HTC 11 Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC, Android tarafında güçlü bir marka olmakla beraber, günden güne Windows Phone camiasında da bir şeyler yapmaya çalışan ve amiral gemilerini aynı zamanda Windows işletim sistemi ile de çıkaran bir marka olarak biliniyor. Dev şirket, geçtiğimiz aylarda üstü kapalı olarak, geleceği haberini verdiği HTC 11’in pek çok özelliğini sızdırdı. Özellikle, HTC M8’den sonra bir düşüşe geçen ve onun satış rakamlarına pek de ulaşamayan HTC’nin 11 rakamlı modeli ile M8’de ulaştığı başarıya ulaşması bekleniyor. Zira; diğer modellerine göre HTC bu modelinde, biraz daha ince işlemeler ve detaylarda bulunmuş. Bunun yanında, 8 GB Ram söylentileri de pek çok kaynak tarafından doğrulanabiliyor. Bu yazımızda, sizlerle HTC 11 özellikleri minvalinde sunulan haberleri olabildiğince derlemiş ve toparlamış olarak yepyeni bir yazı oluşturmayı hedefleyeceğiz. Siz de, HTC hayranı bir Android yahut Windows Phone kullanıcısı iseniz; HTC 11 hakkındaki pek çok bilgiyi bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Çerçevesiz Ekran

Öncelikle, HTC 11’in çerçevesiz olarak geleceği neredeyse kesin diyebiliriz. Pek çok isim tarafından doğrulanan bu habere göre; HTC 11 %90 ve üzerinde bir ekran / gövde oranı kullanarak telefondaki çerçeveyi yok edecek. Bu duruma, genelde tüm dünyada “edgeless phone” adı veriliyor ve HTC bunu deneyen ilk markalardan bir tanesi olabilir. Hem estetik hem de kullanım açısından oldukça fark yaratan çerçevesiz ekran, hiç şüphesiz pek çok markayı ve insanı da heyecanlandıran bir haber.

8 GB Ram

Pek çok akıllı cihazda, 8 GB değerinde bir Ram’i kesinlikle beklemezsiniz zira bu değer tabletlerde dahi karşımıza çıkmıyor. Ancak, HTC hem kendi içerisinde hem de tüm markalara karşı bir rekor denemesi yaparak, HTC 11’de 8 GB Ram kullanmayı hedefliyor. Dolayısıyla, telefonun donanımı ile birlikte sizleri uçurabileceğini, oyunları ve benzeri ağır uygulamaları rahatlıkla açabileceğinizi belirtebiliriz. 256 GB’lık dahili hafızası da göz önüne alındığı vakit HTC 11’e rahatlıkla içeriden uygulama yükleyebilmeniz ve bunları saklayabilmeniz, mümkün olacak.

8 Megapiksel Ön Kamera

HTC 11; selfie konusunda da pek çok markadan daha önde olduğunu kanıtlamak istiyor ve ön kamerada 8 megapiksel değerinde bir donanım kullanıyor. Bu kameranın yazılımı, klasik HTC yazılımı olacak ve HTC’nin kamera yazılımları pek çok insan tarafından çokça beğeniliyor. Genelde, ultrapiksel gibi etmenler kullanan HTC’nin bu modelinde, hiçbir şekilde ne arka kamerada, ne de ön kamerada bu kez ultrapiksel kullanılmayacak. Arka kamera da; 12 megapiksel değerinde olacak gibi görünüyor.

Sense UI 8 isimli arayüzü ile karşımıza çıkacak HTC 11’in fiyatı muhtemelen 700 dolar ve üzerinde seyredecek. Bu da, Türkiye fiyatıyla -vergileri ve benzeri etmenleri de eklersek- her amiral gemisinin fiyatına, 3000 ve üzerine çıkıyor.

HTC 11 Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC Vive, HTC ve Valve Corporation şirketi tarafından tanıtılan sanal gerçeklik kulaklıkıdır . Bu kulaklık “oda ölçeği” teknolojisini sensörler ile 3D uzaya bir oda açmak için kullanmak üzere tasarlanmıştır. Teknoloji kullanıcıya sanal dünya ile doğal olarak gitmek, çevresinde dolaşma yeteneği, canlı nesneleri hareket ettirmek için hareket izleyici el kontrolörleri kullanmak, hassas etkileşim ve iletişim için izin verir. Mart 2015 yılında HTC’nin Mobile World Congress açılış sırasında tanıtıltı ve 5 Nisan 2016 tarihinde serbest bırakıldı.

Medyayı oynat

HTC Vive görüntüsü

htc 11 ozellikleri, htc 11 ne zaman çıkacak, htc 11 ne zaman çıkar, htc 11 epey, htc 11 fiyat, 691 dolar kaç tl, htc 11 2017, htc 12

Htc 11 Özellikleri Ortaya Çıktı Özet Bilgiler

  • amiral gemi segmentinde yer alacak akıllı telefon modeli HTC 11 ’e ilişkin detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak ise, yeni HTC 11 özellikleri ile ilgili bilgiler ortaya çıktı .
  • HTC 11 hakkında tüm detaylar ortaya çıktı . HTC 'nin yeni amiral gemisi HTC 11 devrimsel özellikler ve güçlü donanım ile geliyor. HTC 11 ' in tüm özellikleri ve fiyatı açığa çıktı !
  • Şirketin yeni amiral gemisi HTC 11 ’ in sahip olacağı özellikler nihayet su yüzüne çıktı . Yepyeni fonksiyonlarla zenginlentirilen HTC 11 ’ in özellikleri de üst seviyede.
  • HTC 'nin bu yıl içinde piyasaya sürmesi beklenen yeni amiral gemisi HTC 11 ' in teknik özellikleri gün yüzüne çıktı . Peki HTC 11 , kullanıcılara ne gibi özellikler sunacak?
  • HTC 11 ile ilgili ilk sızıntılar gelmeye başladı.  Bugün itibarıyla ortaya çıkan bir ekran görüntüsü, telefonun muhtemel teknik özelliklerini açığa çıkardı.
  • özelliği , resmi açıklamadan günler önce ortaya çıktı . İlk olarak HTC Ocean olarak duyduğumuz, Tayvanlı üreticinin yeni telefonu daha sonra HTC 11 olarak da anılmıştı.
  • HTC ’nin yeni amiral gemisi HTC 11 ile ilgili ilk teknik bilgiler gelmeye başladı. Bilgilere göre çok özellikli bir model kullanıcılara sunulacak.
  • Ana Sayfa Akıllı Telefonlar HTC 11 fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı !   sızdırılmasından sonra herkes merakla HTC 11 ‘ in ne gibi yeniliklerle ortaya çıkacağını merak ediyordu.
  • HTC ’nin bir çok yenilik ve güçlü özelliklere sahip amiral gemisi telefonunun tüm fiyat ve özellikleri gün yüzüne çıktı .  HTC 11 691 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.
  • Anasayfa. Blog. Genel. HTC 11 fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı !  Linke profil sayfamızdan ulaşabilirsiniz ? # htc # htc 11 #akıllıtelefon #mobil #tekno #teknotopic #teknoloji.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir