HGS Geçiş İhlali ve HGS Kart Bakiyesi Nasıl Sorgulanır?

HGS geçiş ihlali ve HGS kart bakiyesi nasıl sorgulanır? Bu soruların cevabına internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz! Haberimize göz atarak siz de HGS geçiş ihlali ve bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizdeki en büyük problemlerin başında trafik geliyor.

 

Trafik sorununu azaltmak için çeşitli yöntemler geliştiriliyor. Özellikle büyük şehirlerde ve şehirler arasında çeşitli noktalara gişeler yerleştirilerek, trafik düzeni sağlanması amaçlanıyor.

 

Bu düzenlemelerden biri de HGS sistemi. Yani Hızlı Geçiş Sistemi… Hızlı Geçiş Sistemi sayesinde gişe önlerindeki uzun kuyrukların sona ermesi amaçlanıyor. Sürücüler köprü ve otoban girişlerinde çok fazla vakit kaybı yaşamadan bu sistemden yararlanabiliyorlar.

HGS BAKİYE SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

 

HGS GEÇİŞ İHLALİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ!

Hızlı Geçiş Sistem uygulamasında kartınıza TL yükleyip ücret ödeyip trafikte durma sorunu ortadan kalktı. Ama Kartınızdaki bakiyeyi bilmeniz cezalı geçi yapmamanız açısından önemli.

 

HGS geçiş ihlali yaptığınızı düşünüyor iseniz bu işlemi online olarak internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

 

E- devlet şifresi aldıktan sonra e- devlet sistem sayfasından HGS geçiş ihlali sayfasına tıklayınız ve burada karşınıza çıkacak olan kimlik doğrulama işlemini yapmalısınız. Kimlik doğrulama işlemi yapmanız için almış olduğunuz e- devlet şifrenizi ve T.C. kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Ve böylece HGS geçiş ihlali sorgulama işleminizi e devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. HGS bakiye sorgulama işlemi yapmak için ise HGS müşteri hizmetleri resmi sitesinden bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. HGS müşteri hizmetlerinin resmi sitesinden yapmış olduğunuz işlemler şifresiz yapılmaktadır. Sadece site içerisinde üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yok ise Sistem üzerinde bulunan ‘üye olun’ yazısına tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kimlik numaranız ve e posta adresinizle giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • HGS Geçiş İhlali Sorgulama . Araç Plaka Numarasını Giriniz. Sorgu için çubuğu sağa kaydırınız.  HGS Geçiş İhlali cezaları ve tüm HGS sorunları ile ilgili irtibat bilgileri.
  • Hızlı geçiş sistemi 'ne. Geçti! Geçiş İhlali Sorgula .  Yola çıkmadan önce HGS etiketinize bakiye yükleyin, gişelerde boş yere bekleyerek zaman kaybına uğramayın.
  • Hızlı Geçiş Sistemi , HGS sorgulama , HGS Müşteri, PTT Kart Bakiye .  Son 2 3 güne ait HGS Geçiş İhlali kayıtları buraya henüz yansımamış olabilir.
  • HGS geçiş ihlali ve bakiye sorgulama işlemleri internet üzerinden kolaylıkla yapılıyor.
  • HGS ve OGS İhlalleri , cezalar ve bakiyeler plaka ile nasıl sorgulanır ?   HGS sayesinde artık köprüde kart okutmak için durma yada  Plaka ile HGS geçiş ihlâli sorgulama .
  • Haberimize göz atarak siz de HGS geçiş ihlali ve bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Bu düzenlemelerden biri de HGS sistemi .
  • HGS geçiş ihlalini ve kat bakiyenizi PTT HGS Müşteri Hizmetleri Dijital Portalı sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz.  hgs nasıl bakiye yüklenir. ptt hgs kart bakiyesi sorgulama .
  • Bu hizmeti kullanarak adınıza kayıtlı Hızlı Geçiş Sistemi hesaplarının detaylı bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
  • HGS Kaçak Geçiş Sorgulama İçin Tıklayınız.  mevcut HGS veya OGS hesaplarında geçiş için yeterli bakiyesi olması durumunda cezalı geçiş ücreti uygulanmamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir