Hikmet Anıl Öztekin Sözleri ve Videoları ile Gönüllerde Taht Kurdu

Hikmet Anıl Öztekin sözleri ile birçoğunuz karşılaşmışsınızdır. Onu daha çok kitaplarından tanıyor olabilirsiniz. Ama aslında sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerin başında da Hikmet Anıl Öztekin geliyor. Bu yazımızda yazar Hikmet Anıl Öztekin’e dair videolar ve bilgiler paylaşacağız.

Hikmet Anıl Öztekin Eyvallah 2 kitabı ile bir kez daha okurları ile buluştu.

Trabzon doğumlu olan Hikmet Anıl Öztekin aslında bir Gemi İnşaat Mühendisi. Ama o inşaat mühendisliğindeki başarılarından ziyade kelime mühendisliği ile dikkatleri çekiyor.

Ne için varsa, onla meşgul bir yolcuyum diyen Öztekin, Facebook’ta 5 milyonu aşkın, İnstagram’da 1 milyon Twitter’da ise yarım milyona yakın Derttaş’ı ile ilerliyor inandığı bu yolda…

Kitaplarında yazılanlar gerçektir evet Elif diye biri vardır. Vardı. ” Uzaktan sev dedi ustam uzaktan sev ki Aşkın imana dönüşsün”. Elif Hakk’a yol olmuştur. Elif Rabbi sevmek için sebeplerden biri olmuştur. Rabbe yürümek için sebep edilen bir sevdanın adı olmuştur…

Bu güzel sözlerle başladı Öztekin’in masalsı yolculuğu.

2014 yılında yazdığı “Elif gibi Sevmek” adlı kitap ile o yılın en çok okunan kitabı olmuş ve artık bir sevda hikayesine dönüşmüştü.

10346228_304332476391705_2228830253992256566_n

Hikmet’in “Elif gibi Sevmek” kitapları aslında 10 yıldır görmediği Elif’e olan hasreti, duaları ve uzaktan muhabbetleridir… 28 yaşındaki Hikmet Anıl Öztekin, Elif’e olan sevdasını Derttaş’ım dediği milyonlarla paylaşmaya devam ediyor.

 

Hikmet Anıl Öztekin’in videoları

Sevmek Ne Demek?

Dert Sevilir Mi?

Kendimizi Allah’a Sevdirmek İçin Ne Yaptık?

Hikmet Anıl Öztekin’in kitapları:

1- Elif gibi Sevmek ( Ocak 2014′te çıktı) ( 01.05.2016 ya kadar toplam 600.000 adet basılmıştır )

2- Elif gibi Sevmek 2 Aşk-ı Tevekkül ( Kasım 2014′te çıktı ) ( 01.05.2016 ya kadar toplam 400.000 adet basılmıştır )

3- Eyvallah ( Haziran 2015′de çıktı ) ( 01.05.2016 ya kadar toplam 300.000 adet basılmıştır )

4- Eyvallah-2 ( Mayıs 2016′da çıktı ) ( İlk baskı olarak 250.000 adet basılmıştır )

Son bir not: Biraz yağmurun, biraz da hüznün düştüğü gecelerde bu kitabı okurken şunu hissedeceksiniz;

” Hala dertleşebilecek birileri varmış bir yerlerde “

https://www.instagram.com/hikmetaniloztekin/

https://www.facebook.com/HikmetAnilOztekin/

  • Bu yazımızda yazar Hikmet Anıl Öztekin ’e dair videolar ve bilgiler paylaşacağız. Hikmet Anıl Öztekin Eyvallah 2 kitabı ile bir kez daha okurları ile buluştu.
  • Günümüzde unutulmuş edepleri unutmamaya çalışan, ne için varsa onun için yaşayan bir kul.
  • Sayfamızda Hikmet Anıl Öztekin Sözlerii yer almaktadır.  Süsle olmaz bu işler, alnında secde izi yoksa eğer, senin için her şeyi yaparım diyene biz sade ezanı sorduk.
  • Hikmet Anıl ÖZtekin ’in yeni kitabının ismi belli oldu.  Allah yolunda değişen bir aile ortaya çıkacak. Derttaşımız Hikmet Anıl Öztekin yeni kitabı Fesleğen’in gözünden yazdı.
  • Hikmet Anıl Öztekin . 5.098.626 beğenme · 475.184 kişi bunun hakkında konuşuyor.  Facebook'a giriş yaparak, Hikmet Anıl Öztekin 'in daha fazla içeriğini gör.
  • Hikmet Anıl Öztekin Aşk sözleri . Evlilik; sevdiğinin malına mülküne ortak olmak değil, iman dolu yüreğine talip olmaktır   recep kurt . BEAUTIFUL MESSAGES.
  • Hikmet Anıl Öztekin 'e ait okurların eklediği bütün alıntıları ve sözleri sayfa sayısı, beğenilme sayısı ve eklenme tarihine göre inceleyebilirsiniz.
  • Yazar (Benim tabirimle 'Üstad') Hikmet Anıl Öztekin .  Süsle olmaz bu işler, alnında secde izi yoksa eğer, senin için her şeyi yaparım diyene biz sade ezanı sorduk.
  • WC Özel Slayt & Videolar .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir