in Kızı Babasının Yolunda!

İbrahim Tatlıses’in kızı Elif Ada halay şovu yaptı! Tatlıses’in eski eşi ve kızının annesi Ayşegül Yıldız sosyal medyadan paylaştığı görüntülerde Elif Ada’nın babasının izinde olduğu görüldü.


İmparator İbrahim Tatlıses, silahlı saldırı sonrası uzun süredir birlikte olduğu Ayşegül Yıldız ile 2011 senesinde sürpriz şekilde nikah masasına oturmuştu. Çift evliliklerinin ikinci yılında ise kızları Elif Ada’yı kucağına almıştı.

Ama İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’ın mutluluğu çok uzun sürmedi. Tatlıses çifti, 2013 yılında anlaşmalı olarak boşandı. Babasına benzerliğiyle dikkat çeken Elif Ada’nın babasıyla bir ortak yönü daha ortaya çıktı.

Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, kızının halay çektiği videoyu instagram hesabında paylaşıp altına ‘Çift mendilli halay başı durduramıyoruz’ notunu yazdı.

Çift mendilli halay başı?????? durduramıyoruz??? video isteyenlere sevgimle???? #elifada #elifadatatlıses

A post shared by Ayşegül YILDIZ (@aysegul_yldz) on

 

İbrahim Tatlı , bilinen sahne adıyla İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı , besteci , yapımcı , oyuncu , televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, “Tatlıses Çiğköfte” hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show ‘da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye’nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu ‘da da tanınmaktadır.

Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses’in gıda, turizm, inşaat, iletişim , ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.

  • Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ' in küçük kızı Elif, annesine yaptığı besteyi seslendirdi. İmparator da o anları videoya çekip sosyal medyada paylaştı.
  • Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ’ in küçük kızı Elif, annesine yaptığı besteyle karşınızda.
  • İbrahim Tatlıses ' in Kızı da Babasının Yolunda İbrahim Tatlıses ' in kızı Elif annesine bir beste yapmış onu söylüyor. Tatlıses de bu görüntüyü instagram'dan hayranla.
  • Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ' in küçük kızı Elif, annesine yaptığı besteyi seslendirdi. İmparator da o anları videoya çekip sosyal medyada paylaştı.
  • Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ’ in küçük kızı Elif, annesine yaptığı besteyle karşınızda.  ismet,batur, : 18 Mart 2015, Çarşamba 18:06. 0 0. Allah,bağişlasin, ibrahim ,abin.
  • Ünlü çiğ köfteciler kralı İbrahim Tatlıses ' in kızı küçük elif annesiyle yaptığı şarkıyı seslendiriyor.
  • Yıllar sonra ortaya çıkan İbrahim Tatlıses ' in kızı Dilan Çıtak'ın ardından annesi merak ediliyordu.  Babası İbrahim Tatlıses de onu tam 26 yıl sonra kabullenmiş oldu.
  • İmparator lakaplı şarkıcı İbrahim Tatlıses ’ in minik kızı Elif Ada  Minik Elif Ada, eline mendili alıp halay çekerken büyüyünce babasının yolunda ilerleyeceğinin sinyalini verdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir