Hırvatistan Maçından Sonra Milli Takım ile İlgili Atılan Tweetler!

Milli Takım ile ilgili atılan tweetler! A Milli Takımımız EURO 2016 Avrupa Şampiyonasına Hırvatistan mağlubiyeti ile başladı. Gruptaki ilk maçta kötü futbol ve mağlubiyet sonrasında sosyal medyada binlerce tweet atıldı. Biz de o tweetlerden bazılarını sizler için derledik…

Malesef!

Ozan Tufan’a Kumpas!

Haklı bir eleştiri!

İş taraftara kalsa zaten şampiyon oluruz…

Reklam Yıldızı Arda!

Yorumsuz! 🙂

Farklı bir bakış açısı 🙂

Ah ah nerede o eski günler?

Otobüse yetişmek için koştuğu kadar sahada da koşsaydı keşke!

https://twitter.com/kaangencoglu/status/742011385941495809?ref_src=twsrc%5Etfw

Hırvatistan Millî Futbol Takımı, Hırvatistan ‘ı uluslararası müsabakalarda temsil eden futbol takımıdır. Yugoslavya ‘nın dağılmasından sonra Hırvatistan Futbol takımı müsabakalara başlamıştır. 1996’da Avrupa Şampiyonası’na katılan Hırvatistan gruptan çıkmış çeyrek finalde kupanın şampiyonu Almanya ‘ya elenmiştir. 1998 FIFA Dünya Kupası ‘nda büyük bir başarıya imza atan millî takım yarı finale kadar yükselmeyi başarmış, kupanın şampiyonu olan Fransa ‘ya elenmiştir. Hollanda ile yaptığı üçüncülük maçını kazanmış Dünya Üçüncüsü olmuştur. 2002 FIFA Dünya Kupası ve 2004 Avrupa Futbol Şampiyonasına katılmayı başaran millî takım 2006 FIFA Dünya Kupası ‘na gitmeye de hak kazanmıştır.

Euro 2008 elemelerinde en büyük sürprizde onlarında parmağı vardır. Turnuvaya gitmesi durumunda mutlak favorilerden biri olacak olan İngiltere’yi Wembley ‘de yenmeyi başararak Rusya’nın Avrupa Şampiyonası’na gitmesine İngilizlerin ise evlerinde kalmasına sebep oldular.

Euro 2008 ilk maçında Avusturya’yı 1-0 yenmeyi başardılar. 2. maçlarında Almanya’yı 2-1 yendiler. Gruplarda son maçlarında da Polonya’yı yenerek Çeyrek Finale yenilgisiz olarak yükseldiler. 20 Haziran akşamı Türkiye ile yaptıkları maç sonucu normal sürede 1-1 berabere biten maçta penaltılarla 4-2 yenilerek kupaya veda etmişlerdir.

 • Milli Takım ile ilgili atılan tweetler ! A Milli Takımımız EURO 2016 Avrupa Şampiyonasına Hırvatistan mağlubiyeti ile başladı.
 • Barcelonalı futbolcu Arda Turan, Milli Takım kriziyle ilgili Radyospor'a konuştu.
 • Hırvatistan maçını kaybettik. Bu maç sonrası Twitter kullanıcılarının tepkilerini listede derledik.
 • A Milli Takım 'ın maçı hakkında 1,4 milyon tweet atıldı . Euro 2016, sosyal ağda tartışılıyor.  Şu aşamada şampiyona ile ilgili 12,5 milyon tweet atıldı .
 • Şu aşamada şampiyona ile ilgili 12,5 milyon tweet atıldı .  Twitter 'da en çok dillendirilen isim ise Payet oldu.
 • Atilla Taş’dan ilginç Euro 2016 tweeti Atilla Taş, Euro 2016 ilk maçında A Milli Takımımızın 1 0 kaybettiği Hırvatistan mücadelesi sonrası ilginç bir tweet attı .
 • A milli takımın Rusya ve Hırvatistan maçı kadrosunu açıklayan Fatih Terim’in kadroya almadığı isimler prim krizini doğrular nitelikte.  Diego Ribas 7 sene sonra milli takımda .
 • İzlanda medyası, Hırvatistan Milli Takımı hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya attı .
 • Türkiye Hırvatistan maçından sonra , yenildiğimiz Hırvatlar sosyal medyadan bu galibiyetin tadını çıkarırken A Milli Takımımız 'ı kendi silahıyla vurdu.
 • Elemeleri'nde karşılaşacakları Hırvatistan maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.  futbolunda önemli isimlere sahip bir takım olduğunu kaydetti.  Etiketler: kosova, milli .
 • Hırvatistan fırsatlarından yararlanın! Karşılaştırıp öyle karar verin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir