Her Yerde Aranan Seri Katil Atalay Filiz Nerede Yakalandı?

Türkiye günlerdir seri katil Atalay Filiz’i konuşuyor. Seri katil Atalay Filiz, İstanbul ve Ankara’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı ve 1 kayıp şahsın şüphelisi olarak aranıyordu. Filiz, günler sonra yakalandı. Üzerinden de 7 sahte kimlik, 14 kredi kartı, 10 bin lira çıktı.. İşte detaylar…

Herkes onu merak ediyor. Polis her yerde onu arıyordu…

1244266216517

Seri katil Atalay Filiz sonunda yakayı ele verdi. Bugün gelen bir ihbar üzerine polis harekete geçti ve Filiz’i İzmir’in Menderes ilçesinde bir parkta buldu. Filiz’in ilk ifadesinde, bir süredir Gümüldür civarında dağlık arazide saklandığını söylediği iddia edildi. Polisin, dağlık arazide nasıl saklanıp hayatta kaldığı sorusu üzerine Filiz’in, “Kurbağa, böcek ne bulduysam yedim” dediği öğrenildi.

TANINDIĞINI ANLAYINCA MİNİBÜS DEĞİŞTİRDİ

1005058044401

Polisten alınan bilgilere göre, Atalay Filiz bu sabah ilçe minibüslerinden biriyle Menderes’e doğru hareket etti. Bir vatandaşın kendisini tanıdığından şüphelenince minibüs değiştirdi. Vatandaşın ihbarı üzerine harekete geçen polis, ilçedeki bütün minibüsleri durdurularak tek tek aranmaya başladı. Filiz’in bindiği ikinci minibüste polis tarafından yakalandığı belirtildi.

0956394045060

Soldan sağa: Fatma Kayıkçı – Elena Radchikova – Göktuğ Demirarslan – Olga Seregina

Atalay Filiz şu anda Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde tutuluyor. Olayı haber alan İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya da Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geldi.

 

İzmir Emniyet Müdürü: Atalay Filiz’in üzerinden 7 sahte kimlik, 14 kredi kartı, 10 bin lira çıktı

İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Bozyaka Emniyet Müdürlüğü’nde seri katil Atalay Filiz’in İzmir Menderes’te bir dolmuşta yakalanmasına ilişkin açıklamalar yaptı. Uzunkaya, Filiz’in üzerinden 4 adat sahte kimlik, 3 adet sahte ehliyet, 14 kredi kartı, iki adet avcı komanda bıçağı ve 10 bin Türk lirası ile 3 bin 500 Euro çıktığını belirtti.

Seri katil, anormal kişisel bozukluklar sonucu, 30 günden daha uzun bir zaman diliminde ve arada bekleme dönemleri de olacak şekilde 3 veya daha fazla insanı öldüren kişidir. Genellikle, öldürme sebebi seksüel içerikli bir nedene dayanmaktadır. Kurbanlar sıklıkla aynı kurguda öldürülmekte ve benzer özellikleri taşıyabilmektedirler .

  • Polis her yerde onu arıyordu … Seri katil Atalay Filiz sonunda yakayı ele verdi.  üzerine harekete geçen polis, ilçedeki bütün minibüsleri durdurularak tek tek aranmaya başladı.
  • Seri katil Atalay Filiz 'in deposunda arama . Bu sabah yakalanan Atalay Filiz ilk ifadesi verdi.  Atalay Filiz her yerde aranıyor ! BAVULLARINI ATMIŞ.
  • Türkiye'nin her yerinde aranan 3 kişinin katil zanlısı Atalay Filiz , İzmir'de bir minibüste yakalandı .  Etiketler; #manisa atalay filiz # seri katil yakalandı # Seri Katil Atalay Filiz .
  • İşte Atalay Filiz 'in ilk ifadesi, nerede kaldığı şoke etti!  3 cinayet, 1 kayıp zanlısı seri katil Atalay Filiz , İzmir'de yakalandı .
  • Her yerde aranan seri katil Atalay Filiz nihayet yakalandı . İzmir Menderes'te bir dolmuşta yakalanan Filiz ormanda 'kurbağa yiyerek hayatta kaldığını' söyledi.
  • aranan , parmak izi ve yapılan çalışmaların ardından Ankara’da da iki kişiyi öldürdüğü öne sürülen Atalay Filiz ’in İzmir’de yaşadığı iddia edildi. O seri katil nerede yaşıyor.
  • öldürmekten aranan seri Katil Atalay Filiz İzmir'de yakalandı ve Seri katil Atalay Filiz nerede yakalandı ?  İzmir'de bu sabah yakalanan Atalay Filiz 'in ilk ifadesi ortaya çıktı.
  • aranan seri katil zanlısı Atalay Filiz , İzmir’de düzenlenen nefes kesen operasyonla yakalandı .  Günlerdi her yerde aranan zanlı, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.
  • 3 kişiyi öldüren ve günlerdir aranan seri katil Atalay Filiz nerede yakalandı ?  İzmir'de bir parkta otururken polisler tarafından yakalanan Atalay Filiz 'in son hali ise şok etti.
  • ve seri katil olduğu iddia edilen Atalay Filiz , İzmir'in Menderes ilçesinde yakalandı .  günlerdir her yerde aranan seri katil zanlısı Atalay Filiz , Menderes'de ortaya çıktı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir