Hazal Kaya Ekranlara Veda mı Ediyor?

Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden ve Türkiye’de en sevilen oyunculardan Hazal Kaya, bu sezon film ve dizi setlerinden uzak durmaya karar verdiği görülüyor. Başarılı oyuncunun aşçılık eğitimi aldığı ve kendini mutfağa verdiği gelen haberler arasında.

Adını Feriha Koydum adlı diziyle kariyerinin zirvesine ulaşan Hazal Kaya, bir süredir ekranlarda yerini almıyordu. Hazal Kaya’nın bu sessizliğe bürünmesinin nedeni açıklandı. Güzel ve başarılı oyuncunun yeni sezonda ekranlarda yer almayacağı belirtilirken, kendisini aşçılık konusunda geliştirmek istediği ifade edildi.

İstanbul’da en iyi ve en ünlü mutfak akademilerinden birinde profesyonel anlamda aşçılık eğitimi almaya başlayan Hazal Kaya, iş yerindeki arkadaşlarıyla da gayet iyi anlaştığı görünüyor. Yemek yapmak konusunda büyük sevinç duyan Hazal Kaya’nın ara sıra mutfakta arkadaşları için yemekler yaptığı belirtildi. Arkadaşlarının da bu durumdan gayet hoşnut olduğu ve kendisinin başarılı olduğu açıklandı.

En son rol aldığı bir diziden ayrılarak kendini yemek hususunda geliştirmeye adayan Hazal Kaya’nın sosyal medyada da adından sıkça söz ettirdiği görülüyor. Hazal Kaya’nın ekranlardan ne kadar süre daha uzak kalacağı ise bilinmiyor. Aşçılık mesleğinin çocukluktan beri hayali olduğunu belirten Kaya, bu konuda kendini fazlasıyla huzurlu hissettiğini söylemeden geçemiyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir