Hayaller ve Gerçekler Dedirten Birbirinden Komik Fotoğraflar!

Hayaller ve gerçekler dedirten birbirinden komik fotoğraflar! Gördüğünüz her şeye inanmayın! Bu size belki size abartı gelebilir. Ama özellikle sosyal medyada gördüğünüz fotoğrafları iki kez sorgulayın. Bir resimle oynamak için akla gelen ilk yol photoshop olabilir. Ama aslında artık photoshop’a da gerek kalmadan resimlerin anlamlarını değiştirebiliriz. Hem de küçük bir kırpma yöntemi ile… O da nasıl olacak diyorsanız, işte buyurun cevaplar;

Hayaller ve gerçekler

Sen gemi görürsün ama o aslında elektrik direği

3 fotoğraf ve 3 farklı anlam!

Gerçek bazen görünenden farklıdır!

Fotoğrafı nereden kırptığına dikkat et!

En ucuz maliyetli tatil!

Fotoğraf çekerken aynalara da dikkat edin!

Facebook profil resmi ve gerçekler

Hayal ve Gerçek, başrollerinde Cem Kılıç , Yasemin Hadivent , Defne Joy Foster ve İnci Pars ‘ı barındıran, 2007 yılında çekilmeye başlamış bir dizidir . 8. bölüme kadar sürmüştür. Dizi, Ruhsar adlı 1998 yapımı diziye gerek konu, gerekse karakterler bakımından fazlasıyla benzemektedir.

  • Bu size belki size abartı gelebilir. Ama özellikle sosyal medyada gördüğünüz fotoğrafları iki kez sorgulayın. Bir resimle oynamak için akla gelen ilk yol photoshop olabilir.
  • Kaydet. boylesiyok adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz. Hayaller ve Gerçekler Dedirten Birbirinden Komik Fotoğraflar ! 1.
  • Hayaller ve gerçekler dedirten birbirinden komik fotoğraflar ! gördüğünüz her şeye inanmayın! bu size belki size abartı gelebilir.
  • Her Okulda Olan 14 Öğretmen Tipi. Yiyeceklerle İlgili Oha Dedirten 14 Fotoğraflı Bilgi. Hot Dog'dan Deniz Kızı Ariel Yaptık Hayaller ve Gerçekler .
  • Birbirinden komik karikatürler. Gülme krizine sokan fıkralar. ' Yok artık' dedirten fotoğraflar .
  • Herzaman hayal ettiğin ile yaptığın birbirini tutmayabilir.  Ünlü Manken Beraat Etti. Kloş Etek Kombini. Bu Ne Alakaya Maydonoz Dedirten 10 Komik Fotoğraf .
  • Dedirten Birbirinden Komik 21 Dizayn Hatası.  10. Gerçekten takdire şayan bir engelli park yeri tasarımı.  17. Çocuğunuzun hayalindeki kreş. 18. Götgöte çiş qeyfi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir