Helin Avşar: Anne Olmak İstiyorum!

Geçtiğimiz günlerde yaşamını Serhan Bora ile birleştiren Hülya Avşar’ın kardeşi Helin Avşar, evinin kapılarını ilk olarak HT MAagazin’e açtı. HT Magazin muhabirine 23 günde evlilik kararı aldıklarını istifini bozmadan anlatan Helin Avşar, en kısa zamanda bir erkek dünyaya getirmek istediğini belirtti.

Hülya Avşar’ın kardeşi Helin Avşar yakın geçmişte Serhan Bora ile evlenerek herkesi şaşırtmıştı. Helin Avşar, Serhan Bora ile 23 gün gibi kısa bir sürede evlilik kararını alarak hayatlarını birleştirdiklerini belirtti. Evlilikten hep mutlu olduğunu hatırlatan Helin Avşar, dünyaya bir erkek bebek getirmeyi çok istediğini anlattı.

HT Magazin muhabirini evine alarak röportaj yapan Avşar kızı içtenlikle soruları yanıtladı. Avşar, Evlilik kararını nasıl aldınız sorusuna kahkaha atarak 23 günde cevabını verdi. Bir anda hissettiğini işte bu diyebildiğini anlatan Avşar, altıncı hissine güvendiğini ve uzun ve mutlu bir evlilik yaşayacağını düşündüğünü belirtti.

Evli olmaya alıştın mı sorusuna ise bazen unuttuğunu dile getiren Avşar, kendine ara ara hatırlattığını gülerek ifade ediyor. Serhan ile her şeyi konuşarak çözdüklerini ve bu sayede herhangi bir problem yaşamadıklarının altını çizen Avşar, herhangi bir sorun yaşamayacaklarını ümit ediyor.

Konuşmalarına devam eden Avşar kızı şu ifadelerle röportajı sonlandırdı : ‘Evet, birbirimizi tanıdıkça daha çok seviyoruz. Şimdiye kadar bana, ‘Ne kadar da kötü bir huyu varmış’ dedirtmedi. Allah da dedirtmesin. Çok uysal. Aynı evin içinde bu çok önemli. Yıllarca yalnız yaşadım ve iki kişinin aynı evde yaşaması gerçekten zor. Ama karşındaki kişi konuşabildiğin bir insansa bu mükemmel oluyor. ‘ diyerek gençlere de umut dolu mesajlar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir