Hayalinizdeki Gelinlik İçin Randevu Nasıl Alınır?

Evlilik öncesi genç kızlar için süreç gelinlik seçimi, randevu, gelinlik provaları ile başlar. Her genç kızın ölmeden önce giymek isteyeceği elbise hiç şüphesiz gelinliktir. Tam da bu yüzden o gelinlik o kadar iyi hazırlanmalıdır ki hiç bir detay atlanmamalıdır. Gelinlik bir gecelik elbise olarak görülsede bir çok gelin adayı, gelinliğini özenle diktirir. Bunun için iyi bir gelinlikçi, uzun süre araştırılan gelinlik modelleri, günlerce devam eden provalar… Her biri ayrı bir zahmet olan bu işlerin sonunda düğün gecesi bir prenses edasıyla girilir salona. Her göz sizin üzerinizdedir. Tüm detaylar o bakışlar tarafından incelenir. Kısık seslede olsa notlar verilir gelinliğe. Bunları bildikleri içindir genç kızları gelinlik üzerindeki titizliği. Bu kadar önemli bir konuyu siz gelin adayları için araştırmasak olmazdı. Vücudunuza göre en iyi gelinlik modelleri nelerdir? Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gerekenler neler? Gelinlik randevu nasıl alınır? Randevu alana hangi markalar indirim uyguluyor ve daha fazlası…

Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evlilik kararı aldınız. Erkek tarafı istedi, babanız verdi. İşte şimdi maraton başlıyor. İlk önceliğiniz gelinlik modelleri incelemek olsun ne kadar çok modele bakarsanız o kadar çok fikir sahibi olursunuz. Mağazaları gezin beğendiğiniz gelinlikleri mutlaka deneyin. Almayacağınız ürünü denemekten çekinmeyin. Askıda duran modelle üzerinizde duran model arasında farklılıklar görebilirsiniz. Düğün konseptinize uygun bir gelinlik için nerede ve nasıl bir düğün merasimi düzenleyeceğiniz önceden karar vermenizde fayda var. Hazır gelinliklerin size uymayacağı ön yargısına kapılmayın. Hazır gelinlikleri çokca deneyin size yakışanı bulduğunuzda ise üzerinde yapacağınız küçük detayları düşünebilirsiniz. Gelinlik diktirmek size özel olması açısında mantıklı olsada sonunda istediğiniz gibi çıkmama riski de vardır. Renk seçimizi belirleyin kilo probleminiz kırık bir renk tercih edin. Gelinliğin en güzel aksesuarı olan duvak seçimine gelinlik kadar özen gösterin. Bir çok çeşidi deneyin.

 

Vücudunuza Göre En İyi Gelinlik Modelleri

Her bir gelin adayı vücut yapısını iyi tanımalıdır. Gelinliğe göre vücudunuzu ayarlamaktansa (göbeği içeri çekme, omuzları dik tutmaya çalışma, daha uzun topuklu ayakkabı) vücudunuza göre gelinlik modeli bulun.

* Orantılı bir vücut ve uzun bacaklı iseniz; Deniz Kızı, Trompet tarzı gelinlik modellerini tercih edin.
* Kalın belli ve dikdörtgen vücutlu iseniz; Büzgülü bir gelinlik modeli ve Tek parça, balenli veya korseli bir model tercih edin.
* Omuzlardan daha geniş, üçken bir vücuda sahipseniz; V kesimi etek ve vatkalı, kolları süslemeli bir gelinlik modeli kalçanızla omuzunuzu eşitleyebilir. Tek kesim gelinlikler bu vücut yapısına uygun değildir.
* Dar kalça ve geniş omuzlu biriyseniz; Yakalı ve kabarık olmayan modeller tercih edilmelisiniz. Omuzla kalça genişliğini bir birine orantılamak için V-yakalı modeller tercih edilmeli.
* Zayıf bedene sahipseniz; Uzun dantelli kollarla süslenmiş V yakalı ve kabarık etekli modelleri tercih edebilirsiniz.
* Balık etli biriyseniz; Kalem etek ve korseli üst kısıma sahip gelinlikleri tercih edin.

 

Randevu Sistemi

Gelinlik modelleri için bir mağazaya gitmeden önce randevu almayı ihmal etmeyiniz. Randevusuz gidilen mağazalarda da gelinlik bakabilirsiniz. Fakat randevulu şekilde gittiğiniz taktirde size bir kişi eşlik edecek ve her bir gelinlik denediğinizde bir sorumlu aramak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca bir çok gelinlik firması online randevu başvurusu yapan gelin adaylarına indirim kampanyası yapıyor. Bu indirim kampanyalarından faydalanmayı düşünüyorsanız, online randevuyu denemenizi tavsiye ederiz..

Randevu sorunu, oyun kuramı , random algoritma , konsensüs dinamikleri ve senkronizasyon ile ilgili bir sorundur. 1976 yılında Steve Alpern tarafından önerilmiş ve 1995’te sorunun devam ettirilmiş versiyonu yayınlanmıştır.

Randevu ikilemi aşağıdaki gibi şekillenmiştir.

Birbirini tanımayan iki gencin parkta randevuları vardır. Parka ayrı ayrı gelen gençler parkın büyüklüğünden birbirini bulamazlar. Bu durumda her birinin bir karar vermesi gerekir. Ya belirli bir yerde beklenilecek ki diğer kişi onu bulabilsin ya da öbür kişi bir yerde bekliyordur diye o kişi aranılacak.

Eğer iki genç de beklerse, tabii ki buluşamayacaklardır. Eğer ikisi de birbirini aramaya koyulursa birbirlerini bulma veya bulamama olasılıkları vardır. Eğer biri bekler ve biri yürürse, teorik olarak buluşma olasılıkları varsa da gerçek hayatta bekleme uzun olabileceğinden buluşmama olasılıkları da vardır. O halde bu iki gencin buluşma olasılığını arttıracak hangi stratejilere başvurulabilir?

  • Hayal Gelinlik . Listeme ekle. E Posta Gönder.  RANDEVU AL . Mesajınız doğrudan firmaya gönderilir. Hayal Gelinlik sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
  • Aksesuarlar. Gelinliğinizi satın alırken , bütün olarak nasıl görüneceğinizi de düşünün.  ve gelinlik denemek mümkündür ama siz yine de işinizi kolaylaştırmak için randevu alın .
  • mükemmel durması gereken kostümünü almak üzeresiniz.  nasıl bir gelinliğin içinde hayal ediyorsunuz, karar  sistemi ile çalışır, önceden arayıp randevu almanız gerekebilir.
  • Bu durumda gelin adayı düğüne 7 ya da 8 ay kala hayalindeki gelinlik için arayışlara başlayabilir.  Randevu almak kesinlikle çok önemlidir.
  • Vakit kaybetmemek için kendinizi nasıl bir gelinliğin içinde hayal ediyorsunuz, karar verin.  Önceden randevu almanız gerekebilir.  5 Gelinliğinizi hazır alma şansınız var.
  • alan yüzlerce model arasından hayalinizdeki gelinliği bulmak ve stil danışmanlarımız eşliğinde daha kaliteli hizmet alabilmek için randevu almayı unutmayınız.
  • Hayalinizdeki gelinliğe zahmetsizce ulaşmak istiyorsanız bu önerilere kulak verin.  1 Erken saate randevu alın .
  • Kafanızda o modeli hayal edin. Üzerinizde nasıl durduğunu düşünün ve gelinlikçiye aynısını aktarın. Gelinlik almadan önce o yerden randevu almanız gerekmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir