İbrahim Tatlıses Vur Gitsin Beni Şarkısıyla Geri Döndü

İbrahim Tatlıses Vur Gitsin Beni şarkısı ile yıllar sonra hayranlarının karşısına çıktı. İmparator’dan hayranlarını sevindiren haber geldi. 2011’de uğradığı silahlı saldırının ardından müziğe ara vermek zorunda kalan İbrahim Tatlıses, yeni klibi ile bomba gibi döndü. İşte o muhteşem klip;

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses 13 Mart 2011’de silahlı saldırıya uğramıştı. Tatlıses, uzun süren tedavi süreci boyunca müzikten uzak kaldı.

Müzikseverlerin ve hayranlarının yeni albümünü heyecanla beklediği İbrahim Tatlıses bir sürpriz yaptı. Ve saldırı öncesi söylediği ‘Vur Gitsin Beni’ şarkısıyla hayranlarının karşısına çıktı. Tatlıses’in seslendirdiği şarkının klibi yayınlandı.

İbrahim Tatlıses “Vur Gitsin Beni” Şarkısıyla Döndü

İmparatorun seslendirdiği bu şarkı, Burhan Bayar’ın “İstanbul Ses Kayıt-Burhan Bayar Şarkıları” albümünde yer aldı.

Unutulmaz arabesk şarkılara imza atan Bayar, Poll Production etiketli albümünde arşiv niteliğinde şarkılara yer verdi. Arabesk şarkılar bu albümde Ses Kayıt Sistemi ile tekrar can buldu.

Gitarist Erdinç Şenyaylar ve bağlama virtüözü Ahmet Koç’un da imzasını taşıyan albümde Hakan Altun ve Serkan Kaya da şarkı seslendirdi.  Albümde, İmparator İbrahim Tatlıses, Merhum MüslümGürses, Hakan Altun gibi ünlü isimlerin şarkıları yer aldı. “İstanbul Ses Kayıt-Burhan Bayar Şarkıları” isimli albümde “Yıkılmışım Ben”, “Mutlu Ol Yeter”ve “Yalnızım” gibi sevilen şarkıları yeniden yorumlandı. Polat Yağcı prodüktörlüğünde hazırlanan albüm, 25 Şubat’ta satışta çıktı. Hakan Altun, albümde“Yıkılmışım Ben” adlı şarkıyı seslendirdi.

Vur Gitsin Beni/Yemin Ettim, 1991 yılında İbrahim Tatlıses ‘in Bayar Müzik etiketiyle çıkarttığı solo albümüdür. İçinde daha sonrasında yeniden yorumlanan ve bir dönemin meşhur şarkılarından olan Vur Gitsin Beni şarkısı ile daha önce Kayahan tarafından yazılıp söylenen Yemin Ettim şarkısı da bulunmaktadır.

  • Yeni albümünü heyecanla beklenen İbrahim Tatlıses saldırı öncesi söylediği ' Vur Gitsin Beni ' şarkısıyla hayranlarının karşısına çıktı.
  • müziğe ara vermek zorunda kalan İbrahim Tatlıses , yeni klibi ile bomba gibi döndü .  Ve saldırı öncesi söylediği ‘ Vur Gitsin Beni ’ şarkısıyla hayranlarının karşısına çıktı.
  • 2011'de silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses ölümden döndü , sessizliğini bozdu ve yeniden sahnelere döndü .
  • İbrahim Tatlıses Vur Gitsin Beni Şarkısıyla Geri Döndü .  2 haziran 2011 gunu ”tc ibo” adli ozel ucak ile turkiyeye geri dondu ve tedavisinin surecegi vur gitsin beni / yemin.
  • Dilek Şimşek Vur Gitsin Beni 293 İzlenme. Bırakın Gitsin ( İbrahim Tatlıses ) Filmden Alıntı 29.626 İzlenme.  Duck Hunt Dog Smash Bros İle Geri Döndü 8.054 İzlenme.
  • Şarkı Adı: Vur Gitsin .  beni terk etmedi ki sende bir kenara at gitsin beni her gelen yakıpta kavurdu beni savur küllerimi yak gitsin beni .  İbrahim Tatlıses Dönmüyor Geri .
  • Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses 13 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğramış, uzun süren tedavi süreci boyunca müzikten uzak kalmıştı. ' Vur gitsin beni ' şarkısıyla döndü .
  • 2011 Mart ayında uğradığı silahlı saldırının ardından müziğe ara vermek zorunda kalan İbrahim Tatlıses , sessizliğini bozdu.
  • Aldı gitti beni benden Vurdu beni yüreğimden Anlamıyor hiç sevgimden Dönmüyor dönmüyor dönmüyor geri .  İbrahim Tatlıses Popüler Şarkıları .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir