Hanımını dinlemeyen adamın başına gelenler


Adam bir akşam vakti hanımına:
Yarın yağmur yağarsa evdeyim.
Yok eğer yağmazsa tarlaya gidip çift süreceğim demiş.

Hanımı:
İnşaallah de, bey inşaallah.

Adam:
Ne inşaallahı hanım, bunun inşaallahı maşaallahı mı var.

Zira ortada iki seçenek var, bir üçüncüsü yok ki, dedim ya, yağarsa evdeyim, yağmazsa tarladayım, der.

Hasılı hanımı, sen yinede inşaallah de, bakalım sabah ola hayr ola diye, ne kadar ısrar etsede, adam inadına demez inşaallahı.

Neyse, Sabah olur, hava açık ve gayet güzeldir. Bizim ki hazırlanır ve yola çıkar. Derken olan olur.

Şöyleki:
O gece bir suç işlenmiş ve her yerde faili aranıyormuş.

Tam o sırada bizimkinin etrafı sarılır ve hiç bir yere gidemezsin derler.

Zira tarif edilen hırsız onun tıpatıp aynısı.
Her ne kadar ben masumum bu işte bir karışıklık var dese de kar etmez ve içeri alınır.

Sorgu sual derken netice olarak, sabaha kadar adam ecel terleri döker.

Yorucu, bir o kadar da meşakkatli geçen bir geceden sonra, gelen bir haberle, gerçek failin yakalandığı ve suçsuz olan bu adamın da derhal serbest bırakılması gerektiği haberi gelir.Ve adam serbest bırakılır.

Adam, başına gelen bunca aksilikten sonra iyice yıkılmış, güç takatı kesilmiş, iki büklüm olmuş bir halde evinin kapısını çalar.

Hanımı:
Kim O? diye seslenince, Adam:
“Aç kapıyı aç Hanım. İnşallah gelen benim.” der 🙂

Hanımını dinlemeyen adamın başına gelenler

Fethullah Gülen veya nüfustaki kaydıyla Fetullah Gülen , eski imam , vaiz ve yazar . 2016 yılında kapatılan Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı ‘nın kurucuları arasındadır ve vakfın onursal başkanıdır. 1999 yılının Mart ayında, 28 Şubat sürecindeki Türkiye’nin içinde bulunduğu siyasi atmosfer sebebiyle Amerika Birleşik Devletleri ‘ne giden Gülen, o tarihten bu yana Pensilvanya eyaletindeki Saylorsburg kasabasında yaşamaktadır.

50’yi aşkın kitabı, çeşitli dergilerde makaleleri ve birçok vaazı yayımlanmıştır. Arapça , Farsça ve Osmanlı Türkçesi bilmektedir.

28 Ekim 2015 yılından beri, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan “en çok aranan teröristler” listesinin kırmızı kategorisinde yer almakta, Fethullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması lideri olmakla suçlanmaktadır.

15 Temmuz 2016 ‘da Pensilvanya ‘dan Türk Silahlı Kuvvetlerinde bulunan takipçilerine verdiği emirle 16 Temmuz 2016 sabahına karşı Türkiye Cumhuriyeti hükumetini yıkmak için bir darbe girişiminde bulunmuştur. Fakat Gülen demokrasiden yana olduğunu söyleyerek darbe girişiminin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve çevresindekiler tarafından kurgulandığını iddia etti. 18 Temmuz 2016’da Erdoğan, Gülen’in iadesini ABD ‘den resmen talep etti. ABD makamları, Gülen aleyhinde yeterli delil olmadığı iddiası ve hâl böyleyken idam edilebileceği endişesiyle henüz bu başvuruya olumlu yanıt vermedi.

kocasının sözünü dinlemeyen kadın hadis, karısını üzen erkek, söz dinlemeyen eş için dua, karısını dinlemeyen kocaya ne yapmalı, karısının sözünü dinlemeyen erkek, söz dinlemeyen sevgili sözleri, söz dinlemeyen sevgiliye kapak sözler, karısını üzen koca hakkındakı hadisler

Hanımını Dinlemeyen Adamın Başına Gelenler Özet Bilgiler

  • Hanımını dinlemeyen adamın başına gelenler Adam bir akşam vakti hanımına : Yarın yağmur yağarsa evdeyim. Yok eğer yağmazsa tarlaya gidip çift süreceğim demiş.
  • Hanımını dinlemeyen adamın başına gelenler Adam bir akşam vakti hanımına : Yarın yağmur yağarsa evdeyim. Yok eğer yağmazsa tarlaya gidip çift süreceğim demiş.
  • Atlı, yaşlı adamın sözüne inanmadı, kızdı; kılıcını çektiği gibi adamı orada öldürdü.  DİNLEMEYEN ADAMIN BAŞINA GELENLER Adam bir akşam vakti hanımına : Yarın
  • 13 Ağu 2015 tarihinde yayınlandı. Namazı Geç Kılanın Başına Gelenler (Mutlaka İzleyiniz) Can Demiryel.  Ağzına Yılan Kaçan Adam (Mutlaka Dinleyiniz ) Süre: 2:26.
  • Adamın biri, Hz. Ömer’e(r.a) hanımını şikayete geliyordu.  Bunları dinleyen adam şöyle dedi  Hz. Yunus ( a . s )'ın Başına Gelenler Ve Kederleri Dağıtan Duası.
  • Dinlenme rekoru kıran ilahi muhteşem. Allah Allah!  Kocası Fotoğraftaki Ayrıntıyı Farkedince Öldürdü.. Kuveyt'te Bir Adam Aynı Gece 4 Kadınla Evlendi!
  • Bahtsız Adamın Başına Gelenler .flv / Yorumları. Benzer Şarkılar. İzlenme: Süre: Tek Taşaklı Adamin Hikayesi.
  • Ebru Gündeş: Arda Turan adam gibi adamdır . Yazarlar. Tüm spor haberleri.
  • Buradasınız:Anasayfa»VİDEOLAR»VİDEOLAR»NAMAZ KILMAYAN ADAMIN BAŞINA GELENLER GERÇEK BİR  30 Haziran 2015 348,7B BU EZANI MUTLAKA DİNLEYİN

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir