Hızlı Giden Polisi Durdurdu ve Hesap Sordu

Miami’de gerçekleşen olayda, bir kadın yanından hızlı geçen polis aracını bir süre takip edip daha sonra polisi durdurdu. Ve polise güzel bir ders verdi. Acelesi olmadığı halde hızlı gittiğini öğrendiği polisten örnek birer vatandaş olmasını isteyen kadın çok hızlı gittiğini ve bunun kurallara aykırı olduğunu söyledi.

Trafikte yanından hızlıca geçen polis aracını takip eden kadın, hız yaparak yetişmeye çalıştı. Ancak ne kadar hızlı gitse de yetişemediği aracı eli ile işaret yaparak durdurdu.

Hızlı gittiği için durdurduğu polise, acelesi olup olmadığını soran kadın işe gidiyorum cevabını aldıktan sonra polis memurundan daha yavaş olmalarını rica etti.

Etrafta çocukların ve insanların olduğunu ve sürekli olarak polislerin hız yaptıklarını dile getiren kadın amacı ise sadece polislerin vatandaşlara örnek olmalarını dile getirmek.

Kurgu olduğunu düşünenler yorum yazmadan önce ABD haber kaynaklarında araştırsınlar. Hatta haberin orjinalini ve linkini altta belirtiyorum. Dileyen girip bakabilir. Şimdi aynı olay Türkiye’de olsaydı ne olurdu? Hayal edin bakalım. Ettiniz mi? Eee cevap?!

Haberin orjinaline buradan ulaşabilir ya da http://time.com/4202169/miami-police-officer-speeding-video/ adresinden bulabilirsiniz.

  • ABD'de bir kadın, hızlı giden polisi durdurdu , 03.02.2016 18:30. ABD'de bir kadın, hızlı giden polisi durdurdu , hesap sordu .
  • Hızlı Giden Polisi Durdurdu ve Hesap Sordu . 03/02/2016.
  • Miami’de, acil durum yokken aşırı hızlı giden bir polisi durduran bir kadın sürücü, polisten hesap soruyor ve yavaş gitmesi konusunda uyarıyor.
  • günü ABD'nin Florida Eyaletinde, Miami şehrinde acil durum yokken aşırı hızlı giden bir polisi durduran bir vatandaş hesap soruyor ve yavaş gitmesi konusunda uyarıyor.
  • ABD’nin Florida eyaletinin Miami kentinde hızlı giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü polisin kenara  Amerikalı Gençlerin Aşırı Hız Yapan Şerifi Durdurması 1 Yorum.
  • Acil durum yokken aşırı hızlı giden bir polisi durduran bir vatandaş hesap soruyor ve yavaş gitmesi  Etiketler: kadın şoför polis . Eklendi: 04 02 16 İzleme: (647). (0) (0 Votes).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir