Her İşinizi Başarıyla Sonuçlandıracak 13 Etkili Teknik

İş dünyasında etkili olmanızı sağlayacak ve her işinizi başarıyla sonuçlandıracak 14 etkili tekniği sizlerle paylaşıyoruz. İş hayatımda başarılı olmak için ne yapabilirim diyor ve her anlaşmamdan başarılı sonuçlarla çıkmak istiyorum diyorsanız bu teknikler tam size göre.

Toplantıya Hazırlıklı Gidin

 

Anlaşma yapmak için gittiğiniz toplantılara hazırlıksız gitmeyin. Ön hazırlık yapmış olarak gitmeniz karşı tarafta sizin için bir güven duygusu oluşturacaktır.

Hisleriniz açıklayıcı olsun

 

Kendinizi karşı tarafa iyi anlatmak ve iyi ifade etmek anlaşmada başarılı olmanız için çok önemli. Ayrıca karşı tarafa değer verdiğinizi de gösterir.

Ölçün

Yapacağınız anlaşmayı ne kadar istediğinizi tartın.

Kazanmaya odaklanmayın

Kazanmaya odaklanmak size kaybettirir. Çünkü kazanmaya odaklanan kişiler genelde anlaşmalarında başarısız olurlar.

Açık uçlu sorular sorun

 

 • Neden bizimle özel olarak çalışmak istediniz?
 • İyi bir anlaşma sizin için ne anlama gelir?
 • Bu anlaşmanın nasıl sonuçlanacağını öngörüyorsunuz? gibi sorularla anlaşma yapacağınız ekibin güvenini kazanabilirsiniz.

Bir şeylerden vazgeçmeye hazır olun

Hangi noktalarda esnek olacağınızı iyi belirleyerek yapacağınız anlaşmadan en az zararla çıkabilisiniz.

Bilgi paylaşın

Hobileriniz ve bazı kişisel bilgileri paylaşarak daha uyumlu bir anlaşma ortamı oluşturabilirsiniz.

Yürüyüşe çıkın

 

Toplantıda mola verdiğiniz zaman yürüyüşe çıkmanız size farklı açılardan bakma fırsatı verecektir.

İlk adımı siz atın

İlk adımı siz atarsanız pazarlık anlamında da önde olursunuz.

Tüm yanlış anlaşılmaları netleştirin

Yanlış anlaşılmaları netleştirmek sizin ne yapmak istediğinizi düzgün bir dille ifade etmeniz karşı taraf için çok önemlidir.

Bekleyin

 

Konuşma esnasında bir süre bekleyip düşünmeniz daha net kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca eğer ortamda bir gerginlik oluşursa beklemek bu gerginliği yatıştıracaktır.

Duygusal zekanızı (EQ) kullanın

 

Duygusal zekanızı kullanarak dikkat dağılmasını engelleyebilir ve empati kurduğunuzu gösterebilirsiniz. Böylece daha etkili bir şekilde konuşarak kendinizi sevdirebilirsiniz. Dahası ise problemlerinizi kolayca çözerek işinizi kolaylaştırırsınız.

İfadelerinizi kısa tutun

Konuşmalarınızda ifadelerinizi kısa tutmanız diğer bir önemli maddedir. Karmaşık ve uzun ifadelerle karşınızdakinin kafasını karıştırmak yerşne kısa ve net ifadeler kullanırsanız hem daha net anlaşılır hem de güven telkin edersiniz. Böylece anlaşmanızı garanti altına alırsınız.

Her İşinizi Başarıyla Sonuçlandıracak 13 Etkili Teknik

Her İşinizi Başarıyla Sonuçlandıracak 13 Etkili Teknik Özet Bilgiler

 • Her İşinizi Başarıyla Sonuçlandıracak 13 Etkili Teknik . Egitim.  olmanızı sağlayacak ve her işinizi başarıyla sonuçlandıracak 14 etkili tekniği sizlerle paylaşıyoruz.
 • İstediğinizi elde etmek için izlemeniz uygulamanız gereken 13 taktik var. Eğer bu yöntemleri tam olarak yerine getirirseniz, başarmama ihtimaliniz neredeyse sıfır. Ev ödevinizi yapın.
 • İstediğinizi elde etmek için izlemeniz uygulamanız gereken 13 taktik var. Eğer bu yöntemleri tam olarak yerine getirirseniz, başarmama ihtimaliniz neredeyse sıfır.
 • Satışta Pratik, İkna, Sonuçlandırma ve Tahsilat Yöntem, Teknik ve Taktikleri (87+ Teknik ). 09:00, 17:30 04 Şubat 2017 Nippon Hotel Taksim.
 • Tıbbın ümit kestiği rahatsızlıklarda da çok etkilidir .  kişi, başladığı her işi başarıyla sonuçlandırır , zafer ve ödül kazanır.  27 Ara 2011, 13 :09 #24.  Resim Teknik Konular.
 • İşte iş yerinde sürekli “yoğunum” diyenlerle gerçekten etkili çalışanlar arasındaki 13 fark…  Etkili çalışan: Konuşulanları sonuçlandırmaya izin verir. 7.
 • 1 İlk 5. En eski sonuçlandırma tekniği ve satışı sunumlarında en etkin 4 teknik .  13 Satışçının kazanılmış/kazanılabilir bireysel özellikleri ile 5 altın teknik .
 • 21 Mayıs 2016 Cumartesi 13 :40. Kısa Sınav Duası Oku!  ANLAMI:“Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır ”.
 • gözden kaçırmayanlar, sadece onlar amaçladıkları hedefe çabuk, kolay ve olabilecek en büyük başarıyla erişebilirler.  saat 13 GÖZ DOKTORU.  Ama en etkili yol o değilmiş.
 • Diyetler Yerine 13 Adımda Düşünce Gücüyle Zayıflama Teknikleri .  13 . Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.  Yalnızlığa Kaçmak İçin İlişkinizi Sabote Etmenin 13 Etkili Yolu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir