Anlık Kamera Almak İstediniz Mi?

Eğer cevabınız evet ise, işte size çok mu çok güzel anlık kameralar.

Fujifilm Instax Mini 90


Normal bir kamera ayarlarında daha fazla kontrolün maliyeti var, ancak Mini 90, Bulb moduna çift çekme ve parlaklık ayarı olmak üzere Instax meslektaşlarından daha fazla manuel ayarlama sunuyor. Ayarları kendiniz seçersiniz,ve arkadaki dijital panelde açıkça görüntüleyebilirsiniz. Siyah ve kahverengi renkleri mevcuttur.

Fujifilm Instax Wide 300


Instax Wide 300 ile çekilen resimler, daha büyük boyutlarda basılmış olan geleneksel Polaroid fotoğrafına benzer. Sadece iki mercek ayarı ve çıkarılabilir yakın obje (kendinden portre için aynalı) ile bu kamera Instax’ın çok iyi sadeliği ile sadık kalıyor, bu nedenle yeni başlayanlara daha büyük fotoğraflar çekmek isteyenler için harika.

Lomo’ Instant Wide


Objektif bölücülerden ve flaş filtrelerinden uzaktan kumandalı objektif kapağına kadar, deneyimli anlık kullanıcıları eğlendirmek için paketlenmiş yeterli sayıda aksesuar ve gizli özelliği var; böylece kendinden portre alabiliyorsunuz. Bunu çözmek birkaç gün sürebilir, ancak bu fiyata kesinlikle bir yatırım.

Polaroid 600 Type


Polaroid, Polaroid kameralar için film üretmeyi durduracağını açıkladı; Impossible Project, anında fotoğraf kaydetmek için kuruldu. Son sekiz yıldır 600 Tipi gibi klasik Polaroid kameraları yenilemektedir. Orijinal Polaroid kamera isteyen yeni başlayanlar için mükemmel, yalnızca birkaç denetimi vardır: odak uzunluğunu ayarlayabilir ve çekimlerinizi aydınlatabilir veya koyulaştırabilirsiniz. Hantal, retro görünüm kesinlikle sizi kalabalıktan ayrı tutacaktır.

I-1


Impossible Project’in I-1, yirmi yılı aşkın bir süredir eski Polaroid formatı için tasarlanan ilk yeni kamera. Kamera, herhangi bir ortama uyum sağlamak için bir halka flaşa sahiptir, tek başına bir nokta-ve-çekim olarak çalışır ve ayrıca iPhone’unuzla kontrol edilebilir (Android Uygulaması çok yakında). Kameraya Bluetooth ile bağlandıktan sonra diyafram açıklığından obtüratör hızına kadar her şeyi kontrol edebilir ve çift pozlama ve ışık izleriyle deney yapabilirsiniz.

Polaroid Snap


Fotoğrafınız kaybolurken beklemek zorunda olduğunuz dakika geçti; Polaroid, fotoğrafınızı düz bir şekilde geliştiren ve Instax filminden önemli derecede ucuz Zink kağıdına düz olarak bastırıyor. Fotoğraf makinesi her fotoğraf için kendisini ayarlar ve tam renkli, siyah beyaz veya sepyayla yazdırabilirsiniz.

Anlık Kamera Almak İstediniz Mi?

Kamera Obscura çevresindekilerin resmini ekrana yansıtan optik bir alettir. Çizim ve eğlence amacıyla kullanılır ayrıca fotoğraf ve kameranın icadına yol açan buluşlardan biridir. Cihaz bir kutu veya oda ve onun bir yüzüne açılmış delikten oluşur. Dışarıdan gelen ışık delikten geçerek içerisinde ki yüzeye düşer ve yansıdığı kaynağın perspektifini ve renklerini koruyarak ters dönmüş görüntüsünü oluşturur. Resim bir kağıt üzerine düşürülerek yüksek kesinlikli çizimler elde edilmesini sağlar. En büyük kamera obscura Aberystwyth, Galler’de bulunan Constitution Hill’dedir.

Aynalar kullanılarak, 18.yy’daki baş aşağı versiyonunda olduğu gibi resmi düz bir şekilde kutunun bir yüzeyine yansıtmak mümkündür. Daha portatif bir başka versiyonunda ise açılı aynalar yerleştirilmiş bir kutudan oluşur ve cam üst bölmeye yerleştirilmiş kopya kağıdına resmi dik olarak düşürür.

İğne deliği küçüldükçe resim kesinleşirken görüntü daha karanlık olarak kağıda düşer. Fakat fazla küçük delikle kırınımdan dolayı keskinlik kötüleşir. Bazı pratik kamera obscuralar iğne deliği yerine lens kullanır. Çünkü bu daha geniş diyaframa izin verir, k, bu da odağı koruyarak daha parlak ve kullanışlı resim oluşmasını sağlar.

laptop kamerası izlenebilir mi, laptop kamerası hackleme, bilgisayar kamerası hackleme, başka pc nin kamerasını izleme, telefon kamerasından izleniyor muyuz, laptop kamerasından izleniyor muyum, laptop kamerasını uzaktan izleme, elektrik kesilince kamera kayıt yaparmı

Anlık Kamera Almak İstediniz Mi? Özet Bilgiler

  • Hiçbir Anlık Kamera Almak İstediniz Mi ? Alışveriş.  Fujifilm Instax Mini 90 Normal bir kamera ayarlarında daha fazla kontrolün maliyeti var, ancak
  • Eğer cevabınız evet ise, işte size çok mu çok güzel anlık kameralar .  Siyah ve kahverengi Hiçbir Anlık Kamera Almak İstediniz Mi ? yazısının kaynağı : Böylesi Yok!
  • özelliği vardır fakat bazı durumlarda anlık olarak kameraya bağlanmanız gerekebilir.  bakıcı hizmeti alan aileler gün içinde kamera bağlantısı ile çocuklarını görmek isteyebilir .
  • TİTAN Forum Okuru. Skype Anlık Mesajlaşma Sorunu Yaşayanlara İşte Çözümü.  Skype De Kamera Açılma Sorunu Skype De Kamera Neden Açılmıyor.
  • Afyonkarahisar'dan 10 farklı kamera . Linklere tıklayarak kameraları açabilirsiniz.  Aksaray Belediye Önünü ve valilik önünü gösteren iki adet kamera .
  • ShiftDelete anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın.  web sitesi oluşturma platformu Clouds Web, sipariş almanıza olanak sağlayan yeni bir özelliğe kavuştu.
  • Anlık
  • Siyah Anlık Kamera İstanbul. Bir Teklif Ver Soru Sor.  letgo'dan e bültenler almak istiyorum . Kaydol. Lütfen geçerli bir e posta adresi gir.
  • Araziye gizli kamera koydurmak istiyorum ne kadar olur.  Ben evime gizli bir kamera koymak istiyorum .  Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir