Her Gördüğüne İnanma Dedirten Birbirinden ilginç Fotoğraflar!

En ilginç fotoğraflar ve inanmakta güçlük çekeceğiniz pozlar! İnanması güç fotoğraflarla karşılaşmaya hazır mısınız? Günümüzde gelişen teknoloji ile photoshoplu fotoğraflar yüzünden gerçek fotoğrafları ayırt etmek çok zor. Ancak bu listedeki fotoğrafların hepsi gerçek…


Mesela yukarıdaki bu fotoğraf… İlk baktığınızda düşmek üzere olan bir bisikletçi görüyorsunuz. Ama aslında sadece biraz dikkatli baktığınızda bisikletçinin düşmek üzere olduğunu değil, tünelin girişinde yere yatmış olduğunu fark edeceksiniz…

İşte bu ve benzeri fotoğraflarla insanların algıları ile oynamak için çok iyi bir montajcı ya da photoshop ustası olmanıza gerek yok. İhtiyacınız olan şey, bir kamera, bir kaç istekli arkadaş ve kamera açılarından iyi anlayan bir göz. Yani hiçbir teknik hile olmadan yakalanan bu anlar için bir fotoğraf makinesi ve iyi bir hayal gücü yeterli.

İşte akıllara durgunluk veren fotoğraflar;

Eyvah gitti kız!!!

Vay bee! Ne kadar güçlü bir abi :))

Çim adamı biliyorduk ama :))

Gerçekten inanılmaz!!!

Bakma öyle rahat durduğuna herkes yapamaz!

Kabul edelim abi iyi rol yapmış 🙂

Eee Süperman’e de bu yakışırdı:)

Çin Seddi de neymiş?

  • En ilginç fotoğraflar ve inanmakta güçlük çekeceğiniz pozlar!  Günümüzde gelişen teknoloji ile photoshoplu fotoğraflar yüzünden gerçek fotoğrafları ayırt etmek çok zor.
  • Türkiye Eskiden Daha da İlginç Bir Yermiş Dedirten . ''İşte o an'' dedirten fotoğraflar ile ilgili ''İşte.  Her Gördüğüne İnanma Dedirten Birbirinden ilginç Fotoğraflar !.
  • Bu fotoğraflarda photshop yok. Sadece çekim esnasında bir takım atraksiyonlar yapılmış ve çekimden sonra da fotoğrafların açıları değişmiş.
  • Video. Anasayfa » Uncategorized » "Açı" Herşeydir Dedirten Birbirinden İlginç 14  Kızının Fotoğrafını Çekti Fotoğrafa Yakından Bakınca Gözlerine İnanamadı .
  • Bu fotoğrafların her biri birbirinden garip ve bakar bakmaz aklımıza gelen ilk soru: NEDEN? Açıklanamayan şu fotoğraflara yakından bakalım: 1 Oldukça garip bir trend.
  • Tarayıcı Bildirimlerini Aktif Edin, Çok İlginç İçerikler Size Ulaşsın Evet Hayır. "Açı" Herşeydir Dedirten Birbirinden İlginç 15 Fotoğraf .
  • Günlük yaşamdan gelen bu fotoğraflar paylaşım sitelerinde tıklanma rekorları kırıyor. Birbirinden komik ve acayip fotoğraflar arasında ne ararsanız bulunuyor.
  • Sosyal medya hesaplarına yüklenen Photoshop ile oynanmış birbirinden komik fotoğraflar .
  • Birbirinden ilginç bilgileri derleyen ve takipçileriyle paylaşan facebook grubu 8fact'ten sizler için derlenen haftanın en çok beğenilen bilgileri.  Dedirten 13 İlginç Rüya Tabiri.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir